Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Tango per la libertà (Action24).

Go down 
AuthorMessage
mel
Admin

Female Posts : 1705

PostSubject: Tango per la libertà (Action24).   Sun Sep 09, 2018 9:25 am

Τυχαία είδα πως αυτή η ιταλική μίνι σειρά (2 επεισοδίων) θα άρχιζε χθες το βράδυ. Περίμενα μήπως η ομιλία του Τσίπρα δεν κρατήσει τόσο πολύ και βάζανε το τελευταίο επεισόδιο του B&b παρόλο που δεν ήταν στο πρόγραμμα. Αλλά ο Τσίπρας δεν τελείωνε nystaaa . Έτσι την παρακολούθησα λίγο.
Αρχικά βλέπουμε την ωραία φύση της Αργεντινής (ή όπου έχουν γίνει τα γυρίσματα). Εκεί βρίσκεται ο πρόξενος της Ιταλίας που τα περνάει ωραία και χαλαρά και γνωρίζει την Ana Ribeiro μια τραγουδίστρια του τάνγκο. Αυτήν όλοι την αποθεώνουν αν και ξέρει μόνο ένα τραγούδι το Tango per la libertà scratch . Τα προβλήματα αρχίζουν όταν η στρατιωτική χούντα ανατρέπει τον Perón. Ο πρόξενος ερωτεύεται την Ana, κουκουλοφόροι απαγάγουν την αδερφή της (ακόμα πιο όμορφη από την Ana), αυτός δέχεται εντολές να μην διαταραχτούν οι σχέσεις της Ιταλίας με την Αργεντινή όπως επί της θητείας του είχε γίνει με την Χιλή...
Αυτά βασικά. Κρίμα που το facebook του Action δεν έχει ανεβάσει το τρέιλερ γιατί ήταν ωραίο. Το ξέρω πως μάλλον δεν ενδιαφέρει κανέναν αλλά έπρεπε να ανοίξω τόπικ γιατί έχω κι εγώ τα ψυχαναγκαστικά μου Razz  Smile .

Tango per la libertà (Action24).
Back to top 
Page 1 of 1