Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Σχόλια για την ηθοποιό.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
mel
Admin

Female Posts : 1434

PostSubject: Σχόλια για την ηθοποιό.    Sat Aug 12, 2017 9:25 am

Δεν ξέρω αν υπάρχει star quolity είμαι βέβαιη όμως πως η Débora γεννήθηκε με ένα αστέρι που θα έλαμπε κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες ή περιστάσεις (αν και ο καλλιτεχνικός οικογενειακός περίγυρος σίγουρα βοήθησε).
Με μια εκπληκτική έφεση στις μεταμορφώσεις η ηθοποιός πείθει ως αγοροκόριτσο του περιθωρίου, πλούσια που θα ερωτευθεί τον φτωχό, αστεία κακιά ή Βραζιλιάνα Μποβαρύ.
Από τις ελάχιστες που μπορούν να παίξουν τυπικούς ρόλους καλών χωρίς να καταλήγουν βαρετές (οι ρόλοι των κακών κακά τα ψέματα, είναι αβανταδόρικοι).
Λίγοι ξέρουν πως ο ρόλος της Nina γράφτηκε πάνω της. Δύσκολα θα φανταζόταν κάποιος άλλη για Nina: μάτια και χαμόγελο που προδίδουν πανουργία, μικροσκοπική για να χώνεται παντού, πολύ γλυκιά σε πιο αγαπησιάρικες σκηνές.
Θεότητα!

Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Σχόλια για την ηθοποιό.    Sun Aug 13, 2017 1:13 am

Οι αδυναμίες δεν κρύβονται, έτσι;
Μόνο στο O Clone και την Avenida Brasil thn έχω δει. Μου άρεσε ως Νίνα περισσότερο. Ο ρόλος ήταν πιο ελκυστικός από αυτόν του ανασφαλούς πλουσιοκόριτσου. Αν μη τι άλλο, η Νίνα είχε να αντιμετωπίσει ένα σωρό ηθικά διλήμματα, πολλές φορές βγήκε από τα όριά της.
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

Female Posts : 1434

PostSubject: Re: Σχόλια για την ηθοποιό.    Sun Aug 13, 2017 9:32 am

Αυτό που μου αρέσει στους Βραζιλιάνους είναι ότι είναι πάνω απ' όλα ηθοποιοί, δεν τους ενδιαφέρει να συντηρήσουν μια εικόνα ωραίου ή καλού. Η Nina παρόλο που είχε δίκιο ήταν ένας ρόλος που εύκολα γίνεται αντιπαθητικός σε ένα μέρος του κοινού. Και συμφωνώ, μου έχει αρέσει παντού όπου την έχω δει αλλά ως Nina έσκισε!

Sponsored content

PostSubject: Re: Σχόλια για την ηθοποιό.    

Back to top Go down

Σχόλια για την ηθοποιό.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1