Τηλενουβελοτρέλα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;

Go down 
+2
Αλμοδοβαρεμένη
Athina
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyMon Feb 19, 2018 11:12 pm

paola wrote:
Πολυ καλη επιλογη. Ωραια τηλενουβελα. Smile

Πράγματι! Αυτήν θα τη συνεχίσω.
Back to top Go down
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptySat Feb 24, 2018 9:40 pm

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Παράτησα τη Reina del Sur, αλλά ακόμη έχω όρεξη για Κέιτ Ντελ Καστίγιο, οπότε έπιασα Alguna Vez Tendremos Alas και μου αρέσει. Παλιό καλό μεξικάνικο για μένα αυτήν την περίοδο.

Είναι πολύ ωραία σειρά με πολύ καλογραμμένους διαλόγους. Αξίζει!
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6695
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyWed Aug 15, 2018 9:59 am

Παρακολουθώ το De boca en boca. Πρέπει να έχουμε μπει στην δεύτερη σεζόν οπότε λογικά δε μας μένουν πολλά επεισόδια. Προς το παρόν δεν έχω σκοπό να ξεκινήσω κάτι άμεσα. Ίσως από φθινόπωρο.

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyWed Aug 22, 2018 10:22 pm

Παρακολουθώ το αργεντίνικο Yago Pasion Morena με Facundo Arana και Gianella Neyra.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6695
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyMon Aug 27, 2018 2:21 pm

Καλή σειρούλα είναι αυτή με τον Facundo Ταρζάν, τουλάχιστον θυμάμαι ότι την άντεξα ολόκληρη xixi .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyMon Aug 27, 2018 4:05 pm

mel wrote:
Καλή σειρούλα είναι αυτή με τον Facundo Ταρζάν, τουλάχιστον θυμάμαι ότι την άντεξα ολόκληρη xixi .

xixixi xixixi Έχει πλάκα η τοποθέτηση ενός αγρίου στη μεγαλούπολη.
Back to top Go down
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyMon Aug 27, 2018 4:35 pm

Εγω παλι δεν την ειχα δει πολυ αυτη τη σειρα τοτε. Κριμααα..
Η πρωταγωνιστρια σας αρεσε;
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6695
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyMon Aug 27, 2018 7:19 pm

Κοίτα σίγουρα δεν είναι από τις πολύ ωραίες γυναίκες, μάλλον μέτρια την λες. Αλλά εντάξει ήταν συμπαθητική...

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyTue Aug 28, 2018 5:02 pm

Ναι..Ετσι λεω κι εγω. Smile
Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyThu Aug 30, 2018 10:27 pm

Εμφανισιακά η Τζιανέλα Νέιρα έχει κάτι το αντρικό. Σαν ηθοποιός είναι πολύ καλή, τουλάχιστον στο ρόλο της Μορένα, δεν έχω δει άλλα έργα της.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6695
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptySat Oct 06, 2018 3:29 pm

Βλέπω την Φωνή Ελευθερίας και τον Μπαμπά με το ζόρι. Θα έλεγα είμαστε τυχεροί φέτος, σε σύγκριση με άλλες χρονιές η τηλεόραση έχει πολύ καλύτερες τηλενουβέλες.
Όπως ίσως έχετε καταλάβει, τελευταία δεν μπαίνω στον κόπο να βρω μια σειρά, καταναλώνω ό,τι μου προσφέρεται Smile . Σκόπευα να δω τον Εραστή του ταγκό για να τον συγκρίνω με κάποιους... άλλους εραστές του ταγκό και να δω αν η μυθοπλασία υπερβαίνει την πραγματικότητα ή το αντίστροφο Wink . Θα πάει πολύ μετά μάλλον.

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptySat Oct 06, 2018 3:50 pm

mel wrote:
Σκόπευα να δω τον Εραστή του ταγκό για να τον συγκρίνω με κάποιους... άλλους εραστές του ταγκό και να δω αν η μυθοπλασία υπερβαίνει την πραγματικότητα ή το αντίστροφο Wink . Θα πάει πολύ μετά μάλλον.

Σκοπεύει να το δω κι εγώ κάποτε. Με το Yago Pasion Morena άρχισα να εκτιμώ το τανγκό (ο θετός πατέρας του Γιάγκο έχει το προσωνύμιο Γκαρδέλ) Λες τελικά η πραγματικότητα να ξεπερνά τη μυθοπλασία; axa
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6695
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptySat Oct 06, 2018 3:52 pm

Ωραίο είναι το τάγκο, πολύ sentimental  Wink .

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Λες τελικά η πραγματικότητα να ξεπερνά τη μυθοπλασία; axa

"Φοβάμαι" πως ναι risa .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyMon Oct 08, 2018 6:30 pm

Τα μεγαλυτερα σεναρια τα γραφει η ζωη παντως κοριτσια. Smile Smile
Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyWed Dec 19, 2018 6:36 pm

Τελειώνω το Yago Pasion Morena κι έχω αρχίσει τη βραζιλιάνικη σειρά Gabriela με τη Χουλιάνα Πάες.
Θα χρειαστώ φορουμάκι axa
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6695
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyWed Dec 19, 2018 6:41 pm

Por qué no, έγινε κιόλας https://thlenouvelotrela.forumgreek.com/f49-gabriela Wink .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Image16


Last edited by mel on Wed Dec 19, 2018 6:42 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyWed Dec 19, 2018 6:42 pm

mel wrote:
Por que no, έγινε κιόλας https://thlenouvelotrela.forumgreek.com/f49-gabriela Wink .


Ευχαριστώ, Μελ bravo bravo
Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyFri Mar 01, 2019 3:59 pm

Άρχισα τη Dona Beija (συνεχίζω σεργιάνι στη Βραζιλία)
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6695
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyThu Mar 14, 2019 9:24 am

Το μόνο που βλέπω αυτή την περίοδο είναι ο Παράδεισος των κυριών. Βλέπω τώρα... μια ιδέα παίρνω γιατί δε με βολεύει ούτε η διάρκεια ούτε η ώρα. Η πρώτη μου εντύπωση ήταν ότι είναι σαν μεξικάνικο στα ιταλικά αλλά υπάρχει και ένα μυστικό από τον πόλεμο. Μου αρέσουν πολύ οι πρωταγωνιστές του, ειδικά η "Τερέζα". Μεγάλη υπόθεση να σε τραβά η πρωταγωνίστρια. Δεν μιλώ για ομορφιά (που είναι μια πολύ όμορφη κοπέλα) αλλά έχει μια λάμψη στα μάτια και γενικά είναι πολύ συμπαθητική και καλή στον ρόλο της.
Πριν αρχίσει αυτό σκόπευα να δω τις Cheias de charme, έχω βρει όλα τα επεισόδια μεταγλωττισμένα στα ισπανικά, παίζουν ηθοποιοί που μ' αρέσουν και έχω διαβάσει καλά σχόλια αλλά το φοβάμαι λίγο. Θα δω αν ο Παράδεισος με καλύπτει ως ελαφρύ πρόγραμμα, αν όχι θα αντικατασταθεί από τις Cheias de charme.

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6695
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyThu May 30, 2019 3:26 pm

Λοιπόν μετά από τόσο καιρό που δεν παρακολουθούσα τίποτα και επειδή δεν βλέπω να έρχεται και κάτι (είναι στη μέση και οι εκλογές), άρχισα το La mujer de Judas το original, γιατί είδα ότι έχει γίνει και ριμέικ από την Tv Azteca. Είναι του ίδιου που έγραψε το Angelica pecado. Είδα δύο επεισόδια σήμερα και για αρχή θα σας πω πως κι εδώ υπάρχει μια Altagracia σατανική, που μπορεί όμως να μην είναι και τόσο axa . Αν το προχωρήσω πολύ θα γράψω περισσότερα, θ' ανοίξω φόρουμ κ.λπ.

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyThu May 30, 2019 3:30 pm

mel wrote:
Λοιπόν μετά από τόσο καιρό που δεν παρακολουθούσα τίποτα και επειδή δεν βλέπω να έρχεται και κάτι (είναι στη μέση και οι εκλογές), άρχισα το La mujer de Judas το original, γιατί είδα ότι έχει γίνει και ριμέικ από την Tv Azteca. Είναι του ίδιου που έγραψε το Angelica pecado. Είδα δύο επεισόδια σήμερα και για αρχή θα σας πω πως κι εδώ υπάρχει μια Altagracia σατανική, που μπορεί όμως να μην είναι και τόσο axa . Αν το προχωρήσω πολύ θα σας πω περισσότερα, θ' ανοίξω φόρουμ κ.λπ.


Αν συνεχίσεις, θα το βλέπουμε μαζί Τώρα που τελείωσα τη Dona Beija έψαχνα τι να αρχίσω, αλλά δε θέλω πάλι ιστορικό, δραματικό, κλασσικό ρομάντσο. Να ξεφύγω λίγο από αυτά. Μια σειρά μυστηρίου είναι ιδανική επιλογή. Να ανοίξεις και φορουμάκι axa
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6695
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyThu May 30, 2019 3:32 pm

Ωραία να σχολιάζουμε παρέα eovageo xara .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyThu May 30, 2019 6:45 pm

Ακουστα την εχω αυτη την σειρα αλλα ουτε αποσπασμα δεν εχω παρακολουθησει.
Ουφ εγω παλι ειχα κανει ενα αναγκαστικο pause,κι εχω αφησει τοσες σειρες στην μεση.
Τωρα που θα εχω περισσοτερο χρονο ελπιζω να καταφερω να συνεχισω μερικες. Smile
Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyThu May 30, 2019 6:49 pm

paola wrote:
Τωρα που θα εχω περισσοτερο χρονο ελπιζω να καταφερω να συνεχισω μερικες.
Ποιες βλεπεις;
Back to top Go down
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 EmptyThu May 30, 2019 7:04 pm

Ασε! Μεγαλη η λιστα. Smile
Κυριως σειρες που εχουν παιχτει εδω και Κυπρο και υπαρχουν ανεβασμενες. Δεν γνωριζω καλα Ισπανικα ωστε να παρακολουθω χωρις υποτιτλους οπως κανετε εσεις κοριτσια.
Ξεκιναω μια μου αρεσει βλεπω καμποσο.Αλλα τσουπ θελω να δω κι αλλη.Την ξεκιναω μου αρεσει κι αυτη.Μετα νοσταλγω καποια απο τα παλια βλεπω καποια επεισοδια.και ετσι δεν τελειωνω ποτε.
Εχω και το κακο οτι θελω να τις βλεπω ολοκληρες (τουλαχιστον αυτες που δεν εχω ξαναδει) δεν τις βλεπω περιληπτικα.Δεν μπορω να εστιασω σε μια. Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;
Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Καλύτερη τηλενουβέλα του Μακεδονία.
» Τι βίντεο βλέπετε τώρα;
» Ποιές σειρές βλέπετε τώρα (εκτός από νοβέλες);
» Ποιά νοβέλα θα θέλατε να επαναπροβάλλει η ερτ;
» Σχόλια για την τηλενουβέλα.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Τηλενουβελοτρέλα :: Γενικού περιεχομένου :: Λάτιν θέματα-
Jump to: