Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).

Go down 
AuthorMessage
mel
Admin

Female Posts : 1532

PostSubject: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Fri Jun 01, 2018 11:43 am

Αρχίζει αύριο στις 9.30, πιθανότατα θα είμαι σπίτι οπότε μάλλον θα του ρίξω μια ματιά αν και 70' μου φαίνονται πολλά. Φαίνεται κλασικό ισπανικό με κερατώματα κ.λπ. αλλά έχει λίγα επεισόδια (29).

Female Posts : 308

PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Fri Jun 01, 2018 5:20 pm

Δυστυχως ουτε αυτο με ενθουσιαζει..... Rolling Eyes Rolling Eyes
Αν το δεις τελικα mel να μας πεις εντυπωσεις.
Back to top Go down
View user profile
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Sat Jun 02, 2018 12:07 am

Ούτε εμένα με τραβάει το σενάριο...
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Sun Jun 03, 2018 11:20 am

Λοιπόν το είδα κορίτσια. Η χαρά του άνδρα τηλεθεατή είναι αυτή η σειρά xixi . Όχι μόνο δεκάδες δίμετρες κορμάρες κυκλοφορούν με εσώρουχα, αλλά και κάτι κούκλες έχουν σχέση με ώριμους (παραγινωμένους θα έλεγα) άνδρες ή τους γουστάρουν! Τράβα κουκλίτσα μου με κανένα παιδί της ηλικίας σου που μου θέλεις τον παππού τον παντρεμένο λες και δεν έχεις επιλογές ela xriste kai panag . Κατά τ' άλλα είναι γρήγορο (μάλιστα ο παλιός έρωτας κατάλαβε στο τέλος του επεισοδίου ότι η κόρη της πρώην του είναι παιδί του), έχει κάποια κλισέ, λίγο μυστήριο, λίγη αποτυχημένη κωμωδία αλλά όχι ενοχλητική. Ήθελα να δω λίγο περισσότερο την ιστορία του σοφέρ και της bitch (το κακομαθημένη είναι λίγο) κόρης του αφεντικού, αλλά φαντάζομαι θα έχει ενδιαφέρουσα συνέχεια. Σε γενικές γραμμές οι πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές, αλλά ήμουν που ήμουν εξαντλημένη, με κούρασε η διάρκεια nystaaa . Άρχισε 9.30, πήγε 11.00 και ακόμα δεν είχε τελειώσει No ...

PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Sun Jun 03, 2018 6:49 pm

mel wrote:
κάτι κούκλες έχουν σχέση με ώριμους (παραγινωμένους θα έλεγα) άνδρες ή τους γουστάρουν! Τράβα κουκλίτσα μου με κανένα παιδί της ηλικίας σου που μου θέλεις τον παππού τον παντρεμένο λες και δεν έχεις επιλογές

Ο,τι χειρότερο! Κάτι τέτοια θυμίζουν την Αλόντρα την κουκλάρα που πέθαινε για τον Μπρούνο, σχεδόν συνομήλικο του πατέρα της και οικογενειάρχη με τρία παιδιά xtypw to kefali mou
mel wrote:
Ήθελα να δω λίγο περισσότερο την ιστορία του σοφέρ και της bitch (το κακομαθημένη είναι λίγο) κόρης του αφεντικού, αλλά φαντάζομαι θα έχει ενδιαφέρουσα συνέχεια

Τουλάχιστον ο σωφέρ είναι στην ηλικία της;
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Mon Jun 04, 2018 8:04 am

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
mel wrote:
Ήθελα να δω λίγο περισσότερο την ιστορία του σοφέρ και της bitch (το κακομαθημένη είναι λίγο) κόρης του αφεντικού, αλλά φαντάζομαι θα έχει ενδιαφέρουσα συνέχεια

Τουλάχιστον ο σωφέρ είναι στην ηλικία της;

Εικοσάρης είναι, δεν έχουν μεγάλη διαφορά. Είναι λίγο όπως η ιστορία της Natasha και του Julián στο Dulce amor, μόνο που εκεί ο σοφέρ ήταν πατέρας της ηλικιακά. Και εδώ αυτή είναι ακόμα πιο κακομαθημένη. Με το καλημέρα απαίτησε ο Hugo να την πάει για ψώνια αντί για το σχολείο, γιατί όπως απείλησε έχει ήδη κάνει τον μπαμπά της να διώξει τέσσερις σοφέρ. Μέχρι που της έριξε έναν κουβά με νερό και ο señor Bornay δεν τον απέλυσε, γιατί όλο και κάτι θα έχει καταλάβει για το τι μπουμπούκι είναι η κορούλα του.

PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Mon Jun 04, 2018 12:10 pm

mel wrote:
Με το καλημέρα απαίτησε ο Hugo να την πάει για ψώνια αντί για το σχολείο, γιατί όπως απείλησε έχει ήδη κάνει τον μπαμπά της να διώξει τέσσερις σοφέρ. Μέχρι που της έριξε έναν κουβά με νερό και ο señor Bornay δεν τον απέλυσε, γιατί όλο και κάτι θα έχει καταλάβει για το τι μπουμπούκι είναι η κορούλα του.

Ακούγεται τελείως αχώνευτη η κοπελιά. Ο μπαμπάς της μάλλον βρήκε παιδαγωγική μέθοδο και δεν απέλυσε τον σωφέρ.
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Mon Jun 04, 2018 4:07 pm

Αυτό σκέφτηκα κι εγώ, τον κράτησε μήπως βρει τον δάσκαλό της...

Female Posts : 308

PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   Mon Jun 04, 2018 9:35 pm

Χμμμμμ πολλα απο αυτα που ειπες ουτε κι εμενα μου αρεσουν... Μεγαλες διαφορες στις ηλικιες,ξεβρακ@τες ξεμπαρκες ..
Χμμμμμ δεν ξερω ισως του ριξω μια ματια ..Ισως.. scratch
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).   

Back to top Go down

Από στόμα σε στόμα (De boca en boca, ΕΡΤ3).
Back to top 
Page 1 of 1