Τηλενουβελοτρέλα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyFri Jun 01, 2018 11:43 am

Αρχίζει αύριο στις 9.30, πιθανότατα θα είμαι σπίτι οπότε μάλλον θα του ρίξω μια ματιά αν και 70' μου φαίνονται πολλά. Φαίνεται κλασικό ισπανικό με κερατώματα κ.λπ. αλλά έχει λίγα επεισόδια (29).

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyFri Jun 01, 2018 5:20 pm

Δυστυχως ουτε αυτο με ενθουσιαζει..... Rolling Eyes Rolling Eyes
Αν το δεις τελικα mel να μας πεις εντυπωσεις.
Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptySat Jun 02, 2018 12:07 am

Ούτε εμένα με τραβάει το σενάριο...
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptySun Jun 03, 2018 11:20 am

Λοιπόν το είδα κορίτσια. Η χαρά του άνδρα τηλεθεατή είναι αυτή η σειρά xixi . Όχι μόνο δεκάδες δίμετρες κορμάρες κυκλοφορούν με εσώρουχα, αλλά και κάτι κούκλες έχουν σχέση με ώριμους (παραγινωμένους θα έλεγα) άνδρες ή τους γουστάρουν! Τράβα κουκλίτσα μου με κανένα παιδί της ηλικίας σου που μου θέλεις τον παππού τον παντρεμένο λες και δεν έχεις επιλογές ela xriste kai panag . Κατά τ' άλλα είναι γρήγορο (μάλιστα ο παλιός έρωτας κατάλαβε στο τέλος του επεισοδίου ότι η κόρη της πρώην του είναι παιδί του), έχει κάποια κλισέ, λίγο μυστήριο, λίγη αποτυχημένη κωμωδία αλλά όχι ενοχλητική. Ήθελα να δω λίγο περισσότερο την ιστορία του σοφέρ και της bitch (το κακομαθημένη είναι λίγο) κόρης του αφεντικού, αλλά φαντάζομαι θα έχει ενδιαφέρουσα συνέχεια. Σε γενικές γραμμές οι πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές, αλλά ήμουν που ήμουν εξαντλημένη, με κούρασε η διάρκεια nystaaa . Άρχισε 9.30, πήγε 11.00 και ακόμα δεν είχε τελειώσει No ...

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptySun Jun 03, 2018 6:49 pm

mel wrote:
κάτι κούκλες έχουν σχέση με ώριμους (παραγινωμένους θα έλεγα) άνδρες ή τους γουστάρουν! Τράβα κουκλίτσα μου με κανένα παιδί της ηλικίας σου που μου θέλεις τον παππού τον παντρεμένο λες και δεν έχεις επιλογές

Ο,τι χειρότερο! Κάτι τέτοια θυμίζουν την Αλόντρα την κουκλάρα που πέθαινε για τον Μπρούνο, σχεδόν συνομήλικο του πατέρα της και οικογενειάρχη με τρία παιδιά xtypw to kefali mou
mel wrote:
Ήθελα να δω λίγο περισσότερο την ιστορία του σοφέρ και της bitch (το κακομαθημένη είναι λίγο) κόρης του αφεντικού, αλλά φαντάζομαι θα έχει ενδιαφέρουσα συνέχεια

Τουλάχιστον ο σωφέρ είναι στην ηλικία της;
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyMon Jun 04, 2018 8:04 am

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
mel wrote:
Ήθελα να δω λίγο περισσότερο την ιστορία του σοφέρ και της bitch (το κακομαθημένη είναι λίγο) κόρης του αφεντικού, αλλά φαντάζομαι θα έχει ενδιαφέρουσα συνέχεια

Τουλάχιστον ο σωφέρ είναι στην ηλικία της;

Εικοσάρης είναι, δεν έχουν μεγάλη διαφορά. Είναι λίγο όπως η ιστορία της Natasha και του Julián στο Dulce amor, μόνο που εκεί ο σοφέρ ήταν πατέρας της ηλικιακά. Και εδώ αυτή είναι ακόμα πιο κακομαθημένη. Με το καλημέρα απαίτησε ο Hugo να την πάει για ψώνια αντί για το σχολείο, γιατί όπως απείλησε έχει ήδη κάνει τον μπαμπά της να διώξει τέσσερις σοφέρ. Μέχρι που της έριξε έναν κουβά με νερό και ο señor Bornay δεν τον απέλυσε, γιατί όλο και κάτι θα έχει καταλάβει για το τι μπουμπούκι είναι η κορούλα του.

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyMon Jun 04, 2018 12:10 pm

mel wrote:
Με το καλημέρα απαίτησε ο Hugo να την πάει για ψώνια αντί για το σχολείο, γιατί όπως απείλησε έχει ήδη κάνει τον μπαμπά της να διώξει τέσσερις σοφέρ. Μέχρι που της έριξε έναν κουβά με νερό και ο señor Bornay δεν τον απέλυσε, γιατί όλο και κάτι θα έχει καταλάβει για το τι μπουμπούκι είναι η κορούλα του.

Ακούγεται τελείως αχώνευτη η κοπελιά. Ο μπαμπάς της μάλλον βρήκε παιδαγωγική μέθοδο και δεν απέλυσε τον σωφέρ.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyMon Jun 04, 2018 4:07 pm

Αυτό σκέφτηκα κι εγώ, τον κράτησε μήπως βρει τον δάσκαλό της...

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyMon Jun 04, 2018 9:35 pm

Χμμμμμ πολλα απο αυτα που ειπες ουτε κι εμενα μου αρεσουν... Μεγαλες διαφορες στις ηλικιες,ξεβρακ@τες ξεμπαρκες ..
Χμμμμμ δεν ξερω ισως του ριξω μια ματια ..Ισως.. scratch
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyMon Jun 25, 2018 9:57 am

Παρόλο που δε με βολεύει η διάρκεια και η ώρα το βλέπω αν και όχι φανατικά. Έκανε καλή επιλογή η ερτ wdone . Δε σου κόβει την ανάσα αλλά είναι ζωντανό και γρήγορο ό,τι πρέπει για σαπουνοκομεντί. Επίσης μου αρέσουν οι αυτοτελείς περιπέτειες των δημοσιογράφων του περιοδικού.  
Χθες χάζευα την Martina της σειράς (στην οθόνη είναι πιο εντυπωσιακή)
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). BX16ZppXKMnmiwjDlezEUTvmTx1SFuesTFR9qJ5PzdD723Dhsq0837D4V_npJ775xxkz3ngbHVMd__qcYXqKB7ZySMq3w4Qf52EBOHc37aok3mdBHjIW0U69HNPDNJxRyOUBL72Uy2eE60FqCto1ylOt=s0-d
και σκεφτόμουν 1. ότι εγώ είμαι σκ... 2. αν ο άνδρας σου σε κερατώσει με αυτήν, τι του λες; Ότι έχει άδικο; Γιατί αν ήμουν η απατημένη θα του έλεγα πως κι εγώ στη θέση του θα πήγαινα μαζί της skeftomai .
Τέλος πάντων αυτή τα έφτιαξε με ένα παιδί (όχι κούκλο αλλά μια χαρά παιδί) αλλά ακόμα αγαπάει τον Sr Bornay. Δεν είναι τύπος που πάει με άνδρες για τα χρήματα παρόλα αυτά τα είχε με έναν μεσήλικα επιχειρηματία (ότι πιο βαρετό) χωρίς καμιά γοητεία κατά τη γνώμη μου.
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). 880x_BBADOLFOFERNANDEZ
Την εξήγηση την έχουν δώσει ο Σπύρος Γιατράς και ο Στράτος Διονυσίου, της γυναίκας η καρδιά είναι μια άβυσσος...

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyTue Jun 26, 2018 4:50 pm

mel wrote:

Χθες χάζευα την Martina της σειράς (στην οθόνη είναι πιο εντυπωσιακή)

και σκεφτόμουν 1. ότι εγώ είμαι σκ... 2. αν ο άνδρας σου σε κερατώσει με αυτήν, τι του λες; Ότι έχει άδικο; Γιατί αν ήμουν η απατημένη θα του έλεγα πως κι εγώ στη θέση του θα πήγαινα μαζί της skeftomai .

1) Mel μου τι να κανουμε η ζωη ειναι αδικη σε ολα τα επιπεδα.Δεν μας εχει κανει ολους μας κουκλους.Οποτε συνεχιζουμε με την φατσα που εχουμε.  axa
2)Εγω παντως θα του εσπαγα το κεφαλι και θα τον εστελνα στον αγυριστο.Δεν θα θαυμαζα το γουστο του. no no y no

Ειναι ωραιο που τα καναλια επιλεγουν παλι ισπανοφωνες σειρες,αλλα εχουν κολλησει τα τελευταια χρονια μονο με Ισπανια.
Υπαρχουν κι αλλες σειρες  βρε ισπανοφωνες, ,προς  Μεξικο μερια κτλ .... egw den eipa tipota
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyTue Jun 26, 2018 5:02 pm

paola wrote:
2)Εγω παντως θα του εσπαγα το κεφαλι και θα τον εστελνα στον αγυριστο.Δεν θα θαυμαζα το γουστο του. no no y no

Η γυναίκα του θέλει να το παλέψει, μη χάσει το κελεπούρι carcajadas . Να σου πω δεν έχω κολλήσει τόσο ούτε στο μεγάλος ούτε στο παντρεμένος. Αλλά να ήταν κάτι πιο πρωτότυπο (λιγότερο κλισέ) από επιχειρηματίας, αυστηρός, που έχει εξουσία, δίνει εντολές  nystaaa . Για κανέναν μουρλό salsero το συζητάμε.  

paola wrote:
Ειναι ωραιο που τα καναλια επιλεγουν παλι ισπανοφωνες σειρες,αλλα εχουν κολλησει τα τελευταια χρονια μονο με Ισπανια.
Υπαρχουν κι αλλες σειρες  βρε ισπανοφωνες, ,προς  Μεξικο μερια κτλ .... egw den eipa tipota

Δεν είμαι αχάριστη αλλά η τηλενουβέλα τού καλοκαιριού (που μάλλον θα κοβόταν και θα γκρινιάζαμε πάλι) μου έλειψε κι εμένα...

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyMon Jul 30, 2018 9:18 pm

Είδα λίγο τα δύο τελευταία επεισόδια, δεν μπορώ να πω είχαμε εξελίξεις, μια απόπειρα δολοφονίας και την Candela στο χείλος του γκρεμού κυριολεκτικά όμως με έναν ηθοποιό, να δούμε πώς θα σωθούν agwnia . Πάντως βαρέθηκα κάπως, πολύυυυυ μεγάλη διάρκεια. Η Martina φαίνεται να ξυπνάει. Ότι τα είχε με την θεία της τη μάρανε as kaghasw . Μας βγήκε και μοιραίος άνδρας ο sr Bornay  varethhka . Όπως στην Celeste που η θεία της Celeste δεν έκανε σχέση για τα μάτια κουμπότρυπες του γιατρού eleos . Αλλά εδώ μιλάμε για πιο τραγικές καταστάσεις. Αυτός εκτός από μεγάλος, παντρεμένος, άπιστος, βαρετός και χωρίς εμφάνιση είναι και πολύ κακός fovos .

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptySun Aug 05, 2018 9:34 am

Στο χθεσινό επεισόδιο είδαμε και τους χρυσαυγίτες της Ισπανίας. Είναι κάτι τύποι άγριοι, μηχανόβιοι που αν είσαι γκέι ή γενικά δε σε γουστάρουν έρχονται και σε δέρνουν κατ' οίκον για να μην υπάρχουν μαρτυρίες as kaghasw . Ένας απ' αυτούς είναι Σέρβος, για το λογοπαίγνιο, αλλά και γιατί οι Σέρβοι είναι κακοί για τους Ισπανούς νομίζω. Ωχ μωρέ κι εμείς τους Σέρβους υποστηρίζαμε στον πόλεμο της Γιουγκοσλαβίας δεν βάζαμε έναν κακό Κροάτη σε κάθε σειρά varethhka .
Από κοινωνικά θέματα έχουμε τα εξής: τράπεζες μας παίρνουν τα σπίτια, μειώνονται τα κονδύλια για την παιδεία, σεβασμός στην διαφορετικότητα και ειδικότερα στους γκέι (πόσο κλισέ αυτό με τους γκέι nystaaa ), διαφθορά, φοροδιαφυγή και μαύρο χρήμα στην Ελβετία, υψηλή παρέμβαση για να μη βγει ένα θέμα στο περιοδικό (και ρεαλιστικότατα, το σημαντικό θέμα όντως δεν δημοσιεύεται!).
Και απ' ότι κατάλαβα η Cayetana (αυτή η κακομαθημένη κόρη πλουσίου) που έχει μείνει έγκυος απ' τον σοφέρ που πιστεύει ότι την πρόδωσε στον πατέρα της, προσπαθεί να φορτώσει το παιδί σε άλλον.
Ο Sr Bornay φυλακή, αν και δεν είναι λεβέντης. Γλίτωσε η Martina απ' το ν' αμαρτήσει για την μητέρα της.

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyMon Aug 06, 2018 8:04 pm

mel wrote:
Στο χθεσινό επεισόδιο είδαμε και τους χρυσαυγίτες της Ισπανίας. Είναι κάτι τύποι άγριοι, μηχανόβιοι που αν είσαι γκέι ή γενικά δε σε γουστάρουν έρχονται και σε δέρνουν κατ' οίκον για να μην υπάρχουν μαρτυρίες as kaghasw . Ένας απ' αυτούς είναι Σέρβος, για το λογοπαίγνιο, αλλά και γιατί οι Σέρβοι είναι κακοί για τους Ισπανούς νομίζω

Κατ'οίκον, ε; Και πώς εμφανίζονται; Χτυπάνε την πόρτα μεταμφιεσμένοι ή μπουκάρουν απλά; Διότι στη δεύτερη περίπτωση όλο και κάποιος θα τους πάρει χαμπάρι, νομίζω.
Ποιο είναι το λογοπαίγνιο με Σέρβους; scratch
Επίκαιρα τα κοινωνικά θέματα, βλέπω...
mel wrote:
η Cayetana (αυτή η κακομαθημένη κόρη πλουσίου) που έχει μείνει έγκυος απ' τον σοφέρ που πιστεύει ότι την πρόδωσε στον πατέρα της, προσπαθεί να φορτώσει το παιδί σε άλλον.

Πώς το πήρε ο πατέρας της που ο δάσκαλος με τη μαθήτρια προχώρησαν παραπάνω απ'οσο έπρεπε; Πάντως κι η ερωτική ιστορία κομματάκι κλισέ ακούγεται.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyMon Aug 06, 2018 8:14 pm

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
mel wrote:
Στο χθεσινό επεισόδιο είδαμε και τους χρυσαυγίτες της Ισπανίας. Είναι κάτι τύποι άγριοι, μηχανόβιοι που αν είσαι γκέι ή γενικά δε σε γουστάρουν έρχονται και σε δέρνουν κατ' οίκον για να μην υπάρχουν μαρτυρίες as kaghasw . Ένας απ' αυτούς είναι Σέρβος, για το λογοπαίγνιο, αλλά και γιατί οι Σέρβοι είναι κακοί για τους Ισπανούς νομίζω

Κατ'οίκον, ε; Και πώς εμφανίζονται; Χτυπάνε την πόρτα μεταμφιεσμένοι ή μπουκάρουν απλά; Διότι στη δεύτερη περίπτωση όλο και κάποιος θα τους πάρει χαμπάρι, νομίζω.
Ποιο είναι το λογοπαίγνιο με Σέρβους;  scratch
Επίκαιρα τα κοινωνικά θέματα, βλέπω...

Όχι, πλάκα θα είχε να ήταν μεταμφιεσμένοι σε κοκκινοσκουφίτσες ξέρω γω  risa . Απλά κανένας δεν κοιτάει απ' το ματάκι  xixi . Δεν καταδικαστήκανε για τον ξυλοδαρμό ενός γκέι γιατί τον δείραν στο σπίτι του και δεν είχε μάρτυρες. Στο επόμενο επεισόδιο ένας που ήθελε να κάνει επένδυση στην Ισπανία έκανε και εμπόριο λευκής σαρκός και η πρεσβεία της Λευκορωσίας ήταν μέσα στο κόλπο. Τα παλληκάρια κατέληξαν κλεισμένα κάπου και δεν ξέρουμε πώς θα βγούνε (όλο μπλέκουν τα παιδιά αν και από το ξύλο μετά από έναν μήνα δεν τους έμεινε γρατζουνιά xixi ). Το λογοπαίγνιο ήταν με το όνομα ενός χρυσαυγίτη που τον λέγανε Serbio (γιατί ήταν Σέρβος) και όχι Sergio.

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
mel wrote:
η Cayetana (αυτή η κακομαθημένη κόρη πλουσίου) που έχει μείνει έγκυος απ' τον σοφέρ που πιστεύει ότι την πρόδωσε στον πατέρα της, προσπαθεί να φορτώσει το παιδί σε άλλον.

Πώς το πήρε ο πατέρας της που ο δάσκαλος με τη μαθήτρια προχώρησαν παραπάνω απ'οσο έπρεπε; Πάντως κι η ερωτική ιστορία κομματάκι κλισέ ακούγεται.

Τελικά η Cayetana του είπε την αλήθεια. Ο πατέρας δεν απέλυσε τον σοφέρ για χάρη της θείας του που ήξερε πολλά. Αλλά η μάνα απέλυσε την θεία! Που τώρα επαναπροσλήφθει! Επίσης αυτή κατέδωσε τον άνδρα της στην αστυνομία. Φοβού τις απατημένες και προδομένες γυναίκες όταν ένας μεγιστάνας τους ζητά διαζύγιο tremw !

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyTue Aug 14, 2018 8:35 pm

Αχ γιατί μου το χαλάσανε No ... Ήθελα η Clara να μπλέξει με τον Cristobal που τον τοποθέτησε η μάνα της στην θέση του πατέρα της και δεν είναι καθόλου εύκολος αντίπαλος για τον Sr Bornay αλλά στα επόμενα επεισόδια αυτός θα απαιτήσει την απόλυση ενός από τους δύο εκπαιδευόμενους και ξενέρωσα aporripsi . Θα ήταν ωραίο, αυτή με τον εχθρό του πατέρα της που λατρεύει, και δεν είναι τόσο κλισέ όσο η ιστορία με τον σοφέρ. Βέβαια η Clara είναι πια παντρεμένη αλλά αυτός είναι πιο νέος, πιο ωραίος, πιο ψηλός (πανύψηλος) και από την αρχή έχω την αίσθηση ότι θέλουν πάλι μαζί τους παλιούς εραστές δηλαδή τον άνδρα της τον Pablo και την Candela.

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyWed Aug 15, 2018 10:13 am

Πω πω ο Cristobal είναι ο Luis από τις Seis hermanas και μ' αυτό το λουκ δεν τον αναγνώρισα mou shkwthhke h trix mou shkwthhke h trix mou shkwthhke h trix !
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). T1iPAERla2Jh5tXYuZZkv7

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). HXwBtjLqwY6jQVnA4qMUQ5

Επίσης στο καστ έχει μπει και η Diana από τις Seis hermanas. Κι αυτήν δυσκολεύτηκα λίγο να την αναγνωρίσω αν και δεν ήταν πολύ διαφορετική. Παίζει μια τυφλή πρωταθλήτρια και είναι πιο γλυκιά.

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyThu Aug 16, 2018 5:06 pm

Ελα.... Ο Luis. Στην σειρα Seis hermanas τον χαλουσε πολυ το μαλλι που του ειχαν τιγκα στο ζελε. Οταν τον εδειχνε λιγες φορες χωρις αυτο πχ το πρωι που ξυπνουσε ,ναι ηταν σιγουρα πιο ωραιος.
Δυστυχως μεχρι τωρα δεν εχω καταφερει ακομα να τσεκαρω την σειρα..
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyThu Aug 16, 2018 5:41 pm

paola wrote:
Ελα.... Ο Luis. Στην σειρα Seis hermanas τον χαλουσε πολυ το μαλλι που του ειχαν τιγκα στο ζελε. Οταν τον εδειχνε λιγες φορες χωρις αυτο πχ το πρωι που ξυπνουσε ,ναι ηταν σιγουρα πιο ωραιος.

Ναι, έδειχνε πολύ φλώρος ενώ ο Gabriel αν και στούμπος φαινόταν πιο αρρενωπός. Εδώ έχει και ωραίο ρόλο. Ο Sr Bornay είναι κακός, έμπειρος και αδίσταχτος αλλά κι αυτός είναι γατόνι axa και του την έχει φέρει κανα δυο φορές.
Σε ένα επεισόδιο είδα και τον άνδρα της Carolina από τις Seis hermanas. Έπαιζε έναν παπά που κατηγορούνταν ότι κακοποίησε μια ανήλικη. Μόλις είδα μια φωτογραφία σε περιοδικό τον θυμήθηκα. Έχει περάσει και τόσος καιρός...

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptySat Aug 18, 2018 10:37 pm

Αν ο Bornay παρακολουθεί τον Cristóbal ελπίζω να τον πιάσει και σε τίποτα σκηνές με την κορούλα του που δεν θα του αρέσουν καθόλου egw den eipa tipota xixi . Ναι, με δέκα απολύσεις θα σωθεί η Bornayes thymos , αλήθεια ο Cristóbal πόσα παίρνει  xixi ;
Ο Bornay και η γυναίκα του τι γλυκούληδες emetos ...

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptySun Aug 19, 2018 10:46 pm

Δεν έλεγε πολλά το σημερινό επεισόδιο αλλά τουλάχιστον είχε έντονες σκηνές Clara-Cristóbal xara . Εκεί που ο Cristóbal είπε στην Clara "ελπίζω ο Pablo να ξέρει τη τύχη έχει" εγώ σκέφτηκα "ναι, να είναι με μία που του τα φοράει" xixi . Θα ήθελα περισσότερο χτίσιμο της ιστορίας αλλά καταλαβαίνω πως δεν είναι σαπουνόπερα με 800 επεισόδια και πως πρέπει να καταγγείλουμε τον φασισμό, τον ναζισμό και ό,τι άλλο μας έρθει varethhka .
Α έγινε κι αυτό που είπα, ο Bornay είδε στην κάμερα την κόρη του με τον Cristóbal και μάλιστα ο βοηθός του (ένα κάθαρμα που έχει προσλάβει) την πέρασε για πόρνη risa .

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyMon Aug 27, 2018 3:59 pm

Καλά ο Bornay ήταν ψηλός στα νιάτα του και μάζεψε τόσο στα γεράματα risa ; Ποιο διεστραμμένο μυαλό σκέφτηκε μια κούκλα σαν την Martina με αυτόν...

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptySun Sep 02, 2018 9:48 am

Χθες που έβλεπα όλη τη φάση Clara-Pablo-Cristóbal θυμήθηκα την μαντινάδα "όποιος μεγάλωσε πολύ και θέλει το στεφάνι/ τα κέρατα στην κεφαλή μονάχος του τα βάνει". Μα συγκρίνεται τώρα όλη η ομορφιά και η ρώμη των νιάτων με την φθορά της κάπως προχωρημένης ηλικίας; Δεν θέλω να σκέφτομαι έτσι, γιατί ένας άνθρωπος δεν είναι μόνο σώμα αλλά και ψυχή και προσωπικότητα, και δεν ξέρεις ποτέ αν αυτό που κοροϊδεύεις σου συμβεί, αλλά έτσι σκέφτομαι...
Μου αρέσει ο ρόλος του Cristóbal. Σκληρός, ψυχρός, θερμός εραστής, έντιμος, αποφασισμένος να κάνει καθαρές δουλειές υποκύπτει όμως χάρη στην αδυναμία που έχει στον ανάπηρο πατέρα του που φροντίζει, ερωτευμένος, την πέφτει χωρίς ηθικούς ενδοιασμούς στην Clara δεν έχει όμως θράσος, χαμηλώνει το κεφάλι όταν καταλαβαίνει ότι ο Pablo γνωρίζει τι έγινε μεταξύ τους. Η σκηνή στο γραφείο με τον Pablo και τον Cristobal ήταν από τις καλύτερες, η αποκάλυψη που δεν ειπώθηκε ποτέ καθαρά, τι ένταση amor wdone ! Μαζί με τις σκηνές της Clara και του Pablo όταν μετέφεραν μαύρο χρήμα που είχαν πραγματική αγωνία agwnia agwnia agwnia , αυτά τα επεισόδια ήταν ίσως τα καλύτερα wdone .
Είχα πει ότι η σειρά είναι η χαρά του άνδρα τηλεθεατή, είναι όμως και του μεσήλικα τηλεθεατή. Η Candela παραδέχεται στον μικρό ότι δεν είναι ερωτευμένη μαζί του. Και το παραδέχεται σ' έναν πολύ νεότερο, κούκλο (και η Candela δε λέω, είναι ωραία γυναίκα), που της φερόταν πάντα ιπποτικά και της συμπαραστέκεται στην αρρώστια (που άλλοι, σε τόσο λίγο διάστημα γνωρίζονται θα είχαν γίνει λαγοί). Γιατί δεν είναι ερωτευμένη μαζί του; Γιατί προφανώς είναι με άλλον και δεν χρειάζεται να μαντέψουμε με ποιον. Και η Clara είναι απελπισμένη που δεν την συγχωρεί ο σύζυγός της.
Χθες είδαμε και κάποιον να αυτοπυρπολείται επειδή η τράπεζα δεν του έδωσε δάνειο. Είναι και κατά των τραπεζών ο σεναριογράφος, η σειρά είναι του 2015 χρονιά μεγάλης κρίσης
Νόμιζα πως μένουν τρία αλλά τελικά μας μένουν μόνο δύο επεισόδια. Σε δύο επεισόδια πρέπει να νικήσουν οι καλοί (τώρα φαντάζει πολύ δύσκολο) και να αποκατασταθούν όλοι. Για να δούμε.

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6694
Join date : 2015-08-11

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). EmptyWed Sep 05, 2018 9:19 am

Καλά εδώ δεν τα έχεις με τον διευθυντή σου και μπορεί να υποψιάζονται ότι τα έχεις, η Martina και ο Oscar είχαν κανονική σχέση και κανένας στο γραφείο δεν είχε καταλάβει τίποτα και το έμαθαν πρώτα οι ενδιαφερόμενοι (και οι ενδιαφερόμενες βεβαίως) αντί να το μάθουν τελευταίοι scratch ;

_________________
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Sponsored content





Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty
PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3). Empty

Back to top Go down
 
Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Φέλιξ (Félix, ΕΡΤ3).
» Θάλασσα από πλαστικό (Mar de plástico, ΕΡΤ3).
» Η επιστροφή (Estoy vivo, ΕΡΤ3).
» Μαύρος θάνατος (La peste, ΕΡΤ3)
» Επικίνδυνο παιχνίδι (Todo por el juego, ΕΡΤ3)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Τηλενουβελοτρέλα :: Γενικού περιεχομένου :: Ισπανικές σειρές-
Jump to: