Τηλενουβελοτρέλα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyWed Mar 01, 2017 8:01 pm

mel wrote:
Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Πρωτότυπο και ξεκάθαρο τρέιλερ αλλά οι χαρακτήρες, όπως τους περιγράφει, φαίνονται πολύ κλισέ.

Ακριβώς αυτό, αν και η ιδέα του πατέρα που κάνει την επανάστασή του δεν είναι κακή xixi .


Πόσο άρμεγμα ν'αντέξει ο έρμος; xixixi
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6706
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptySat Mar 11, 2017 2:29 pm

Η νέα νοβέλα της Gloria Perez.

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptySat Mar 11, 2017 11:19 pm

Θα παίζει κι ο αγαπημένος μου Edson Celulari απ' ότι είδα μ' ένα γρήγορο ψάξιμο. Πολύ χαίρομαι που ξεπέρασε τον καρκίνο που τον ταλαιπώρησε.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6706
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptySun Mar 12, 2017 8:10 pm

Να ναι καλά ο άνθρωπος.

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6706
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyTue May 02, 2017 10:14 am

Φημολογείται ότι ο Sebastián Rulli και η Marjorie de Sousa θα είναι οι πρωταγωνιστές του μεξικανικού ριμέικ του Papá a la deriva. Συμφωνώ με την επιλογή του Rulli, είναι πλέον σε ηλικία να κάνει τον μπαμπά και όπως έχουμε δει μπορεί να βγάλει άνεση, πυγμή και δυναμισμό που ελπίζω αυτή τη φορά να βλέπουμε στον αυστηρό καπετάνιο και στα επεισόδια της σειράς όχι μόνο στο τρέιλερ. Ο γυναικείος ρόλος κατά τη γνώμη μου θα ταίριαζε περισσότερο σε μια πιο νέα κοπέλα. Αν βρούνε καμιά ηθοποιό που να γράφει στον φακό, να τα λέει και να ταιριάζει με τον Rulli και γράψουν λιγότερο κλισέ καταστάσεις-χαρακτήρες από αυτές του πρωτοτύπου μπορεί να βγει κάτι που να βλέπεται (λέμε).

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyTue May 02, 2017 2:19 pm

Μολις φανταστηκα τον Rulli με στολη καπετανιου......Ωωωωωωωω!!!!! erwtas erwtas amor2 amor2
Η Marjorie de Sousa (που εγινε και μανουλα προσφατα),μου αρεσει εμφανισιακα,αλλα και στους ρολους που την εχω δει,να παιζει την κακια.Δεν την εχω δει ποτε να παιζει καλο χαρακτηρα.
Αυτο που λες για νεοτερη κοπελα φανταζομαι θα το ζητα το σεναριο. (Μα γιατι δεν εβαλαν την Boyer) ;;; Laughing Laughing
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6706
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyTue May 02, 2017 7:29 pm

Μακάρι να κάτσει ο Rulli axa . Η Violetita έχει έναν μπαμπά αρκετά παρεμβατικό, γι αυτό θεωρώ ότι η ηλικία της θα ταίριαζε να είναι γύρω στα είκοσι. Από την άλλη κάποιοι μπαμπάδες και σαρανταπέντε να πάνε οι κόρες τους πάλι πέντε θα τις βλέπουν No . Ο Rulli το έχει δηλώσει πως δε θα ξαναπαίξει με την Boyer, το καταλάβανε κι αυτοί xixi .

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyWed May 03, 2017 1:59 pm

Δόξα το Θεό που συνειδητοποίησαν ότι το Boyer-Rulli ως ζευγάρι δεν τραβάει άλλο. Τους είδαμε 1,2,3... φτάνει πια!
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6706
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyThu May 25, 2017 9:29 am

O Sebastián Estevanez και η Eleonora Wexler θα πρωταγωνιστήσουν στη νέα τηλενουβέλα Un golpe al corazón. Αυτή θα υποδυθεί μια γιατρό που παλεύει για την διεύθυνση της κλινικής και αυτός έναν πρώην μποξέρ που πιάνει δουλειά εκεί ως τραυματιοφορέας. Και το ερώτημά μου είναι, πάλι πρωταγωνιστής ο Estevanez, επειδή είναι γιος παραγωγού πρέπει να παίζει παντού aaaaaa aaaaaa aaaaaa ;

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6706
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptySat May 27, 2017 10:13 am

Κορίτσια τον Ιούνιο έρχονται οι "Μικρές κυρίες" στο America tv του Περού sorpresa sorpresa sorpresa ! Σε μια μοντέρνα διασκευή προφανώς.



_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyTue May 30, 2017 2:17 pm

Από το τρέιλερ δεν μπορώ να πω ότι είναι ενδιαφέρουσα σειρά. Μάλλον δεν θα μου άρεσε να τοποθετηθεί η ιστορία στη σύγχρονη εποχή. Όσο να 'ναι, το πλαίσιο (ο πόλεμος) έπαιζε το ρόλο του στην ιστορία των τεσσάρων αδερφών.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6706
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyTue May 30, 2017 5:15 pm

Κι εγώ το σκέφτηκα αυτό, "τέσσερις μουρλές που χορεύουν σαλσομπατσάτες" κατάλαβα απ' το τρέιλερskeftomai .

Edit: Βλέπω πως αυτή δε θα είναι η πρώτη τηλενουβέλα που βασίζεται στο μυθιστόρημα. Παλιότερα η Venivision είχε κάνει τις Mujercitas και Τζο ήταν η Daniela Alvarado!

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyFri Jun 02, 2017 9:38 am

Παρότι η Ντανιέλα Αλβαράδο έχει παίξει κάτι αντίστοιχο (η Αντζέλικα αλλά και η Χουάνα ήταν ατίθασες), θα προτιμούσα κάποια άλλη ηθοποιό.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6706
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyFri Jun 02, 2017 9:48 am

Δεν ταιριάζει πολύ στον ρόλο γιατί η Τζο περιγράφεται ψηλή κι αδύνατη. Αλλά και η μεταφορά μιας ιστορίας σε άλλη χώρα είναι συνήθως προβληματική.

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6706
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyMon Jul 31, 2017 9:41 am

Maite-Rulli πώς σας φαίνονται; Κατά πάσα πιθανότητα θα είναι οι πρωταγωνιστές του Papa a toda madre που δεν είναι ριμέικ του Papa a la deriva όπως είχε ακουστεί αλλά αφορά έναν άνδρα γυναικά και party animal που βρίσκει ένα μωρό στην πόρτα του και αναγκάζεται να σοβαρευτεί. Λίγο χαζοχαρούμενο μου ακούγεται σαν υπόθεση Laughing .

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyMon Jul 31, 2017 1:04 pm

Το καστ δεν ακούγεται άσχημο. Να ξεφύγει λίγο και ο Ρούλι από την Μπουαγιέ. Αλλά η υπόθεση ακούγεται σαν χολιγουντιανή κομεντί του σωρού.
Back to top Go down
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyMon Jul 31, 2017 2:44 pm

Η Maite δε μου αρέσει. Τη βρίσκω λίγη και ως παρουσία και ως ηθοποιό. Ο Rulli είναι καλός στο ρόλο του galan, αλλά στην κωμωδία δε μου φαίνεται να έχει ιδιαίτερο ταλέντο. Στο Un Gancho Al Corazón είχε περάσει απαρατήρητος και τον είχαν καπελώσει άλλοι ηθοποιοί του καστ. Μακάρι να με εκπλήξει εδώ.
Back to top Go down
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyTue Aug 01, 2017 3:28 pm

Καπου το διαβασα αυτο,και ενιωσα μια καποια εκπληξη,γιατι ποτε δεν σκεφτηκα τους Maite-Rulli σαν ζευγαρι,να πω την αληθεια.Εχω περιεργεια ομως να δω αν θα ειναι ταιριαστοι.Ιδωμεν!
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6706
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyTue Aug 01, 2017 7:07 pm

Είχαν ακουστεί και οι Navaro, Pimentel ως συμπρωταγωνίστριες. Κι εγώ είμαι λίγο περίεργη, δεν ξέρω αν ταιριάζουν.

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6706
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyWed Aug 16, 2017 10:41 am

Καλά τι γίνεται με τις παλιές ιστορίες scratch ; Η telefe κάνει την Χάιντι, η Del barrio producciones τις Μικρές κυρίες, η Globo το Totalmente demais που βασίζεται στο Ωραία μου κυρία (και στη Μαριμάρ και σε κάποια άλλα έργα θα έλεγα Razz ) και διαβάζω ότι από το '18 θα προβάλει μια διασκευή του Περηφάνια και Προκατάληψη. Δε θα είναι από τα δυνατά χαρτιά του καναλιού, θα παίζει το απόγευμα αλλά τι έγινε στερέψαμε από ιδέες scratch ;

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Image16


Last edited by mel on Wed Aug 16, 2017 2:18 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyWed Aug 16, 2017 11:16 am

Έτσι φαίνεται. Αλλά καλύτερα να διασκευάζουν κλασσικά έργα παρά τα ριμέικ παλιότερων σειρών που κάνει η Τελεβίζα, τα γελοιοποιεί και κατρακυλάει κι η ίδια. Υπερηφάνεια και Προκατάληψη οι Βραζιλιάνοι; Δεν ακούγεται πρωτότυπο γιατί η ιστορία της Ελίζαμπεθ και του Ντάρσι ενέπνευσε τις περισσότερες κομεντί στον κόσμο (σε διάφορες παραλλαγές) Μου φαίνεται πολύ κλισέ πλέον.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6706
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyWed Aug 16, 2017 2:24 pm

Δεν έχω καταλάβει, το μοτίβο αυτής της ιστορίας ποιο ήταν; Ότι ήταν και οι δυο ακατάδεχτοι scratch ;

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyWed Aug 16, 2017 2:35 pm

mel wrote:
Δεν έχω καταλάβει, το μοτίβο αυτής της ιστορίας ποιο ήταν; Ότι ήταν και οι δυο ακατάδεχτοι scratch ;

Ναι, η ακαταδεξιά κι η παρεξήγηση. Η Λιζ αντιπάθησε τον Ντάρσι από φήμες που άκουσε γι'αυτόν κι εκείνος την είχε για ψηλομύτα και απλησίαστη.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6706
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyFri Aug 25, 2017 10:25 am

O outro lado do paraiso: διάβασα ότι έχει να κάνει με μάχες μεταξύ οικογενειών για ένα ορυχείο. Εξωτικό και καουμπόικο φαίνεται, μπαίνει στα υπόψιν axa .
Ιδού οι δελεαστικές φωτογραφίες (που δεν μπόρεσα να αντιγράψω ούτε ως συνδέσμους, πατήστε και τα text): https://www.mundolatino.ru/forum/php/viewtopic.php?f=66&t=15738&start=20#p1993493

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 EmptyFri Aug 25, 2017 6:19 pm

Εξωτικο και καουμποικο;;; Απο τα ειδη που μου αρεσουν πολυ! Smile Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ρεαλιστικοί χαρακτήρες σε τηλενουβέλες.
» Τηλενουβέλες με ονοματεπώνυμο.
» Τι τηλενουβέλες προτιμάτε;
» Νέο κανάλι με τηλενουβέλες!
» Μετράμε τηλενουβέλες με άραβες.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Τηλενουβελοτρέλα :: Γενικού περιεχομένου :: Λάτιν θέματα-
Jump to: