Τηλενουβελοτρέλα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Πέθανε ο Μπομπ Σάγκετ.

Go down 
2 posters
AuthorMessage
mel
Admin
mel


Female Posts : 6609
Join date : 2015-08-11

Πέθανε ο Μπομπ Σάγκετ.  Empty
PostSubject: Πέθανε ο Μπομπ Σάγκετ.    Πέθανε ο Μπομπ Σάγκετ.  EmptyMon Jan 10, 2022 12:30 pm

Και εμένα δε μου έλεγε τίποτα το όνομα αλλά ήταν αυτός που έκανε τον μπαμπά στην παλιά αμερικάνικη κωμική σειρά "Μια τρελή οικογένεια" που έβλεπα όταν ήμουν παιδάκι. Συμπαθέστατος άνθρωπος, αργότερα θυμάμαι έκανε και μια εκπομπή με αστεία βίντεο που έδειχνε το Μακεδονία.
Ήταν 65 ετών, καθόλου μεγάλος, νόμιζα ότι θα ήταν μεγαλύτερος με το σκεπτικό "αφού εμείς μεγαλώσαμε πόσο θα ήταν αυτός"... Ο θάνατός του ήταν ξαφνικός και μυστηριώδης καθώς δε βρέθηκαν σημάδια πάλης ούτε είχε πάρει ναρκωτικά. Όποια και να είναι η αιτία, ήταν κρίμα να φύγει έτσι, ας αναπαυθεί εν ειρήνηadios .

_________________
Πέθανε ο Μπομπ Σάγκετ.  Oaca_a17

paola likes this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 971
Join date : 2016-08-08

Πέθανε ο Μπομπ Σάγκετ.  Empty
PostSubject: Re: Πέθανε ο Μπομπ Σάγκετ.    Πέθανε ο Μπομπ Σάγκετ.  EmptyThu Jan 20, 2022 4:37 pm

Εγω το θυμομουν το ονομα απο αυτη την μια σειρα που παρακολουθουσα κι εγω μικρη.
Στενοχωρηθηκα. 65 χρονων ο ανθρωπος εννοειται δεν ηταν μεγαλος..
Back to top Go down
 
Πέθανε ο Μπομπ Σάγκετ.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Πέθανε ο Φαίδων Γεωργίτσης.
» Πέθανε ο Τάσος Περζικιανίδης.
» Πέθανε η Ελισάβετ Ναζλίδου.
» Πέθανε ο Τάκης Σπυριδάκης.
» Πέθανε ο Κώστας Ευριπιώτης.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Τηλενουβελοτρέλα :: Γενικού περιεχομένου :: Άλλα θέματα :: Τηλεόραση, σινεμά, ίντερνετ.-
Jump to: