Τηλενουβελοτρέλα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;

Go down 
+2
Αλμοδοβαρεμένη
Athina
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AuthorMessage
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 EmptyThu Feb 25, 2021 9:15 am

Έτοιμα: https://thlenouvelotrela.forumgreek.com/f40-las-aguas-mansas https://thlenouvelotrela.forumgreek.com/f45-maria-bonita . Τα είχα διαγράψει επειδή δεν έγραφε κανένας τόσο καιρό.
Εγώ μισοβλέπω τις Estrellas και σκέφτομαι μήπως κάνω το μετέωρο βήμα για κάτι πολύ κλασικό (El desprecio) axa .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Oaca_a17

Αλμοδοβαρεμένη and paola like this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 EmptyTue Jan 18, 2022 12:23 pm

Είμαι σχεδόν στα... μισά της ιταλικής μίνι σειράς Bella da morire (Voiceless). Πολύ καλή. Ειδικά γυναικείο καστ με έχει κερδίσει ολοκληρωτικά amor .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Oaca_a17

Αλμοδοβαρεμένη and paola like this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 971
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 EmptyThu Jan 20, 2022 4:33 pm

Χαιρομαι που προλαβαινετε κοριτσια και βλεπετε κατι..
Εχω αφησει στην μεση τηλενουβελες που τις ειχα αρχισει τα τελευταια 1-2 χρονια (ισως και περισσοτερο) και δεν προλαβαινω γιατι εχει μειωθει παρα πολυ ο χρονος μου στο ιντερνετ.
Αυτο βεβαια με στεναχωρει πολυ γιατι οι σειρες αυτες μου αρεσαν, θελω να τις τελειωσω και υπαρχουν και πολλες αλλες που περιμενουν. Απλα δεν ξερω πως θα τα καταφερω να τις δω. llorar lygmos
Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 EmptyTue Mar 15, 2022 3:54 am

Ξεκίνησα το Milady, la historia continua, αργεντίνικη του 1997 που είχε προβληθεί στην Ελλάδα με τον (άκυρο) τίτλο "Μπιάνκα, πόσο σ' αγαπώ". Ούτε εγώ έχω χρόνο τον τελευταίο καιρό, αλλά αυτήν τη σειρά την είχα απωθημένο και στάθηκα τυχερή να βρω τα επεισόδια

paola likes this post

Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 EmptyTue Mar 15, 2022 5:59 pm

Εγώ βλέπω την Κλεμμένη ταυτότητα (Falsa identidad). Καλό είναι, συνδυάζει το καινούργιο με κλασικά στοιχεία μεξικάνικης τηλενουβέλας (γιαγιά που ρίχνει τα χαρτιά, προσεύχεται στη Santa Muerte κ.λπ.). Αλλά έχει πολλούς νάρκος και πολλούς πυροβολισμούς, θα ήθελα να μετριάζανε λίγο αυτό το κομμάτι.

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Oaca_a17

paola likes this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 971
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 EmptyMon Apr 11, 2022 6:17 pm

Την σειρα "Μπιάνκα, πόσο σ' αγαπώ" την ειχα παρακολουθησει τοτε που ειχε προβληθει εδω αλλα για να πω την αληθεια,περα απο την πρωταγωνιστρια δεν θυμαμαι σχεδον τιποτα.

Αλμοδοβαρεμένη likes this post

Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 EmptyThu Jul 07, 2022 10:11 am

Παρακολουθώ το Velvet. Πολύ καλό  wdone αν και τελευταία έγινε λίγο κουλό (ποτέ μην εμπιστεύεσαι τις Bambú Producciones e oxi ). Tώρα που αλλάζει ώρα θα το συνεχίσω σίγουρα στο web του Αnt1 Smile .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Oaca_a17

paola likes this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 971
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 EmptyThu Jul 14, 2022 4:45 pm

Το velvet το εχω παρακολουθησει λιγο και μου τραβηξε το ενδιαφερον. Φαινεται πολυ ωραια σειρα. Εγω θα προσπαθησω πολυ να συνεχισω καποιες απο τις μεξικανικες σειρες που εχω αφησει στην ακρη εδω και παρα πολυ καιρο.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 EmptyMon Oct 31, 2022 4:49 pm

Βλέπω την Αλυσοδεμένη αγάπη: https://thlenouvelotrela.forumgreek.com/t1570-krepostnaya . Αν και λόγω υποχρεώσεων όχι με το ρυθμό που θα ήθελα.

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Oaca_a17

Αλμοδοβαρεμένη likes this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 971
Join date : 2016-08-08

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 EmptyThu Nov 03, 2022 7:34 pm

Ενδιαφερουσα σειρα φαινεται!
Εγω δυστυχως δεν προλαβαινω να δω τιποτα,και με στενοχωρει γιατι εχω κανει παυση σε πολλες σειρες.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 EmptySat Jul 29, 2023 1:52 pm

Προειδοποίηση: όλο το μήνυμα είναι ένα spoiler.

Αν και την παρακολουθώ αποσπασματικά, η Επιστροφή στο σπίτι ( https://thlenouvelotrela.forumgreek.com/t1753-la-strada-di-casa-one-channel ) του One μπορώ να πω πως είναι αρκετά ενδιαφέρουσα. Είναι αστυνομική-μυστηρίου με καλό ρυθμό και ανατροπές.
Ο κεντρικός ήρωας ο Fausto, μου θυμίζει κάπως τον Zé του Imperio, μην πω ότι του φέρνει και λίγο. Είναι μάτσο, τυχοδιώκτης και απόμακρος με τα παιδιά του, ειδικά με τον ιδεαλιστή μεγάλο του γιο τον Lorenzo (στο στάδιο όμως που είμαστε τώρα υπάρχει μια γλυκιά συμφιλίωση kai mh m' afhseis po ).
Από αισθηματικές ιστορίες που με ενδιαφέρουν, δεν υπάρχει κάτι το ιδιαίτερο: ο Fausto είχε μια μοντελέ γκόμενα (εννοείται) που έχει καταλήξει με τον φίλο του που πριν καιρό δεν ήταν πολύ φίλος του. Η γυναίκα του είχε και αυτή γκόμενο που ενώ έδειχνε πολύ καλός και "δεύτερος πατέρας, καλύτερος από τον πρώτο" για τον Lorenzo τελικά ανήκει στην ομάδα των κακών που θέλουν να καταστρέψουν τον Fausto Mora. Η μικρή κόρη παρενοχλείται ή βιάζεται, δε μου είναι σαφές από τον καθηγητή της με τον οποίο κάτι έπαιζε και μετά κόλλησε σε άλλον που τα είχε με άλλη. Η μεγάλη κόρη τα έχει με έναν παντρεμένο οικογενειακό φίλο, είναι ηλίθια όχι γιατί τα έχει με παντρεμένο αλλά επειδή τα έχει με τον συγκεκριμένο παντρεμένο και πάει και στο σπίτι της γυναίκας του η βλαμμένη. Ο Lorenzo τα έχει με τη νερόβραστη Irene που όμως την είχε απατήσει. Αυτή σε κάποια φάση επειδή δεν μπορεί να κάνει παιδιά απαγάγει ένα και σκηνοθετεί το φόνο της από τον αγαπημένο της αλλά τελικά τα βρίσκουν.
Παρά τα κερατώματα όλοι τα βρίσκουν αφού η ιδέα είναι "οικογένεια ενωμένη ενάντια στους κακούς". Τους πιο κακούς έστω. Κουκλί ο Lorenzo παρά τη μυτόγκα.

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Oaca_a17

paola likes this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 EmptyWed Oct 04, 2023 1:36 am

Δεν βλέπω λάτιν αυτήν την περίοδο, αλλά μια αραβική σειρά 30 επεισοδίων, τον Harun al Rashid. Είναι παραγωγή Συρίας 2018. Έχει ωραία μουσική και καλές ερμηνείες, περίτεχνα σκηνικά και κοστούμια. Από σενάριο λίγο βαρετή, όμως, όλοι τσακώνονται για το θρόνο, αλλά μπράβο στη Συρία που κατάφερε να γυρίσει τέτοια παραγωγή εν μέσω πολέμου. Επίσης παρακολουθώ τη Μάγισσα που διαδραματίζεται στη Μάνη το 1817. Αν εξαιρέσουμε κάποιες σκηνές πολύ hardcore, χαίρομαι που είναι είναι κάτι διαφορετικό από τα συνηθισμένα.

mel and paola like this post

Back to top Go down
Άσχετη

Άσχετη


Posts : 76
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 EmptyThu Dec 14, 2023 10:39 am

Επειδή τα τελευταία χρόνια μαθαίνω γαλλικά, πριν λίγες μέρες αποφάσισα να αρχίσω το lo imperdonable μεταγλωττισμένο στα γαλλικά, το οποίο είναι ανεβασμένο ολόκληρο στο youtube (γαλλικός τίτλος: l’ impardonnable). Είναι μεξικάνικη σειρά του 2015 και είναι μία ακόμη διασκευή του La mentira. Υπάρχει επίσης μεταγλωττισμένη και στα ελληνικά με τον τίτλο «Δεν σε συγχωρώ».  Έχω δει μόνο δέκα επεισόδια, και αν και τα γαλλικά μου δεν είναι και πολύ καλά, καταλαβαίνω αρκετά ακόμα κι αν μιλάνε γρήγορα. Είναι η πρώτη διασκευή του La mentira που βλέπω (εγώ θεωρώ πρώτο αυτό με την Kate Del Castillo και τον Guy Ecker αλλά βέβαια υπάρχει πολύ πιο παλιά σειρά και ταινίες)
Στη σειρά πρωταγωνιστούν οι Ana Brenda Contreras και ο Iván Sánchez, οι οποίοι τότε τα φτιάξανε και στην πραγματικότητα αλλά μετά χωρίσανε. Ο πρωταγωνιστής κάτι μου θύμιζε και μετά το κατάλαβα και το επιβεβαίωσα ότι ήταν ο ίδιος που έπαιζε τον (κακό) ανταγωνιστή του William Levy στο La tempestad. Βρίσκω ότι έχουν καλή χημεία και νομίζω ότι θα μου αρέσουν σαν ζευγάρι. Επίσης διάβασα σε ένα σχόλιο ότι η Ana Brenda ρίχνει ωραία χαστούκια οπότε μένει να το δω όταν θα αρχίσουν να πέφτουν οι μάσκες και να γίνονται αποκαλύψεις.
Επειδή έψαξα και ξέρω ήδη κάποιες εξελίξεις όποιος ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ SPOILER ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΕΔΩ.
Γενικά τα σχόλια που θα κάνω έχουν σαν μέτρο σύγκρισης το La mentira. Στο πρώτο επεισόδιο όταν είδα το εσωτερικό της έπαυλης που μένει η Βερόνικα καθώς και το φωτισμό μου θύμισε αρκετά το La mentira αλλά έτσι κι αλλιώς δεν περιμένει κανείς κάτι πολύ διαφορετικό (Δεν το λέω για αρνητικό, απλό σχόλιο).
Μεγάλη έκπληξη μου προκάλεσε το γεγονός ότι το ρόλο του γιου των πλουσίων (του Χουάν στο La mentira, εδώ λέγεται Εμιλιάνο) τον παίζει ο Sergio Sendel. Δεν ξέρω γιατί, αλλά όταν τον είδα στους τίτλους περίμενα ότι θα παίζει τον κακό εραστή της Βιρχίνια που τη βοηθά στα σατανικά σχέδιά της. Ο ρόλος του γιου των πλουσίων που γυρίζει σπίτι μετά από σπουδές υποτίθεται ότι θα είναι ας πούμε 30 χρονών (βάλε μεταπτυχιακά κ.λπ.) και ο Sendel ήταν σχεδόν 50, δηλαδή σχεδόν συνομήλικος με αυτήν που παίζει τη μητέρα του. Δεν λέω, μια χαρά κρατιέται ο άνθρωπος και χαίρομαι που στην Televisa δεν κάνουν ηλικιακές διακρίσεις. Για να πείσει ως νεότερος κυκλοφορεί συνεχώς με ανοιχτό πουκάμισο, κουμπωμένο πιο χαμηλά από το συνηθισμένο. (Εντάξει όχι τόσο χαμηλά όσο ο Γεωργίτσης και ο Καρράς σε κάποιες παλιές ταινίες του Δαλιανίδη αλλά ώρες-ώρες μου φαίνεται περίεργο).
Ψάχνοντας λοιπόν, έμαθα ότι τον Εμιλιάνο θα τον σκοτώσει η Βιρχίνια και απογοητεύτηκα πάρα πολύ. Γενικά έχουν κάνει αρκετές αλλαγές σε σχέση με το La mentira, έχουν προσθέσει ιστορίες και πρόσωπα ειδικά στο απομονωμένο χωριό (Μίνα Εσκοντίδα) στο οποίο θα πάει ο Μαρτίν τη Βερόνικα μετά το γάμο τους για να της κάνει τη ζωή κόλαση (εδώ ο πρωταγωνιστής λέγεται Μαρτίν, ενώ Δημήτριο λεγόταν ο αδερφός του που αυτοκτόνησε). Ανάλογα με τις εξελίξεις θα αποφασίσω ποιες από αυτές τις αλλαγές μου αρέσουν.
Ένα στοιχείο πάντως που βρίσκω θετικό είναι ότι δείχνουν αρκετά φλασμπακ με τον Δημήτριο. Αυτά τα φλασμπακ ήταν στις σκέψεις του Μαρτίν και στο δέκατο επεισόδιο βλέπουμε και τη Βιρχίνια να τον σκέφτεται και έτσι μαθαίνουμε καλύτερα τη σχέση που είχαν. Σ’ αυτό το σημείο να πω ότι παρόλο που η Βιρχίνια κατέστρεψε τον Δημήτριο, στους μονολόγους της δείχνει ότι ήταν ο μόνος άντρας για τον οποίο έτρεφε κάποια συναισθήματα και του παραπονιέται (κοιτώντας την κοινή τους φωτογραφία) ότι δεν έκανε γρήγορα περιουσία όπως του είχε ζητήσει. (Ακόμα δεν ξέρει ότι αυτός έχει αυτοκτονήσει). Επίσης λέει ότι δεν αντέχει ούτε το γιατρό (εραστή της) που τη βοηθάει να το παίζει καρδιοπαθής για να χειρίζεται καλύτερα τους γύρω της ούτε τον Εμιλιάνο. Αλλά τι να κάνει κι αυτή η έρμη, θέλει να γίνει η κυρία του σπιτιού  και πρέπει να τον κατακτήσει και να υποστεί κι αυτόν κι όλο του το σόι, που επίσης δεν αντέχει.
Στη Μίνα Εσκοντίδα ζει και μια γυναίκα που έχει ας πούμε τον αντίστοιχο ρόλο της Γιαντίρα του La mentira (υπηρέτρια του Δημήτριο, που τον ήθελε και έκανε τη Βερόνικα να αγανακτεί). Δεν ξέρω αν αυτή θα θέλει τον Μαρτίν αλλά πιθανώς και όχι. Είναι μάλλον μια παράξενη, πρωτόγονη γυναίκα που δεν πρέπει να έχει κακό χαρακτήρα. Φαίνεται περισσότερο ότι είναι «η τρελή του χωριού». Στο πρώτο επεισόδιο κυκλοφορούσε με μία σπάθα, μιλάει για τον εαυτό της στο τρίτο ενικό πρόσωπο, κάνει μπάνιο στο ποτάμι γυμνή χωρίς να την νοιάζει να κρυφτεί όταν κάποιος περνάει από κει (είτε άνδρας είτε γυναίκα) και ίσως έχει και μαντικές ικανότητες. Θα τη σκοτώσει και αυτήν η Βιρχίνια (θα τη βρει μαζί με τον Εμιλιάνο όταν πάει να τον σκοτώσει, οπότε θα την φάει κι αυτήν).
Άλλη μια αλλαγή στο σενάριο είναι ότι στη Μίνα Εσκοντίδα ζει η μητέρα της Βερόνικα που την εγκατέλειψε όταν ήταν μικρή, ένα γεγονός που συχνά η Σάλμα (η μητέρα του Εμιλιάνο) το «χτυπάει» συνεχώς στη Βερόνικα για να τη μειώσει. Και η Σάρα στο La mentira δεν χώνευε τη Βερόνικα (την επηρέαζε πολύ η Βιρχίνια όπως και εδώ) αλλά αυτή εδώ μου φαίνεται περισσότερο επιθετική. Και μια που λέμε για μητέρες έπεσα τυχαία σε ένα άρθρο που λέει ότι οι σεναριογράφοι προς το τέλος της σειράς αποφάσισαν ότι η μητέρα του Εμιλιάνο δεν είναι μητέρα του αλλά μητριά του και ότι στην πραγματικότητα είναι μητέρα της Βιρχίνια! Σ’ αυτό το άρθρο αναφέρεται ότι είναι προφανές ότι αυτή δεν ήταν η αρχική τους πρόθεση και υπάρχουν αστοχίες, στα λεγόμενα και στη συμπεριφορά της γενικά.
Α και ένα τελευταίο spoiler. Η Βιρχίνια απελπισμένη που θα έχει αποκαλυφθεί ο χαρακτήρας της και όλες οι εγκληματικές της πράξεις θα πάει στο γκρεμό και οι άλλοι θα την παρακαλάνε να μην πέσει. (γιατί άραγεWink. Εκείνη θα προσπαθήσει πριν πέσει να τραβήξει στο θάνατο και την μητέρα της (τη Σάλμα) αλλά τελικά θα σκοτωθεί μόνο αυτή.
Η σειρά βγάζει πολύ πιο μεγάλη υπερβολή σε σχέση με το La mentira, και πέρα από τη βασική ιστορία καταλαβαίνω ότι στην πλοκή δεν κάνανε απλά αλλαγές, της έχουν αλλάξει τα φώτα. Ωστόσο νομίζω ότι θα την παρακολουθήσω άνετα, εξάλλου έχω δει και χειρότερα. Αυτά τα ολίγα.  xixixi Καλές γιορτές.  Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 2764

mel and Αλμοδοβαρεμένη like this post

Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 EmptyFri Dec 15, 2023 10:14 am

Άσχετη wrote:
Η σειρά βγάζει πολύ πιο μεγάλη υπερβολή σε σχέση με το La mentira, και πέρα από τη βασική ιστορία καταλαβαίνω ότι στην πλοκή δεν κάνανε απλά αλλαγές, της έχουν αλλάξει τα φώτα.
Όντως, έτσι φαίνεται. Την έκαναν πολύ πιο σαπουνόπερα από το La Mentira που το έλεγες συμμαζεμένο αισθηματικό δράμα.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 EmptyFri Dec 15, 2023 2:20 pm

Καλές γιορτές Άσχετη beso beso beso beso beso .

_________________
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Sponsored content





Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;    Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;  - Page 6 Empty

Back to top Go down
 
Ποιά τηλενουβέλα βλέπετε αυτή την περίοδο;
Back to top 
Page 6 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Καλύτερη τηλενουβέλα του Μακεδονία.
» Τι βίντεο βλέπετε τώρα;
» Ποιές σειρές βλέπετε τώρα (εκτός από νοβέλες);
» Ποιά νοβέλα θα θέλατε να επαναπροβάλλει η ερτ;
» Σχόλια για την τηλενουβέλα.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Τηλενουβελοτρέλα :: Γενικού περιεχομένου :: Λάτιν θέματα-
Jump to: