Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Σχολια για την σειρα

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
paola

Female Posts : 184

PostSubject: Σχολια για την σειρα   Sat Jun 24, 2017 3:42 pm

Την σειρα την θυμαμαι ,και την πρωτη φορα που προβληθηκε και μετα σε επαναληψη  απο το Star.Δυστυχως ομως τα εφεραν ετσι οι συνθηκες που δεν μπορεσα να δω τοτε την σειρα,παρα ελαχιστα lygmos .Η entrada της, και η φανταστικη της μουσικη ,εμειναν στο μυαλο μου απο την πρωτη στιγμη.Και παρολο που ειχα δει λιγα πραγματα,ενιωθα τρομερη ελξη γι'αυτη την σειρα,και ευχομουν καποια στιγμη να μπορεσω να την δω.
Στο ιντερνετ την αναζητουσα,κανα δυο φορες χαρηκα οτι την βρηκα,μετα εμεινα με την χαρα,αλλλα,Ε-Π-Ι-Τ-Ε-Λ-Ο-Υ-Σ μετα απο τοοοοοοσα χρονια,μπορεσα να δω την σειρα ολοκληρη!!Επιτελους...
Μολις την τελειωσα και δεν ξερω,ειμαι σε περιεργη κατασταση.Σε Corazon Salvaje mood.Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν μπορω να τη αποχωριστω ακομα,δεν την χορτασα.Απο αυριο την ξαναπιανω απο την αρχη.Ειχα παρα πολλα χρονια να ερωτευθω τηλενουβελα.Η συγκεκριμενη ειναι "διαμαντι" και αξιζει ολη την επιτυχια και τα θετικα σχολια που ειχε και εχει.Φανταστικη μουσικη,ακρως ατμοσφαιρικη, ηθοποιοι ταιριαστοι στους ρολους τους,δυνατη ιστορια...Ειμαι μαγεμενη..
Αυτο με τον τιτλο παντως που ολοι το σχολιαζουμε,πραγματικα...Η σειρα εχει τοσο ομορφο ονομα και το εκαναν "Αϊμε αγαπη μου". eleosΟτι να'ναι.
Εννοειται,οτι μπηκε στις top λατρεμενες μου.
Back to top Go down
View user profile
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Σχολια για την σειρα   Tue Jun 27, 2017 6:14 pm

Είναι πολύ προσεγμένη παραγωγή και δεν μπορεί να μην την ερωτευτεί κάποιος με τέτοιους χαρακτήρες και τέτοιους ηθοποιούς! Είναι η απολυτη ρομαντσάδα, αν και θα προτιμούσα να είναι πιο πιστή στο βιβλίο (απωθημένο έχω την περιπέτεια του ζεύγους στο πλοίο του Χουάν, όπως περιγράφεται στο βιβλίο) Αφού είσαι στο κατάλληλο mood σου προτείνω να έχεις στα υπ'όψιν το Amor Real. Της ίδιας συγγραφέως και στο ίδιο μήκος κύματος Wink
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

Female Posts : 1295

PostSubject: Re: Σχολια για την σειρα   Tue Jun 27, 2017 10:27 pm

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Είναι η απολυτη ρομαντσάδα, αν και θα προτιμούσα να είναι πιο πιστή στο βιβλίο (απωθημένο έχω την περιπέτεια του ζεύγους στο πλοίο του Χουάν, όπως περιγράφεται στο βιβλίο)

Κι εγώ θα ήθελα να δω μια πιο πιστή μεταφορά! Το καλύτερο κομμάτι του βιβλίου αντικαταστάθηκε με κάτι συμβατικό στην σειρά.

paola

Female Posts : 184

PostSubject: Re: Σχολια για την σειρα   Thu Jun 29, 2017 4:35 pm

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Είναι πολύ προσεγμένη παραγωγή και δεν μπορεί να  μην την ερωτευτεί κάποιος με τέτοιους χαρακτήρες και τέτοιους ηθοποιούς! Είναι η απολυτη ρομαντσάδα, αν και θα προτιμούσα να είναι πιο πιστή στο βιβλίο (απωθημένο έχω την περιπέτεια του ζεύγους στο πλοίο του Χουάν, όπως περιγράφεται στο βιβλίο) Αφού είσαι στο κατάλληλο mood σου  προτείνω να έχεις  στα υπ'όψιν το Amor Real. Της ίδιας συγγραφέως και στο ίδιο μήκος κύματος Wink
Πραγματικα αυτη η σειρα εκανε τρελη επιτυχια γιατι ηταν ενας συνδυασμος πραγματων.Δυνατη ιστορια,ωραιοι χαρακτηρες,οι ηθοποιοι πολυ ταιριαστοι,θα το ξαναπω,μου αρεσαν ακομα και αυτοι που εκαναν δευτερους,τριτους ρολους.Ο Enrique Lizalde,εκπληκτικος στον ρολο του Noel Mancera. Ας πουμε και η ιστορια με τον δικαστη (ποσο γοητευτικος ο Cecar Evora !!! ) ,με την Μαριαννα,μου αρεσαν πολυ! Φοβερη ατμοσφαιρα,μουσικη,ομορφα κοστουμια.Ολα! amor
Ναι για το Amor Real πραγματικα εχω ακουσει πολλα καλα σχολια.Το εχω στα υποψιν! Wink
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Σχολια για την σειρα   

Back to top Go down

Σχολια για την σειρα
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1