Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Σχόλια για τη σειρά

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Σχόλια για τη σειρά   Sat Dec 30, 2017 3:38 am

Διδακτική σειρά, κάτι μαθαίνουμε σε περίπτωση που μπλέξουμε με τη μαφία ela xriste kai panag ela xriste kai panag
Όταν πρέπει να τρέξουμε, δε φοράμε ποτέ γόβες. Καθόλου πρακτική λύση aparadexto Βλέπω την Κέιτ να το σκάει από τις ταράτσες με τα εσώρουχα, ένα πουκάμισο και...τις γόβες στο χέρι. Τι τις ήθελε; Ρούχα δεν είχε, παπούτσι να μη λείψει; Μ'αρέσει πάντως που τη βλέπω σε σειρά δράσης. Κουκλάρα και ηθοποιάρα!

Last edited by Αλμοδοβαρεμένη on Thu Jan 04, 2018 1:27 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
paola

Female Posts : 258

PostSubject: Re: Σχόλια για τη σειρά   Wed Jan 03, 2018 5:47 pm

Πολυ ωραια σειρα!! Ομολογω οτι την ειδα λογω της αγαπημενης μου Kate.Και την θεωρω πολυ καλη επιλογη για τον ρολο της Teresa. Αν επαιζε αλλη ηθοποιος δεν πιστευω οτι θα την εβλεπα. Απο το πρωτο επεισοδιο με κερδισε.Πολλη δραση,κυνηγητο,αγωνια,μια kick ass ηρωιδα,η οποια δεν ηταν ηταν ετσι απο την αρχη,αλλα αναγκαστηκε να γινει στην πορεια.
Αλμοδοβαρεμένη προσωπικα να περπατησω δεν μπορω με πολυ ψηλοτακουνες γοβες οχι να'τρεχα κιολας. xixi Η Teresa ομως μεχρι τοτε ,που ηταν το κοριτσι του Guero την απασχολουσαν μονο τα λουσα,πιθανοτατα δεν ειχε ουτε ενα ζευγαρι αθλητικα παπουτσια. xixi
Back to top Go down
View user profile
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Σχόλια για τη σειρά   Thu Jan 04, 2018 1:32 am

paola wrote:
Απο το πρωτο επεισοδιο με κερδισε.Πολλη δραση,κυνηγητο,αγωνια,μια kick ass ηρωιδα,η οποια δεν ηταν ηταν ετσι απο την αρχη,αλλα αναγκαστηκε να γινει στην πορεια.
Αλμοδοβαρεμένη προσωπικα να περπατησω δεν μπορω με πολυ ψηλοτακουνες γοβες οχι να'τρεχα κιολας. xixi Η Teresa ομως μεχρι τοτε ,που ηταν το κοριτσι του Guero την απασχολουσαν μονο τα λουσα,πιθανοτατα δεν ειχε ουτε ενα ζευγαρι αθλητικα παπουτσια.

Κι εμένα μου άρεσε το πρώτο επεισόδιο. Θα τη συνεχίσω. Θέλω να δω και την εξέλιξη της ηρωίδας. Η Κέιτ πείθει για kick ass, είναι και γυμνασμένη, ο,τι πρέπει για περιπέτεια.
Ούτε εγώ αντέχω τα ψηλά τακούνια xixi Στη θέση της Τερέζα θα έτρεχα ξυπόλυτη κι ας με κοιτούσαν περίεργα. Άλλωστε, δεν έχει ρούχα πέρα από ένα πουκάμισο! Δε νομίζω να τραβούσαν τα πόδια της την προσοχή.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Σχόλια για τη σειρά   

Back to top Go down

Σχόλια για τη σειρά
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1