Τηλενουβελοτρέλα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 4 EmptyThu Jul 27, 2023 5:43 pm

Τον αλλο μηνα ξεκινα στο Μεξικο η σειρα "Minas de pasión" remake της La patrona
Συνειδητοποιησα οτι εχουν περασει 10 χρονια απο την Patrona και ακομα δεν εχω καταφερει να δω την σειρα παρα μονο λιγο. lygmos (Να ηταν μονο αυτη,ποσες εχω αφησει στην μεση)
Τωρα στο trailer εχουν βγαλει την Livia Brito ομορφη και περιποιημενη,και κοριτσακι. Smile Νταξ... Η Αρασελι επειθε περισσοτερο για γυναικα που δουλευε στο ορυχειο.. Τελος παντων μπορει να ειναι μονο για το trailer αυτο.Και διαβασα οτι θα παιζει και η Karyme Lozano .Μου αρεσε παλια αυτη η ηθοποιος πολυ.

mel likes this post

Back to top Go down
Weirdo

Weirdo


Posts : 2
Join date : 2023-12-31

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 4 EmptySun Dec 31, 2023 1:04 pm

Γεια κορίτσια!
Διαβάζω το φόρουμ εδώ και κάτι εβδομάδες και είπα να κάνω κι εγώ account. Όσες είστε αναγνώστριες του Caray Caray, εγώ είμαι η Weirdo που κάνω recaps εκεί.
Πρόσεξα το post της Paola για το Minas de Pasión. Την παρακολουθώ τη σειρά . Εντάξει χάλια δεν είναι, αλλά πιστεύω δε συγκρίνεται με το La Patrona. Συμφωνώ ότι η Arámbula έπειθε περισσότερο. Δε μου αρέσει η Livia Brito γενικότερα, ούτε εδώ με τρελαίνει. Έχουν αλλάξει την Antonia (που σε αυτήν την εκδοχή λέγεται Roberta) πάρα πολύ, την Irene (Sara εδώ) στην αρχή μας την έδειξαν και καλά ανεξάρτητη και τώρα έχει καταλήξει να προσποιείται ότι η κόρη της είναι άρρωστη για να μην την χωρίσει ο Alejandro (Leonardo εδώ) και ένωσαν τους χαρακτήρες της Julia και της Patricia (Jennifer), που έχει καταλήξει να είναι μια από τις πιο φυσιολογικές. Σε γενικές γραμμές δεν την προτείνω τη σειρά.
Όσο για καινούργιες τηλενουβέλες, τον μήνα που έρχεται ξεκινάει η Tu vida es mi vida με τη Susana González και τον Valentino Lanús στη Televisa/Univisión. Κανονικά χρειάζομαι ένα διάλειμμα από τις τηλενουβέλες αλλά δεν μπορώ να αντισταθώ, μάλλον θα τη δω.
Καλές γιορτές κι όλας!

mel, Αλμοδοβαρεμένη and paola like this post

Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 4 EmptySun Dec 31, 2023 2:07 pm

Καλώς όρισες Weirdo abrazo . Καλές γιορτές και σε σένα agapi .

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 4 Image16

Weirdo likes this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 4 EmptyMon Jan 01, 2024 11:47 pm

Καλωσόρισες στο φόρουμ, Weirdo! Καλή χρονιά και χρόνια πολλά

Weirdo likes this post

Back to top Go down
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 4 EmptyThu Apr 04, 2024 5:22 pm

Καλώς ήρθες!!
Back to top Go down
Sponsored content





Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Ρεαλιστικοί χαρακτήρες σε τηλενουβέλες.
» Τηλενουβέλες με ονοματεπώνυμο.
» Τι τηλενουβέλες προτιμάτε;
» Νέο κανάλι με τηλενουβέλες!
» Μετράμε τηλενουβέλες με άραβες.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Τηλενουβελοτρέλα :: Γενικού περιεχομένου :: Λάτιν θέματα-
Jump to: