Τηλενουβελοτρέλα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;

Go down 
+2
Αλμοδοβαρεμένη
Athina
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyWed Mar 15, 2017 3:36 am

Mετά από τόσα έργα που έχουμε δει, γίναμε απαιτητικές. Για να μας συνεπάρει κάτι πρέπει να έχει ιδιαίτερο σενάριο. Τα περισσότερα είναι του σωρού, δυστυχώς. Οι Έξι Αδερφές άρχισαν να γίνονται τσίρκο; Πώς αλλιώς θα γέμιζαν 300 επεισόδια; Κάνουν κακό όταν πιέζουν τους σεναριογράφους να τραβήξουν τη σειρά. Πόση έμπνευση να βρουν κι αυτοί;
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyWed Mar 15, 2017 9:36 am

Έχεις κάποιο δίκιο αλλά εδώ μιλάμε για ομάδες σεναριογράφων που η μοναδική τους ενασχόληση είναι η συγγραφή σεναρίων. Δεν περιμένω άψογες σειρές (ειδικά όταν είναι τόσο μεγάλες), αυτό που με ενοχλεί περισσότερο απ' όλα είναι η σεναριακή ευκολία που κάνει μπαμ ότι είναι σεναριακή ευκολία. Για παράδειγμα η γυναίκα του Χερμάν ήταν μια πρακτική γυναίκα που είχε δίκιο όταν διαμαρτυρόταν ότι η ποιότητα των υφασμάτων που της έστελνε το εργοστάσιο Σίλβα δεν ήταν η ίδια. Αργότερα έδειξε δείγματα κακίας. Εντάξει ως εδώ. Μετά παρίστανε την έγκυο και αγόρασε ένα παιδί για να το παρουσιάσει ως παιδί της. Ας πούμε ότι η ζήλια και ο έρωτάς της για τον σύζυγο την εξώθησαν σε ακραίες πράξεις. Μετά όμως τρελαίνεται (!) eleos , την κλείνουν στο ψυχιατρεία, καταφέρνει να αποδράσει (τι πιο απλό xixi !), πάει στο μαγαζί και κρατάει όμηρους την Αντέλα, τον Χερμάν και την Φρανθίσκα που έτυχε να είναι εκεί και τους απειλεί με μαχαίρι. Καλά γιατί τρελάθηκε επειδή την κεράτωσε ο άνδρας της scratch ; Έχω άδικο να λέω για Televisa;  
Άσε κάποιους διαλόγους, να έχει εξαφανιστεί το "παιδί" του Χερμάν, αυτός να βρίσκεται με την ερωμένη του και να λέει: αρκετά όμως με τα δικά μου, σε ζάλισα eleos eleos eleos , λες και το θέμα ήταν ότι π.χ. μάλωσε στη δουλειά, όχι το ίδιο του το παιδί.  
Εννοείται ότι ο κάθε απατημένος και κάθε απατημένη ακόμα κι αν φαινόταν τουλάχιστον αξιοπρεπής χαρακτήρας, έχει γίνει πια ένα τέρας.

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 971
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyWed Mar 15, 2017 9:01 pm

mel wrote:
και καμιά φορά αν βαριέμαι πολύ βλέπω τις Έξι αδελφές. Έχει γίνει εντελώς Televisa. Διάβασα ότι η Θέλια
Spoiler:
(πάνω που έλεγα πως δε θα πειράξουν γκέι χαρακτήρα xixi ). .

Οχι,δεν ισχυει αυτο.
Spoiler:
Εγω οπως ειπα ψιλοκολλησα και το παρακολουθω Laughing
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyWed Mar 15, 2017 9:04 pm

Το διάβασα σε ισπανικό φόρουμ, νομίζω θα γίνει μετά. Θα το ξαναδώ Wink .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 971
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptySat Apr 01, 2017 4:55 pm

Λοιπον εχω τελειωσει απο καιρο η σειρα "Rosa diamante" .Καλη ηταν.
Επισης το "Pasion Y Poder". Χμμμμμ,κααααααλουτσικη.Ειχε πραγματακια στο story που δεν μου αρεσαν.
Εξακολουθω να βλεπω "Το μυστικο της παλιας γεφυρας".Μεχρι στιγμης ειναι πολυ ωραια σειρα.
Βλεπω "Seis hermanas" .
Μονο την "Eva Luna" αφησα πολυ πισω,γιατι μου προεκυψε μια αλλη σειρα που ηθελα παρα πολυ να δω.Την τελειωσα προχθες : "Reina del Sur". Κα-τα-πλη-κτι-κη!!!! phdaw ap' thn xara m erwtas amor2 amor
Back to top Go down
paola

paola


Female Posts : 971
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptySat Jun 24, 2017 3:32 pm

Ειδα επιτελους ολοκληρη την σειρα Corazon Salvaje" !! synefaki amor2 erwtas amor amor amor amor amor
Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyMon Jul 03, 2017 3:57 pm

Βλέπω τα τελευταία επεισόδια του Lady, la vendedora de rosas και συνεχίζω με La Inolvidable.
Back to top Go down
paola

paola


Female Posts : 971
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyMon Jul 03, 2017 4:34 pm

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
συνεχίζω με La Inolvidable.
Α! Λες αυτο που ειχε παιχτει εδω ως "Μεινε κοντα μου Μαρια" ; Το θυμαμαι σαν τιτλο,αλλα δεν το εβλεπα..
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyMon Jul 03, 2017 9:38 pm

Άρχισα το Totalmente demais ή Totalmente diva όπως είναι ο ισπανικός τίτλος. Την βλέπω στα ισπανικά που τα καταλαβαίνω καλύτερα. Ναι, είναι καλύτερα ν' ακούς τους ηθοποιούς και όχι τους μεταγλωττιστές από πάνω, αλλά δε νομίζω να χάσω καμιά πολύ σπουδαία ερμηνεία. Είναι μια ακόμα ιστορία σταχτοπούτας, ήθελα κάτι χαλαρό για το καλοκαίρι. Το πρώτο επεισόδιο μου άρεσε, ελπίζω να μόνο να μην το παρακάνουν με τα γεμίσματα, δεν είδα με καλό μάτι τον χρόνο που αφιερώθηκε σε μια υπαλλήλο της εταιρίας ypopto .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyTue Jul 04, 2017 11:06 pm

paola wrote:
Λες αυτο που ειχε παιχτει εδω ως "Μεινε κοντα μου Μαρια" ;

Ναι. Είχε φαντασία το Star όταν έβαζε τίτλους στις τηλενουβέλες xixi Χάθηκε να μεταφράσει απλά τον αυθεντικό;
mel wrote:
Άρχισα το Totalmente demais ή Totalmente diva

Καινούργιο βραζιλιάνικο;
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyWed Jul 05, 2017 12:18 pm

Του 2015.

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyTue Aug 01, 2017 3:15 pm



Vade Retro (η λατινική φράση που μεταφράζεται ως "Ύπαγε Οπίσω (Σατανά)"). Μαύρη κωμωδία με σουρεαλιστικά στοιχεία, με πρωταγωνιστή τον λατρεμένο και απολαυστικό Tony Ramos στο ρόλο... του Διαβόλου. Ενδιαφέρον, διαφορετικό και σύντομο. Μόνο 11 επεισόδια.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyTue Aug 01, 2017 3:38 pm

Ω δεν το είχα καθόλου υπόψιν μου αυτό sorpresa , ωραίο φαίνεται.

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyTue Aug 01, 2017 7:43 pm

Ωραίο είναι! Το όνομα του Ramos είναι Abel Zebul (βελζεβούλης) risa Απ' ότι διαβάζω έχουν κλείσει και για δεύτερη σεζόν.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyThu Aug 03, 2017 11:51 am

Δε θα είναι και σε μια νέα νοβέλα ο Ramos;

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyThu Aug 03, 2017 1:20 pm

Ναι θα παίζει τώρα σε μια που ξεκινάει τον Σεπτέμβριο.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyWed Sep 06, 2017 9:15 am

Βλέπω το Maggie and Bianca fashion friends, δεν αξίζει να κάνω κριτική είναι πολύ παιδικό και συνεχίζω το Totalmente demais. Σ' αυτή τη φάση η Μάγγι έχει περισσότερο ενδιαφέρον, έχεις τουλάχιστον κάτι να περιμένεις. Στο Totalmente demais έχουν κλείσει όλοι οι κύκλοι (όλοι έχουν βρει το ταίρι τους, όλα τα ζητήματα έχουν λυθεί) και απορώ με τι (βλακεία) θα γεμίσουν τα περίπου τριάντα επεισόδια που απομένουν.

Edit: Ώπα λάθος! Με μπέρδεψε η σελίδα που δείχνει ότι υπάρχουν κι άλλα επεισόδια, είχα την εντύπωση πως η σειρά είχε 160. Λοιπόν χθες είδα το τελευταίο, και χαίρομαι που ήταν το τελευταίο phdaw ap' thn xara m phdaw ap' thn xara m phdaw ap' thn xara m phdaw ap' thn xara m phdaw ap' thn xara m phdaw ap' thn xara m , θα μπορούσε να είχε τελειώσει και αρκετά νωρίτερα. Μένει μόνο να κάνω μια γενική κριτική και μένω με την Μάγγι μέχρι νεοτέρας xixi .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyFri Sep 15, 2017 11:01 pm

Αφού τελειώνω το La Inolvidable, έψαχνα να δω ποια σειρά θα πιάσω μετά. Είδα τα πρώτα επεισόδια της La Hija de Mariachi, επηρεασμένη από τις διθυραμβικές κριτικές. Ξενέρωσα απίστευτα varethhka Το σενάριο "ζάμπλουτος πλεϊμπόι με φτωχιά πλην τίμια κορασίδα" θα με τραβούσε αν ήμουν πιο μικρή, τώρα είναι το χειρότερό μου. Επομένως, θα συνεχίσω με το El Pecado de Oyuki.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptySun Sep 17, 2017 12:59 pm

Για την hija de mariachi είχα ακούσει κι εγώ καλά σχόλια. Δεν ήξερα για φτωχιά και πλούσιο playboy, δεν έχει τουλάχιστον κάτι το... περιπετειώδες;
Το pecado de Oyuki πρέπει να είναι πολύ καλό. Παλιά televisa αλλά όλοι το παινεύουν.

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptySun Sep 17, 2017 2:06 pm

Έχει περιπέτεια στην αρχή, που ο πρωταγωνιστής κατηγορείται άδικα για ξέπλυμα χρήματος και διαφεύγει στην Κολομβία όπου κρύβεται στη γειτονιά της φτωχιάς, αλλά ούτε αυτό μου άρεσε. Δεν μπορώ να συμπαθήσω τον πρωταγωνιστή ώστε να ενδιαφερθώ για την τύχη του. Κι όταν έριχναν τα χαρτιά στην πρωταγωνίστρια και της έλεγαν ότι θα συναντήσει "γαλάζιο πρίγκιπα με προβλήματα", αποφάσισα να το κόψω.
Η παλιά Televisa έχει τις καλύτερες σειρές, δύσκολα τις φτάνουν οι σημερινές. Το El Pecado de Oyuki έχει θεατρική αισθητική και καλλιτεχνικές αξιώσεις. Τα πρώτα επεισόδια που έχω δει είναι πολύ όμορφα.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyWed Oct 04, 2017 9:45 am

Βλέπω τη Λευκή σκλάβα, ωραίο είναι μέχρι στιγμής Smile .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyFri Dec 01, 2017 6:40 pm

Συνεχίζω την Λευκή σκλάβα αλλά κλείνω και ένα μήνα που βλέπω τις Απίθανες (κάποιες έλεγαν ότι δε θ' αντέξω ούτε εβδομάδα egw den eipa tipota ). Είναι μια σειρά με πολύ καθημερινούς ήρωες και ιστορίες. Δεν έχει αγωνία, αλλά έχει καλές ερμηνείες και είναι καλή αν έχεις ένα κενό σαραντάλεπτο για να το γεμίσεις. Δεν ξέρω πόσο θα την προχωρήσω, θα ήθελα να πάει λίγο πιο γρήγορα όπως θα ήθελα να ασχολούμαστε λιγότερο με την αλκοολική που δεν έχει ιδέα τι θέλει. Η αλήθεια είναι ότι προτιμώ πιο ευφάνταστες ιστορίες, γιατί πόσο μπορεί να αξιοποιήσει κάποιος το καθημερινό και το συνηθισμένο...

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptySat Dec 02, 2017 1:06 am

Τελείωσα το El Pecado de Oyuki που ήταν καλούτσικο, σοκαριστικό στην εξέλιξή του (στην τηλενουβελική ζωή μου δεν έχω ξανασυναντήσει καταστάσεις σαν αυτές που έδειξαν) αλλά πολύ μελοδραματικό. Συνεχίζω τη Λευκή Σκλάβα που μάλλον βρίσκεται στα τελευταία της επεισόδια και βλέπω το Guapas, ποιος ξέρει για πόσο ακόμα. Πράγματι, το καθημερινό δεν προσφέρει πολύ αξιοποιήσιμο υλικό αλλά τη είναι ένα ευχάριστο διάλειμμα από τα μεγάλα δράματα. Ειδικά με αυτά τα ψυχοπλακωτικά που γίνονται στη Λευκή Σκλάβα, χρειαζόμουν κάτι ήρεμο και ευτράπελο σαν τις Guapas. Μάλλον γι'αυτό συνεχίζω.
Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyMon Feb 19, 2018 12:59 am

Παράτησα τη Reina del Sur, αλλά ακόμη έχω όρεξη για Κέιτ Ντελ Καστίγιο, οπότε έπιασα Alguna Vez Tendremos Alas και μου αρέσει. Παλιό καλό μεξικάνικο για μένα αυτήν την περίοδο.
Back to top Go down
paola

paola


Female Posts : 971
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 EmptyMon Feb 19, 2018 7:10 pm

Πολυ καλη επιλογη. Ωραια τηλενουβελα. Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;
Back to top 
Page 3 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Καλύτερη τηλενουβέλα του Μακεδονία.
» Τι βίντεο βλέπετε τώρα;
» Ποιές σειρές βλέπετε τώρα (εκτός από νοβέλες);
» Ποιά νοβέλα θα θέλατε να επαναπροβάλλει η ερτ;
» Σχόλια για την τηλενουβέλα.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Τηλενουβελοτρέλα :: Γενικού περιεχομένου :: Λάτιν θέματα-
Jump to: