Τηλενουβελοτρέλα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Empty
PostSubject: Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών   Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών EmptyWed Mar 10, 2021 8:00 pm

Είμαι σε φάση που ψάχνω να βλέπω διάφορες ερωτικές ιστορίες για να απασχολήσω το μυαλό μου στην καραντίνα Smile οπότε είπα να βάλω και κάποιες εδώ:

Πρώτον βρήκα ολόκληρη ξεχωριστά την ιστορία Lucia-Antenor του Paraiso Tropical. Αγαπημένο ζευγάρι και όσο και να τους δω πάντα θα μου αρέσουν το ίδιο. amor amor



Επίσης αυτή την στιγμή βλέπω την ιστορία Helo-Stenio (Giovanna Antonelli-Alexandre Nero) από το Salve Jorge της Gloria Perez. Δεν είχα υπόψιν μου ότι ταιριάζουν τόσο ωραία αυτοί οι δύο. Είναι η ιστορία ενός χωρισμένου ζευγαριού που κλασικά είναι ακόμα ερωτευμένοι κι έχει ωραία κοντρίτσα ανάμεσά τους και ωραίο ρομάντζο.



Βάλτε κι εσείς αν έχετε άλλες υπόψιν σας να μαζέψουμε αρκετές εδώ. Smile

mel and paola like this post

Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6610
Join date : 2015-08-11

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Empty
PostSubject: Re: Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών   Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών EmptyThu Mar 11, 2021 9:43 am

Πολύ ωραίο θέμα Αθηνά bravo flores και λίγο δύσκολο. Δεν παρακολουθώ τίποτα τώρα με ιδιαίτερη θέρμη αλλά αφού έχω μπει σε διάθεση ιταλομάνιας, μουσικά βιντεάκια πιάνονται;

1. Elisa di Rivombrosa. Αυτή η σειρά έκανε διεθνή επιτυχία αφού την βλέπω σε διάφορα φόρουμ. Το ζευγάρι είναι πανέμορφο αλλά κυρίως έχει μεγάλη χημεία. Αν αναρωτιέστε αν έγιναν ζευγάρι και στην πραγματικότητα, η απάντηση είναι ναι, τα έφτιαξαν και στ'  αλήθεια.
Σε αυτό το βιντεάκι παντρεύεται η ιστορία με τραγούδι τίτλων μεξικάνικης νοβέλας για να μη βγαίνουμε και εντελώς εκτός του θέματος του φόρουμ  xixi .


2. L'allieva. O.k. o Lino Guanchiale θα είναι και εδώ στραβόξυλο και ίσως έχουμε να κάνουμε με άλλη μια αντιφεμινιστική σειρά αλλά κι αυτό καμιά φορά έχει την πλάκα του.


3. Και θα το ξεχνούσα! Velvet! Δεν έχω δει τη σειρά αλλά το πρωταγωνιστικό ζευγαράκι είναι αδιαμφισβήτητα πολύ ταιριαστό  synefaki .
Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-5 Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-10 Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-14

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-17 Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-19 Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-21

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-27 Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-30 Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-31

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-9 Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-14 Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-26

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-28 Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-35 Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-38

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-47 Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-54 Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Untitled-57

Τώρα έχω κολλήσει λίγο αλλά σίγουρα θα βρω κι άλλα!

(Καλά στο δεύτερο βιντεάκι έλιωσα με το που άκουσα τα βλαχοβραζιλιάνικα agapi -μήπως είμαι ανώμαλη; Razz  )

_________________
Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Oaca_a17

paola likes this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Empty
PostSubject: Re: Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών   Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών EmptyThu Mar 11, 2021 2:28 pm

Πολύ ωραία τα βιντεάκια! Ευκαιρία να ξεσκονίσω και λίγο τα ιταλικά μου που έχω κάτι αιώνες να τα χρησιμοποιήσω! Razz Βάλε κι άλλα αν έχεις!

Το ζευγάρι του Velvet ωραίο φαίνεται! Θα σκεφτώ κι εγώ κι άλλα και θα βάλω!

Quote :
Καλά στο δεύτερο βιντεάκι έλιωσα με το που άκουσα τα βλαχοβραζιλιάνικα agapi -μήπως είμαι ανώμαλη;

Όχι βέβαια! Κι εγώ τα λατρεύω όπως ξέρεις! Είναι μελωδικότατη γλώσσα και δεν το διαπραγματεύομαι! Smile

mel and paola like this post

Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6610
Join date : 2015-08-11

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Empty
PostSubject: Re: Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών   Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών EmptyThu Mar 11, 2021 4:39 pm

Να ένα πολύ γλυκό βίντεο amor2 .

_________________
Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Oaca_a17

Athina and paola like this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Empty
PostSubject: Re: Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών   Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών EmptyFri Mar 12, 2021 3:15 pm





Πολύ ωραίοι είναι! amor2 amor

mel and paola like this post

Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6610
Join date : 2015-08-11

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Empty
PostSubject: Re: Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών   Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών EmptyFri Mar 12, 2021 3:38 pm

Αθηνά είναι όντως πολύ ωραίοι μαζί, ο Nero πολύ νέος εδώ και η Giovanna... καλά τι να πρωτοπούμε για τη Giovanna! Πώς τους βρήκες; Ρωτάω επειδή είναι λίγο παλιά η νοβέλα.

_________________
Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Empty
PostSubject: Re: Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών   Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών EmptyFri Mar 12, 2021 8:13 pm

Καλά την Giovanna την αγαπώ! Κουκλάρα και υπέροχη ηθοποιός!!


Quote :
Πώς τους βρήκες; Ρωτάω επειδή είναι λίγο παλιά η νοβέλα.

Έγραψα στο Google "ζευγάρια με χημεία στις βραζιλιάνικες νουβέλες"  Razz και μου τους έβγαλε. Μετά έπαιξαν πάλι μαζί και στο A Regra do Jogo το 2016 αλλά εκεί ήταν ζευγάρι κακών.

mel and paola like this post

Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6610
Join date : 2015-08-11

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Empty
PostSubject: Re: Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών   Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών EmptySat Mar 13, 2021 5:17 pm

Κι ένα βίντεο με πρόζα. Οι περίπου συνομήλικες θα καταλάβουν: βρε κορίτσι μου έψαξες πολύ να βρεις αυτόν τον "Τέρρυ, Φλάνυ και αδερφή Τζέιν μαζί" risa ;

(Καταλαβαίνω ότι επέμεινα αρκετά σ' αυτό το ζευγάρι αλλά στ' αλήθεια μου φαίνονται πολύ ταιριαστοί με πιασάρικη ιστορία).

_________________
Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Oaca_a17

Athina and paola like this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Empty
PostSubject: Re: Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών   Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών EmptySun Mar 14, 2021 9:42 pm

Είναι πολύ ωραίοι όντως!

mel likes this post

Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6610
Join date : 2015-08-11

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Empty
PostSubject: Re: Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών   Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών EmptyMon Mar 15, 2021 10:16 am

1. Rosa-Icaro (Segundo Sol): είχα ακούσει γι αυτό το ζευγάρι και με αφορμή αυτό το τόπικ είπα να το ψάξω κιόλας. Λοιπόν ναι, σίγουρα αξίζουν τη φήμη τους! Σαν ιστορία δεν ξέρω αν θα μου άρεσε, αν κατάλαβα καλά είναι η γυναίκα του αδερφού του scratch ; Κάτι τέτοια με ξενερώνουν λίγο.


2. Shirlei e Felipe (Haja Coração): αυτούς τους είχα παρακολουθήσει λίγο. Πολύ συμπαθητικοί αλλά και πολύυυυυυυ κλισέ ιστορία βρε παιδί μου. Αυτός είναι πλούσιος, αυτή φτωχιά (και λίγο κουτσή), αυτός έχει μια κακιά φιλενάδα, η κακιά φιλενάδα φέρεται άσχημα σ' αυτήν... είναι λίγο Φλορισιέντα και Μαρία της γειτονιάς. Το παρακάτω βιντεάκι όμως είναι ωραία:

_________________
Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Oaca_a17

paola likes this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Empty
PostSubject: Re: Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών   Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών EmptyMon Mar 15, 2021 3:09 pm

Οι πρώτοι δε με ενθουσιάζουν πολύ ομολογώ... Τους δεύτερους τους είχα βρει ψάχνοντας τα ζευγάρια με χημεία. Είναι συμπαθητικοί και πρέπει να είχαν κι επιτυχία απ' ότι κατάλαβα.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6610
Join date : 2015-08-11

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Empty
PostSubject: Re: Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών   Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών EmptyMon Mar 15, 2021 3:22 pm

Ω ναι, και η νοβέλα έκανε επιτυχία και το ζευγάρι αγαπήθηκε πολύ, δικαίως νομίζω!

_________________
Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Oaca_a17

paola likes this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6610
Join date : 2015-08-11

Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Empty
PostSubject: Re: Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών   Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών EmptyTue Mar 08, 2022 9:54 am

Βρήκα αυτά τα γκιφάκια, είναι η Alejandra και ο Uriel από την τηλενουβέλα En tierras salvajes. Δεν ξέρω την ιστορία τους αλλά μου άρεσαν:
Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών F4k3QyD Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών B4jgmGe Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών B4LNLTy

_________________
Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Oaca_a17

paola likes this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Sponsored content





Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Empty
PostSubject: Re: Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών   Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών Empty

Back to top Go down
 
Ερωτικές ιστορίες ζευγαριών
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Οι χειρότερες ιστορίες αγάπης που έχουμε δει.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Τηλενουβελοτρέλα :: Γενικού περιεχομένου :: Λάτιν θέματα-
Jump to: