Τηλενουβελοτρέλα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Το πατρικό μου (Aitaren Extea, ΕΤ 2).

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Το πατρικό μου (Aitaren Extea, ΕΤ 2).  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Το πατρικό μου (Aitaren Extea, ΕΤ 2).    Το πατρικό μου (Aitaren Extea, ΕΤ 2).  - Page 2 EmptyFri 1 Jul 2016 - 20:48

Δε μου φάνηκε η Εντούρνε να έχει αποδεχτεί το γάμο της φίλης της. Όταν είχε μάθει για τον αρραβώνα με τον Αλμπέρτο τη ρωτούσε αν νιώθει πεταλούδες στο στομάχι. Το ίδιο είχε πει και στο αμάξι όταν την ενθάρρυνε να το σκάσει. Βέβαια, δεν ήταν του χαρακτήρα της Εντούρνε οι τολμηρές προτάσεις! Εκείνη παραπονιόταν που την έβαζαν σε κίνδυνο, πώς της ήρθε να προτρέψει την Ιρένε σε κάτι τόσο ριψοκίνδυνο; Εν τω μεταξύ, δεν μπορούσαν να ξέρουν τι έκανε ο Μαρτίν. Θα μπορούσε να φύγει κανονικότατα με το τρένο και τότε η Ιρένε θα έμενε ξεκρέμαστη ντυμένη νύφη σ'ένα ποδήλατο xixi

Η σειρά όντως έκλεισε απότομα και πολλά θέματα τα ξεπέταξε χωρίς να εμβαθύνει, απλά και μόνο για να ολοκληρωθεί. Μου άρεσε, όμως. Την κουλτούρα των Βάσκων δεν τη γνώριζα, ούτε τους αγώνες τους να τη διατηρήσουν εν μέσω της δικτατορίας. Μόνο ακουστά είχα τους Βάσκους. Οι χαρακτήρες ήταν αρκετά καλογραμμένοι, το σενάριο απέδωσε ικανοποιητικά τα κίνητρα πίσω από τις πράξεις τους. Οι ερωτικές ιστορίες ήταν λιγάκι ξενέρωτες aporripsi αλλά για μίνι σειρά δεν πειράζει.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6610
Join date : 2015-08-11

Το πατρικό μου (Aitaren Extea, ΕΤ 2).  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Το πατρικό μου (Aitaren Extea, ΕΤ 2).    Το πατρικό μου (Aitaren Extea, ΕΤ 2).  - Page 2 EmptyFri 10 Apr 2020 - 17:52


_________________
Το πατρικό μου (Aitaren Extea, ΕΤ 2).  - Page 2 Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com Online
 
Το πατρικό μου (Aitaren Extea, ΕΤ 2).
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Τηλενουβελοτρέλα :: Γενικού περιεχομένου :: Ισπανικές σειρές-
Jump to: