Τηλενουβελοτρέλα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptyThu Sep 21, 2017 2:42 pm

Αρχίζει τον Οκτώβρη.
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 338146096644

Πόσο γέρασε ο Novaes No ...
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 IVEZpBQbodQ

Δεν τον είχα σκεφτεί ζευγάρι με την Gloria...
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Iwozpp_xUy8

Ο κοντός απ' το Imperio.
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 1373fbb8eb0e

Και αυτή που κάπου την έχω ξαναδεί.
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 O9XMVqwXn6Y

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptyThu Sep 21, 2017 2:50 pm

Ναι, θα είναι ζευγάρι. Να δούμε τώρα κατά πόσο θα δέσουν.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptySun Sep 24, 2017 1:05 pm

Θα παίζει και αυτός που έπαιζε τον παιδίατρο στην Massa fresca, θα είναι ζευγάρι με κάποια που έχει νανισμό (και ρατσισμός, και νανισμός και ομοφοβία πολλά θέματα δε μαζεύονται ρε παιδιά aporia; Να δούμε πώς θα βγει varethhka ).

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptyFri Sep 29, 2017 10:53 am

Να το δω ή να μην το δω aporia ; Το τρέιλερ πάντως είναι πολύ όμορφο synefaki .

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptySat Oct 21, 2017 3:54 pm



Καλούλι φαίνεται αυτό. Διασκεδαστικό. Ο Rulli νομίζω είναι καλύτερος από άλλη φορά που τον έχω δει σε κωμωδία, πιο φυσικός. Αυτή η Maite όμως... καθόλου δε μου αρέσει. Τη βρίσκω λίγη και ως ηθοποιό και ως ομορφιά και γενικότερα ως παρουσία στην οθόνη.
Back to top Go down
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptySat Oct 21, 2017 4:57 pm

Ωραιο το trailer! Εγω δεν εχω δει ποτε τον αγαπημενο μου Rulli amor σε κωμωδια και αυτο το λιγο που ειδα μου αρεσε!! Και κουκλος οπως παντα! amor2
Η πιτσιρικα πολυ γλυκα!
Back to top Go down
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptySun Oct 22, 2017 12:47 pm

Το κοριτσάκι είναι όντως χαριτωμένο!
Back to top Go down
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptyTue Oct 31, 2017 4:07 pm

mel wrote:
Να το δω ή να μην το δω aporia ; Το τρέιλερ πάντως είναι πολύ όμορφο synefaki .

Σκέφτομαι να το ξεκινήσω αυτό... Το καστ είναι πολύ ενδιαφέρον, πολλοί εξαιρετικοί ηθοποιοί. Την νεαρή πρωταγωνίστρια την είχα δει ως κακιά στο Guerra dos Sexos και είναι καλή ηθοποιός, δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο έχει "εκτόπισμα" και παρουσία πρωταγωνίστριας.. Βασικά έχω χρόνια να δω βραζιλιάνικη νουβέλα 200+ επεισοδίων (τελευταία έβλεπα μόνο μίνι σειρές τους) και φοβάμαι λίγο μην ξεχειλώσει.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptyWed Nov 01, 2017 9:51 am

Εμένα μου αρέσει αυτή, νομίζω φέρνει λίγο σε Eva Green. Αν την ξεκινήσω θα το κάνω πολύ αργότερα, τώρα βλέπω χαλαρά από ένα επεισόδιο τις καθημερινές την Σκλάβα και τις Guapas (που φαίνεται να βελτιώνεται, να δούμε πως θα πάει) και είμαι καλυμμένη. Αλλά αν την αρχίσεις να μου πεις εντυπώσεις (πειραματόζωο) Razz Laughing .

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptyWed Nov 01, 2017 1:59 pm

Κι εγώ μάλλον θα αφήσω να περάσει λίγος καιρός, για να δούμε πώς θα πάει κι από τηλεθεάσεις στη Βραζιλία και τι σχόλια γίνονται. Αν δω ότι υπάρχει θετική ανταπόκριση από τους τηλεθεατές εκεί θα την ξεκινήσω κι εγώ.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptySat Nov 25, 2017 6:25 pm

Sangre de mi tierra: αρχίζει σε λίγες μέρες στο Telemundo και παρόλο που φημολογείται ότι είναι ριμέικ του Pura cepa, εμένα μου θυμίζει πάρα πολύ Μπρούσκο scratch . Όπως στο Μπρούσκο ούτε εδώ η πρωταγωνίστρια μου αρέσει. Δεν είναι άσχημη αλλά την βρίσκω αδιάφορη. Ελπίζω μόνο για το καλό των τηλεθεατών να μην έχει το ταλέντο της Βαΐτσου Laughing se parakalw theoulh . Α υπάρχει και Νάπα όπως και στην Κύπρο Laughing .

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptySat Nov 25, 2017 7:27 pm

Quote :
Ελπίζω μόνο για το καλό των τηλεθεατών να μην έχει το ταλέντο της Βαΐτσου

Αν είναι έτσι τι έχει να τραβήξει όποιος το δει Laughing
Back to top Go down
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptyTue Nov 28, 2017 4:04 pm

Παντως ειχα διαβασει οτι καποια χωρα της Λατινικης Αμερικης πηρε τα δικαιωματα της σειρας "Μπρουσκο" με σκοπο να τη γυρισουν με δικους τους ηθοποιους και να αλλαξουν μονο αυτο με το κρασι.Να ασχολουνται με κατι αλλο δηλαδη οι δυο οικογενειες.Και φυσικα να το φερουν στα μετρα τους.Φανταζομαι μεταξυ αλλων να το κανουν πιο σεμνο. xixi Αν αυτο γινει παντως θα'θελα να δω το cast που θα επελεγαν.
Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptyWed Nov 29, 2017 8:07 pm

paola wrote:
Παντως ειχα διαβασει οτι καποια χωρα της Λατινικης Αμερικης πηρε τα δικαιωματα της σειρας "Μπρουσκο" με σκοπο να τη γυρισουν με δικους τους ηθοποιους και να αλλαξουν μονο αυτο με το κρασι.Να ασχολουνται με κατι αλλο δηλαδη οι δυο οικογενειες.Και φυσικα να το φερουν στα μετρα τους.Φανταζομαι μεταξυ αλλων  να το κανουν πιο σεμνο. xixi Αν αυτο γινει παντως θα'θελα να δω το cast που θα επελεγαν.

H Televisa αγόρασε τα δικαιώματα. Και οι τελευταίες παραγωγές της είναι για γέλια και για κλάματα, οπότε έχουμε μια ιδέα πώς θα βγει το ριμέικ.
Πριν καιρό διάβασα ότι πολλές προτάθηκαν για τον πρωταγωνιστικό γυναικείο ρόλο αλλά φοβήθηκαν για το προφίλ τους. Επειδή η πρωταγωνίστρια απατά τον αρραβωνιαστικό της μια μέρα πριν το γάμο δεν θα κάνει καθόλου καλή εντύπωση στο κοινό. Έψαχναν λοιπόν μία ηθοποιό που να έχει παίξει και ρόλο κακιάς. Τουλάχιστον αυτά έλεγε το άρθρο. Δεν ξέρω πώς προχώρησε το θέμα.
Back to top Go down
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptyThu Dec 14, 2017 3:42 pm

mel wrote:
Να το δω ή να μην το δω aporia ; Το τρέιλερ πάντως είναι πολύ όμορφο synefaki .

Η σειρά σκίζει σε τηλεθέαση, κάνει πάνω από 40%, και διαβάζω και πολύ καλά σχόλια για την πρωταγωνίστρια, ότι είναι εξαιρετική. Κάποια στιγμή προς την Άνοιξη θα την ξεκινήσω-γιατί αυτή την στιγμή βρίσκομαι σε τελείως διαφορετική φάση και δε θέλω να μπλέξω αυτά που θα βλέπω.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptyThu Dec 14, 2017 6:24 pm

Για τη σειρά έχω διαβάσει και αρνητικά, αλλά έχει πάρα πολύ καλό καστ! Η πρωταγωνίστρια πρέπει να είναι η πιο άγνωστη γι αυτό χαίρομαι που τα πάει καλά.

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptyThu Dec 14, 2017 8:39 pm

Κι εγώ είχα διαβάσει αρνητικά για την πρώτη φάση, ότι ταπείνωναν πάρα πολύ την πρωταγωνίστρια κι αυτό δεν άρεσε. Αλλά από τότε που μπήκε η σειρά στη δεύτερη φάση κι έγιναν κάποιες αλλαγές η τηλεθέαση έχει ανέβει πάρα πολύ.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptySun Oct 21, 2018 12:04 pm

Η τηλενουβέλα-γιοφύρι της Άρτας O Setimo Guardiao βγαίνει επιτέλους! Έχει έντονο μεταφυσικό στοιχείο, μια μαύρη γατούλα (μασκότ; ) και εξαιρετικό καστ. Την Marina Ruy Barbosa θα την ήθελα ζευγάρι με τον Chay Suede όπως είχε ακουστεί αρχικά αλλά και τον Bruno Gagliasso δεν τον λες καθόλου άσχημο.



_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptySun Jan 13, 2019 4:30 pm

Αχ στην Βραζιλία έχουν καλοκαίρι... Μάλλον δεν είναι κάτι σπουδαίο αυτή η νοβέλα αλλά έχει καλούς ηθοποιούς. Με την Isabelle Drummond μου συμβαίνει το εξής, όταν την είχα δει την θεώρησα εντελώς αδιάφορη ως πρόσωπο, αλλά μετά άρχισε να μου θυμίζει μια κοπελίτσα που γνώρισα και συμπαθώ και τώρα μου αρέσει scratch .





_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Νέες τηλενουβέλες   Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptySat Jan 02, 2021 11:19 pm



Η επόμενη σειρά του Joao Emanuel Carneiro που λόγω covid μεταφέρεται για αρχές του 2022. Με τόσα ονόματα μαζεμένα δεν μπορεί παρά να έχει ενδιαφέρον!
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptySun Jan 03, 2021 4:06 pm

Είναι αυτοί οι άτιμοι οι Βραζιλιάνοι amor2 ...

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptyTue Jan 05, 2021 1:32 am

mel wrote:
Είναι αυτοί οι άτιμοι οι Βραζιλιάνοι amor2 ...

Είναι! Από μένα βάζει σίγουρα γερή υποψηφιότητα σ' αυτά που θέλω να δω!
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptyMon Jan 10, 2022 1:10 pm

Καλοκαιρινό βραζιλιάνικο με κωμικές νότες, μακάρι να το φέρουν και στην Ελλάδα. Παίζει και Giovanna Rispoli, η πιτσιρίκα κόρη του Fabio στο Totalmente demais αν θυμάστε.

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptyMon May 01, 2023 12:38 pm



Ξεκινάει στις 8 Μαϊου η καινούρια νουβέλα της Globo με τίτλο Terra e Paixao δια χειρός Walcyr Carrasco. Gloria Pires και Tony Ramos ξανά ζευγάρι στην τηλεόραση 15 χρόνια μετά το Paraiso Tropical για μένα είναι must όπως καταλαβαίνετε. Και παίζουν και άλλοι πολλοί γνωστοί και αγαπημένοι. Debora Falabella, Caua Reymond, Susana Vieira κ.α.

mel and Αλμοδοβαρεμένη like this post

Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Νέες τηλενουβέλες.   Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 EmptyMon May 01, 2023 2:15 pm

Σούπερ καστ amor ! Gloria και Ramos μαζί όπως παλιά; Δεν το ήξερα, τέλεια! Και η Gloria φαίνεται ανανεωμένη Smile .

_________________
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Image16

Athina likes this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Sponsored content





Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.    Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.  - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Νέες τηλενουβέλες, τρέιλερ, φήμες, ειδήσεις.
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ρεαλιστικοί χαρακτήρες σε τηλενουβέλες.
» Τηλενουβέλες με ονοματεπώνυμο.
» Τι τηλενουβέλες προτιμάτε;
» Νέο κανάλι με τηλενουβέλες!
» Μετράμε τηλενουβέλες με άραβες.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Τηλενουβελοτρέλα :: Γενικού περιεχομένου :: Λάτιν θέματα-
Jump to: