Τηλενουβελοτρέλα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;

Go down 
+2
Αλμοδοβαρεμένη
Athina
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptyThu May 30, 2019 7:10 pm

paola wrote:
Ξεκιναω μια μου αρεσει βλεπω καμποσο.Αλλα τσουπ θελω να δω κι αλλη.Την ξεκιναω μου αρεσει κι αυτη.Μετα νοσταλγω καποια απο τα παλια βλεπω καποια επεισοδια.και ετσι δεν τελειωνω ποτε.

Έχει και τα καλά της η ποικιλία, δε βαριέσαι xixi
Back to top Go down
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptyThu May 30, 2019 7:15 pm

Ναι βρε παιδι μου αλλα καποια στιγμη πρεπει να κανω focus,να βαλω μια σειρα πως θα τις δω, δεν γινεται! Smile
Back to top Go down
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptyWed Jul 03, 2019 6:47 pm

Συνεχιζω τριτη σεζον απο "Gran Hotel". Μου αρεσει πολυ!
Ειδα την σειρα "Alta mar". Ωραια ηταν.
Ξεκινησα την σειρα " Tres veces Ana" .
Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptySat Sep 28, 2019 11:46 am

Ξεκίνησα το Esclava Isaura του 2004. Θα χρειαστώ φορουμάκι
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6708
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptySat Sep 28, 2019 11:50 am

O.k. https://thlenouvelotrela.forumgreek.com/f232-escrava-isaura-2004 Smile . Αλλά γιατί το ριμέικ;

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptySat Sep 28, 2019 12:22 pm

Ευχαριστώ. Η πρωτότυπη σειρά είναι πολύ παλιά και δεν έχει καλή αισθητική.
Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptySun Oct 20, 2019 2:53 am

Μαζί με την Esclava Isaura του 2004 βλέπω και την Sinhá Moça του 2006 (φορουμάκι, πλιζ)
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6708
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptySun Oct 20, 2019 10:39 am

Ε αφού πρωταγωνιστεί η αγαπημένη μου Débora δεν χρειαζόταν καν να το ζητήσεις  xixi https://thlenouvelotrela.forumgreek.com/f233-sinha-moca !

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6708
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptySat Nov 16, 2019 10:21 am

Έχω δει 8 επεισόδια από την Μικρή Κυρία του '06 και βρίσκομαι σε αναζήτηση της σειράς που θα με συνταράξει axa . Είδα λίγο το Oro verde και ενώ έχει κάποια πολύ καλά στοιχεία (υπέροχη η Carolina Fadic, δυστυχώς πέθανε πολύ νέα) με αποθάρρυνε η διάρκεια. Γενικά το tvn έχει κάποιες σειρές που θα μπορούσαν να με ενδιαφέρουν κάθε επεισόδιο όμως είναι μία ώρα και κάτι varethhka .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptySun Nov 17, 2019 1:06 pm

Στράφηκες προς Χιλή μεριά, βλέπω. Τουλάχιστον έχουν να δείξουν κάτι διαφορετικό από τα συνηθισμένα; Τα επεισόδια μπορείς να τα βλέπεις σπαστά.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6708
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptySun Nov 17, 2019 2:17 pm

Έχει ποικιλία η Χιλή, το Oro verde έχει να κάνει με την οικολογία, η Antonia λατρεύει το δάσος και ερωτεύεται έναν μηχανικό δασών (πώς στο καλό θα το λέγαμε στα ελληνικά δεν ξέρω) που λέγεται πως έχει έρθει για να το καταστρέψει. Υπάρχει έντονο και το μαγικό στοιχείο maga . Είναι βέβαια αρκετά '90 η σειρά, κάπου είδα ένα καρτοτηλέφωνο Smile .

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Τα επεισόδια μπορείς να τα βλέπεις σπαστά.

Πέρα απ' τον ψυχαναγκασμό μου Razz σπαστά βγαίνουν περισσότερα.

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6708
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptyMon Mar 09, 2020 9:54 am

Κάνω ένα μικρό διάλειμμα από την Μικρή Κυρία (την συνεχίζω αύριο μεθαύριο) και παρακολουθώ το Non dirlo al mio capo που μάλλον θα το βλέπω όταν είμαι σπίτι. Δεν είναι σειρά για να κολλήσεις αλλά για να γεμίσεις μια ώρα είναι μια χαρά. Μην το δείτε αυτό σαν θάψιμο, άλλες δεν είναι ούτε γι αυτό Laughing .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptyMon Mar 09, 2020 2:49 pm

Καλό το διάλειμμα από τη Μικρή Κυρία, άλλωστε, απ'ο,τι κατάλαβα, την έχεις προχωρήσει περισσότερο από μένα που την άρχισα νωρίτερα. Λέω να την αφήσω κι εγώ για λίγο, ώστε να συνεχίσω την Σκλάβα Ισάουρα που την είχα παραμελημένη.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6708
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptyTue Mar 10, 2020 9:17 am

Εκτός από την Σκλάβα Ιζάουρα έχεις κάτι άλλο στο πρόγραμμα;

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptyThu Mar 12, 2020 3:36 pm

mel wrote:
Εκτός από την Σκλάβα Ιζάουρα έχεις κάτι άλλο στο πρόγραμμα;
Σκέφτομαι να ξαναδω τα παλιά που μου άρεσαν: Αλόντρα, CorazonSalvaje, Amor Real...
Back to top Go down
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptyFri Mar 27, 2020 5:12 pm

Λέω να ξεκινήσω το O Outro Lado do Paraiso σύντομα για να βγάλω την καραντίνα... Razz Και το Eramos Seis ψάχνω αλλά δεν το βρίσκω για κατέβασμα.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6708
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptyFri Mar 27, 2020 5:22 pm

Έχεις λινκ για το O outro lado; Μάλλον θα μου χρειαστεί Razz .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptyFri Mar 27, 2020 5:36 pm

mel wrote:
Έχεις λινκ για το O outro lado; Μάλλον θα μου χρειαστεί Razz .

https://carolnovelas.blogspot.com/2019/06/o-outro-lado-do-paraiso-completa.html

Δεν έχω τσεκάρει όλα τα links αλλά λογικά θα δουλεύουν.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6708
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptyFri Mar 27, 2020 5:38 pm

Ευχαριστώ beso .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptySun Apr 12, 2020 5:52 pm

Προσπαθω να τελειωσω καποιες απο τις πολλες που ειχα αρχισει οπως το "Tres veces Ana' και la Impostora. (Ελεος αυτο το πραγμα που μου συμβαινει τα τελευταια 3-4 χρονια,που αργω απιστευτα να ολοκληρωσω μια σειρα,και να περιμενουν και ποσες . mou shkwthhke h trix )Και χαζευω κι εγω λιγο καποιες παλιες.Μ'επιασε η νοσταλγια πολι!
 Επιτελους εδεησα να ξεκινησω το Casa de Papel. Καλαα!!  Πορωση! Πολυ ωραιο!
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6708
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptyMon Apr 13, 2020 5:01 pm

Συνεχίζω την Μικρή κυρία του 2006 χαλαρά.
Παρακολουθώ κάθε σαββατοκύριακο το Μην το πεις στο αφεντικό, αν έχει καινούριο επεισόδιο. Καλό αλλά αν έλειπαν αυτά τα αφόρητα κλισέ τύπου "νόμιζα ότι είναι ληστής και βάρεσα στο κεφάλι το λάθος άτομο" θα ήταν καλύτερο.
Τελείωσα τον πρώτο κύκλο από την υπέροχη φίλη μου και τώρα περιμένω τον δεύτερο που υποθέτω θα αρχίσει αυτό ή το επόμενο σαββατοκύριακο.

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptyFri Jun 19, 2020 12:48 am

Τελείωσα τη Μικρή Κυρία, τελειώνω όπου να ναι τη Σκλάβα Ιζάουρα και πιάνω κάτι διαφορετικό, μια τηλενουβέλα ρώσικης παραγωγής, τη Φτωχή μου Αναστασία ή αλλιώς Poor Nastya, μιας και τη βρήκα ολοκληρωμένη με αγγλικούς υπότιλους. Για να είμαι ακριβής, με πολλαπλούς υπότιτλους τη βρήκα, συμπεριλαμβανομένων των ελληνικών. Κάποτε την έδειχνε η ελληνική τηλεόραση μεταγλωττισμένη και είχα παρακολουθήσει μερικά επεισόδια. Μου άρεσε πολύ το πρωταγωνιστικό ζευγάρι. Και είναι η ακριβότερη ρωσική παραγωγή, σύμφωνα με το wiki. Αναρωτιέμαι αν μπορεί να φιλοξενηθεί εδώ ή το φόρουμ αφορά αποκλειστικά τις λάτιν τηλενουβέλες scratch
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6708
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptyFri Jun 19, 2020 9:35 am

Μπορείς ν' ανοίξεις τόπικ στην ενότητα Τηλεόραση και σινεμά. Εγώ τελείωσα τα μάτια της Τερέζας, τελείωσα και την μικρή κυρία και βλέπω τα καινούργια του Μην το πεις στο αφεντικό μου, προς το παρόν έχω δει το ένα καινούργιο γιατί το Acτion μας τα δίνει με το σταγονόμετρο.

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptySat Aug 15, 2020 5:42 pm

Βλεπω το "Oscuro Deseo".
Ειχα δει το trailer πριν καιρο,μου ειχε κινησει το ενδιαφερον,μου αρεσει και η Maite Perroni,ειδα οτι δεν εχει πολλα επεισοδια και ειπα να ριξω μια ματια.
Ξεκινησα να δω ενα επεισοδιο χθες και ειδα 5. Laughing
Κοριτσια δεν ξερω αν το ειδατε αλλα wtf (και ειναι και χρονιαρα μερα). Laughing Δεν πιστευα ποτε,μα ποτε οτι θα εβλεπα την Perroni σε τετοιο ρολο. axa
Οκ καταλαβαινω οτι τοσα χρονια με τις τηλενουβελες εχει τυποποιηθει σε ενα χαρακτηρα κοριτσιου,αλλα πηγε σε εντελως αλλο ακρο.
Ενταξει δεν μιλαμε απλα για ερωτικες σκηνες,μιλαμε για γυμνο, και light πορνο.
Δεν της το'χα.. Cool
Η σειρα παντως μου αρεσει και θα την δω ολη.

mel likes this post

Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 EmptyThu Feb 25, 2021 3:02 am

ΘΑ χρειαστώ φόρουμ για τις σειρές Las Aguas Mansas και Maria Bonita, κολομβιανικές αμφότερες. Η ρώσικη τηλενουβέλα δεν τραβάει γιατί ρίχνουν συνεχώς τα επεισόδια, αναγκαστικά θα τη βλέπω στη χάση και στη φέξη. Ξεκίνησα το Las Aguas Mansas και μετά θα περάσω σε Maria Bonita με την αγαπημένη Αδέλα Νοριέγα.
Back to top Go down
Sponsored content





Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;
Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Καλύτερη τηλενουβέλα του Μακεδονία.
» Τι βίντεο βλέπετε τώρα;
» Ποιές σειρές βλέπετε τώρα (εκτός από νοβέλες);
» Ποιά νοβέλα θα θέλατε να επαναπροβάλλει η ερτ;
» Σχόλια για την τηλενουβέλα.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Τηλενουβελοτρέλα :: Γενικού περιεχομένου :: Λάτιν θέματα-
Jump to: