Τηλενουβελοτρέλα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Ζώδια και ρόλοι.

Go down 
2 posters
AuthorMessage
mel
Admin
mel


Female Posts : 6610
Join date : 2015-08-11

Ζώδια και ρόλοι.  Empty
PostSubject: Ζώδια και ρόλοι.    Ζώδια και ρόλοι.  EmptyMon May 15, 2017 9:27 am

Αντιστοιχούμε το κάθε ζώδιο με έναν ρόλο (ή όσους ρόλους θέλουμε).

Κριός: Όχι που να το παινευτώ, αλλά είμαστε τα καλύτερα παιδιά. Κάνοντας τομή στην κλασσική αστρολογία θα μας παρομοίαζα με προβατάκια που θέλουν ήσυχα ήσυχα να βοσκήσουν στο λιβάδι, όμως το λιβάδι είναι γεμάτο φίδια, σκορπιούς egw den eipa tipota ... που διαταράσουν την ηρεμία μας. Έτσι αναγκαζόμαστε να πάρουμε την κατάσταση στα χέρια μας όπως ο Ορέστης Βιγιανουέβα από την Βαλεντίνα, έρωτας x-large.

Ταύρος: Έχετε δοκιμάσει να μαλλιοτραβηχτείτε με ταύρο; Οι τούφες σας θα μείνουν στα χέρια του. Ζώδιο με φοβερή ζωτικότητα και φυσική δύναμη. Η Μιλάγκρος η ατίθαση θα μπορούσε να είναι ένα αντιπροσωπευτικό δείγμα, παίζει ποδόσφαιρο, ξύλο και το φαγάκι της το τιμάει.

Δίδυμοι: Αν και ένας διάσημος Έλληνας (; ) που ανήκει στο ζώδιο έχει φήμη βλάκα, γενικά οι Δίδυμοι θεωρούνται εύστροφα άτομα, με έφεση στις σπουδές, στο διάβασμα, στην επικοινωνία ενώ τους αρέσουν και τα ταξίδια. Η Paloma από το Cuando seas mía που από απλή αγρότισσα σε φυτείες καφέ γύρισε απ' την Ευρώπη σπουδαγμένη και μεγαλοστέλεχος θα μπορούσε άνετα ν' ανήκει σ' αυτό το ζώδιο.  

Καρκίνος: Θεωρούνται καλά παιδιά πολύυυυ χαμηλών τόνων nystaaa . Όπως ο Lucas απ' τον Κλώνο και η Mel που πιθανώς κληρονόμησε και το ζώδιο. Για να φτιάξω λίγο την φήμη τους να σημειώσω ότι αξιόλογοι ηγέτες κινημάτων και επαναστάσεων ήταν καρκίνοι.

Λέων: Η καραψωνάρα Niki από το Amores Verdaderos.

Παρθένος: Το ζώδιο που μπορεί να δώσει τον ευσυνείδητο γιατρό που θα τρέχει στην Αφρική για να σώσει παιδάκια και έχει το χάρισμα του ευχάριστου ομιλητή αλλά και το μεθοδικό κάθαρμα. Βάζω τον πατέρας της Carminha (εσείς μπορείτε να μαντέψετε σε ποια κατηγορία ανήκει).

Ζυγός: Συνδέεται με την καλαισθησία, άρα ο χώρος της μόδας είναι ένα πεδίο στο οποίο μπορεί να διαπρέψει. Η μοντέλα Luna από την Luna la heredera που μάλιστα ως ζυγός δεν το παίζει δύσκολη στις σχέσεις της (αν και αυτό μπορεί να παρεξηγηθεί).

Σκορπιός: Αν διαβάζει κανένας σκορπιός να ζητήσω συγνώμη για την προκατάληψη αλλά όλη η παιδική μου ηλικία καταστράφηκε από την γκρίνια μιας υστερικής, καχύποπτης σκορπιού ικανής να σου παίρνει τ' αυτιά για ένα μήνα για κάποιο μάλλον ασήμαντο περιστατικό που συνέβη πριν 30 χρόνια. Είμαι μεταξύ σεξουάλας Ολυμπίας Μερκούρη και φαρμακερής οχιάς Carminha. Λόγω κλάψας κερδίζει η δεύτερη, μας ζάλισες με τα "έου μερέσκου ίσου;" Λο μερέθες μωρή ahora vas a ver !

Τοξότης: Ο Pablo Escobar που απ' όσο ξέρω ήταν τοξότης.

Αιγόκερος: Ένας απ' τα χαρακτηριστικά τους είναι η φιλοδοξία. Αιγόκερος θα μπορούσε να είναι η Rubí αλλά και η Catalina απ' το Χωρίς... αυτά δεν υπάρχει παράδεισος. Δίνω περισσότερες πιθανότητες στην πρώτη γιατί η δεύτερη εκτός από φιλόδοξη ήταν και ηλίθια.

Υδροχόος: Για να δούμε, σέκτες, ιδεολογία, οικολογία skeftomai ... Υδροχόος θα μπορούσε να είναι ο πατέρας Coraje αλλά και ο Nano που έπαιζε με δελφίνια και φάλαινες.

Ιχθείς: Σοβαρά τώρα, παρά τα όσα λέγονται έχετε γνωρίσει κανέναν Ιχθύ γεμάτο ιδεαλισμό, ευαισθησία και ενδιαφέρον για τον συνάνθρωπο scratch ; Luis Fernando από τη Μαρία της γειτονιάς, επιρρεπείς στις καταχρήσεις και άπιστος.

_________________
Ζώδια και ρόλοι.  Oaca_a17


Last edited by mel on Wed Jul 25, 2018 6:51 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ζώδια και ρόλοι.  Empty
PostSubject: Re: Ζώδια και ρόλοι.    Ζώδια και ρόλοι.  EmptyFri Jun 02, 2017 10:32 am

Κριός: Μανουέλ Φουέντες Γκέρρα από το Amor Real. Αποφασιστικός, έπαιρνε τα πράγματα στα χέρια του και διεκδικούσε αυτό που ήθελε αλλά ταυτόχρονα επιβλητικός και ξεροκέφαλος. Σώνει και καλά να γίνει το δικό του.

Ταύρος: Οι ταύροι είναι σταθεροί τύποι, αγαπούν τα υλικά αγαθά γιατί προσφέρουν ασφάλεια και πολύ έντιμοι, ειλικρινείς, θα πουν την αλήθεια όπως και να 'χει. Θα βάλω εδώ τη Μόνικα από το Corazo Salvaje. Παραδοσιακή και δεν αγαπούσε τις περιπέτειες, οι περιστάσεις την έσπρωξαν σ'αυτές.

Δίδυμοι: Το διάβασμα είναι κυρίως από περιέργεια και η λογοδιάρροια επειδή το μυαλό περιφέρεται στον άνεμο με τρελές ταχύτητες. Είμαστε αρκετά ανισόρροποι αλλά ξεχνάμε εύκολα και δεν κρατάμε ποτέ κακίες, εκτός αν μας το θυμίσει κάποιος (ώσπου να ξεχάσουμε πάλι). Φλορισιέντα! Γλωσσού, παιχνιδιάρα και συγχώρησε τη Ντελφίνα.

Καρκίνος: Ευαίσθητα και ντροπαλά παιδιά, με μεγάλη ικανότητα να κατανοούν τους άλλους. Συμφωνώ πως εδώ ταιριάζουν ο Λούκας και η Μελ από το O Clone. Προσθέτω την Christina από το El Privilegio de Amar, παρέμεινε χαμηλών τόνων και μέσα στη διασημότητά της ενώ άπλωνε χέρι βοηθείας σε όλους.

Λέων: Ολυμπία Μερκούρη από το Mi Gorda Bella. Ήθελε όλα τα φώτα πάνω της και να παίρνει αποφάσεις για τους άλλους σαν γνήσια κτητική Λέων.

Παρθένος: Maria Teresa από La Tormenta. Οργανωτική, τολμηρή αλλά και συντηρητική την ίδια στιγμή.

Ζυγός: Η Περπέτουα από το A Casa das Sete Mulheres. Στη σειρά εκείνη ήταν που αγαπούσε τη μόδα, τους χορούς, το σπίτι και τους κήπους.

Σκορπιούς: Συμφωνώ απόλυτα, Μελ! Φαρμακερή και υστερικιά Καρμίνια. Δε φτάνει που κάνουν όσα κάνουν, μετά απορούν γιατί δεν τους αντέχουν οι άλλοι.

Τοξότης: Εφευρετικοί, επικοινωνιακοί και άπιστοι. Η Χάδε από το O Clone κολλάει εδώ.

Αιγόκερως: Η Ρούμπι θα μπορούσε, καθώς και η Εστέρ από το "Forza de um desejo" διότι είχε τη φιλοδοξία, τη μυστικοπάθεια, τους καλούς τρόπους και τα σφοδρά συναισθήματα.

Υδροχόος: La Pola. Όλα για την επανάσταση και τα ιδανικά της (αν και η πραγματική Πολυκάρπα Σαλαβαριέτα ήταν Τοξότης, βλέπω)

Ιχθείς: Ευαίσθητα ψαράκια, εύθυμα και κεφάτα. Έχω έναν φίλο που είναι έτσι και ανήκει στους Ιχθείς. Έχουν και τα στραβά τους φυσικά. Η Μελίτα, το φλογερό κορίτσι θα μπορούσε να είναι ψαράκι.




paola likes this post

Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6610
Join date : 2015-08-11

Ζώδια και ρόλοι.  Empty
PostSubject: Re: Ζώδια και ρόλοι.    Ζώδια και ρόλοι.  EmptyFri Jun 02, 2017 10:48 am

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Κριός: Μανουέλ Φουέντες Γκέρρα από το Amor Real. Αποφασιστικός, έπαιρνε τα πράγματα στα χέρια του και διεκδικούσε αυτό που ήθελε αλλά ταυτόχρονα επιβλητικός και ξεροκέφαλος. Σώνει και καλά να γίνει το δικό του.

Θα είχε πολύ ταύρο φαίνεται  axa .

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Δίδυμοι: Το διάβασμα είναι κυρίως από περιέργεια και η λογοδιάρροια επειδή το μυαλό περιφέρεται στον άνεμο με τρελές ταχύτητες. Είμαστε αρκετά ανισόρροποι αλλά ξεχνάμε εύκολα και δεν κρατάμε ποτέ κακίες, εκτός αν μας το θυμίσει κάποιος (ώσπου να ξεχάσουμε πάλι). Φλορισιέντα! Γλωσσού, παιχνιδιάρα και συγχώρησε τη Ντελφίνα.

100.000 λέξεις το δευτερόλεπτο, την έκανα για δίδυμο κι εγώ  Laughing . Κι εγώ το παθαίνω να ξαναμιλάω σε κάποιον όχι γιατί είμαι υποκρίτρια αλλά γιατί έχω ξεχάσει πως του κρατάω κακία skeftomai . Και μετά πάλι μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι κ.ο.κ.

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Σκορπιούς: Συμφωνώ απόλυτα, Μελ! Φαρμακερή και υστερικιά Καρμίνια. Δε φτάνει που κάνουν όσα κάνουν, μετά απορούν γιατί δεν τους αντέχουν οι άλλοι.

risa

_________________
Ζώδια και ρόλοι.  Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ζώδια και ρόλοι.  Empty
PostSubject: Re: Ζώδια και ρόλοι.    Ζώδια και ρόλοι.  EmptyFri Jun 02, 2017 11:17 am

mel wrote:
Κι εγώ το παθαίνω να ξαναμιλάω σε κάποιον όχι γιατί είμαι υποκρίτρια αλλά γιατί έχω ξεχάσει πως του κρατάω κακία skeftomai . Και μετά πάλι μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι κ.ο.κ.

Θα 'χεις κάτι από δίδυμο, φαίνεται. Πολλοί παρεξηγούν τη μεταβλητότητα και τη θεωρούν υποκρισία, αλλά στην πραγματικότητα δεν είναι. Συνυπάρχουν εκατό τάσεις μέσα στο ίδιο πρόσωπο :
mel wrote:
e="mel"]100.000 λέξεις το δευτερόλεπτο, την έκανα για δίδυμο κι εγώ Laughing

Μου θύμισες μια κορυφαία σκηνή της σειράς: ο Φεντερίκο σκάλιζε τα καλώδια να φτιάξει το ρεύμα, η Φλορισιέντα πάνω από το κεφάλι του "Κύριε Φέντε, μπουρ, μπουρ, μπουρ" ώσπου έπαθε ηλεκτροπληξία ο άνθρωπος!
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6610
Join date : 2015-08-11

Ζώδια και ρόλοι.  Empty
PostSubject: Re: Ζώδια και ρόλοι.    Ζώδια και ρόλοι.  EmptyFri Jun 02, 2017 2:40 pm

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
mel wrote:
e="mel"]100.000 λέξεις το δευτερόλεπτο, την έκανα για δίδυμο κι εγώ  Laughing

Μου θύμισες μια κορυφαία σκηνή της σειράς: ο Φεντερίκο σκάλιζε τα καλώδια να φτιάξει το ρεύμα, η Φλορισιέντα πάνω από το κεφάλι του  "Κύριε Φέντε, μπουρ, μπουρ, μπουρ" ώσπου έπαθε ηλεκτροπληξία ο άνθρωπος!

risa ήταν το χαρακτηριστικό της xixi . Λοιπόν όταν έγραφα την Noelia την σκεφτόμουν πολλές φορές να μιλάει όπως η Floricienta χωρίς τελεία, δεν ξέρω κατά πόσο αποτυπώθηκε στον γραπτό λόγο αυτό.

_________________
Ζώδια και ρόλοι.  Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ζώδια και ρόλοι.  Empty
PostSubject: Re: Ζώδια και ρόλοι.    Ζώδια και ρόλοι.  EmptyFri Jun 02, 2017 9:50 pm

Η Νοέλια βγήκε ζωηρή αλλά φλύαρη δεν θα το έλεγα. Η Φλορ μάλιστα πηδούσε από το ένα θέμα στο άλλο στις κουβέντες της.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6610
Join date : 2015-08-11

Ζώδια και ρόλοι.  Empty
PostSubject: Re: Ζώδια και ρόλοι.    Ζώδια και ρόλοι.  EmptyWed Apr 18, 2018 11:22 am

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
mel wrote:
Κι εγώ το παθαίνω να ξαναμιλάω σε κάποιον όχι γιατί είμαι υποκρίτρια αλλά γιατί έχω ξεχάσει πως του κρατάω κακία skeftomai . Και μετά πάλι μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι κ.ο.κ.

Θα 'χεις κάτι από δίδυμο, φαίνεται. Πολλοί παρεξηγούν τη μεταβλητότητα και τη θεωρούν υποκρισία, αλλά στην πραγματικότητα δεν είναι. Συνυπάρχουν εκατό τάσεις μέσα στο ίδιο πρόσωπο

Ό,τι θυμάμαι χαίρομαι, θα έπρεπε να είχα απαντήσει εδώ και κάποιους μήνες, νόμιζα ότι δεν είχα τίποτα από δίδυμο στο ωροσκόπιό μου, αλλά έχω Ήλιο, Ερμή και Άρη στον τρίτο οίκο!!!

_________________
Ζώδια και ρόλοι.  Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ζώδια και ρόλοι.  Empty
PostSubject: Re: Ζώδια και ρόλοι.    Ζώδια και ρόλοι.  EmptyMon Apr 23, 2018 2:09 am

mel wrote:
Αλμοδοβαρεμένη wrote:
mel wrote:
Κι εγώ το παθαίνω να ξαναμιλάω σε κάποιον όχι γιατί είμαι υποκρίτρια αλλά γιατί έχω ξεχάσει πως του κρατάω κακία skeftomai . Και μετά πάλι μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι κ.ο.κ.

Θα 'χεις κάτι από δίδυμο, φαίνεται. Πολλοί παρεξηγούν τη μεταβλητότητα και τη θεωρούν υποκρισία, αλλά στην πραγματικότητα δεν είναι. Συνυπάρχουν εκατό τάσεις μέσα στο ίδιο πρόσωπο

Ό,τι θυμάμαι χαίρομαι, θα έπρεπε να είχα απαντήσει εδώ και κάποιους μήνες, νόμιζα ότι δεν είχα τίποτα από δίδυμο στο ωροσκόπιό μου, αλλά έχω Ήλιο, Ερμή και Άρη στον τρίτο οίκο!!!


The Third House is commonly referred to as the House of Communication. In this house, much of the communication is going on between the individual and those he or she holds close: brothers and sisters, as well as neighbors. While communication here can be both written and verbal, it also has a conscious quality to it. Think about kindred spirits and mental connections. This serves to highlight the role of intelligence within the Third House.
https://www.astrology.com/astrology-101/houses/third-house
Ήλιος: κάνεις αισθητή την παρουσία σου.
Ερμής: ευφράδεια, μεταβλητότητα (άρα έχεις κάτι από Δίδυμο)
Άρης: μαχητικότητα, επιμονή.

Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6610
Join date : 2015-08-11

Ζώδια και ρόλοι.  Empty
PostSubject: Re: Ζώδια και ρόλοι.    Ζώδια και ρόλοι.  EmptyMon Apr 23, 2018 9:18 am

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Ήλιος: κάνεις αισθητή την παρουσία σου.

Θέλω δε θέλω skeftomai .

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Ερμής: ευφράδεια, μεταβλητότητα (άρα έχεις κάτι από Δίδυμο)

Από μεταβλητότητα άλλο τίποτα, έχω τρελάνει κόσμο τελευταία xixi .

_________________
Ζώδια και ρόλοι.  Oaca_a17
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2160
Join date : 2015-08-13

Ζώδια και ρόλοι.  Empty
PostSubject: Re: Ζώδια και ρόλοι.    Ζώδια και ρόλοι.  EmptySat Sep 11, 2021 11:30 am

Επειδή τελευταία μελετούσα αστρολογία να εμβαθύνω, αποφάσισα να γράψω άλλον έναν γύρο:

Κριός: Juan Reyes από το Pasion de Gavilanes ή Las Aguas Mansas, το ίδιο κάνει. Αρχηγός με τα όλα του, όλοι στην οικογένεια πάνω του στηριζόταν και βίαιος. Όταν σε κυβερνά ο Άρης δε γλιτώνεις από το να είσαι αψύς κι έτοιμος για καβγά.

Ταύρος: Gabriela από την ομώνυμη βραζιλιάνικη σειρά. Πολύ αισθησιακή, ζούσε για το φαγητό, τον έρωτα. Είχε και φοβερές αντοχές, αν υποθέσουμε πώς διέσχισε την καυτή έρημο να φτάσει στην πόλη να βρει δουλειά.

Δίδυμοι: Jimena Elizondo (Las Aguas Mansas) Διψούσε για περιπέτειες, ταξίδια, εκδρομές και πάρτι. Όταν της στέρησαν την ελευθερία της έπαθε διπολική διαταραχή και μιλούσε ακατάπαυστα

Καρκίνος: Paolina (La Usurpadora) Μητρική φιγούρα για όλους. Όλους να τους φροντίσει, να τους θεραπεύσει, ακόμα και την Πάολα που δεν το άξιζε.

Λέων: Leonidas Ferraz (Ο Clone) Βασιλική φυσιογνωμία και δεν ήταν τυχαίο που έμπλεξε με τη λαμπερή Υβέτ.

Παρθένος: Angela από την ομώνυμη μεξικανική σειρά. Εύστροφη, υπεύθυνη και σκοπός της να βάλει μια τάξη σε όσα της συνέβησαν, να αποδώσει δικαιοσύνη.

Ζυγός: Alondra. Είναι και καλλιτέχνες οι ζυγοί, αγαπούν και την ελευθερία, καθότι αέρινο ζώδιο.

Σκορπιός: Dante (Vidas Robadas) Ψυχρός εξωτερικά, έβραζε μέσα του. Και σκοτεινός, μυστηριώδης, επικίνδυνος.

Τοξότης: Juan από το Padre Coraje. Ο Τοξότης είναι ζώδιο θρησκείας, φιλοσοφίας, οι περιηγητές που αναζητούν κάτι ανώτερο.

Αιγόκερως: Kassandra από την ομώνυμη βενεζολάνικη σειρά. Ήταν γήινος χαρακτήρας, ήθελε ασφάλεια, θυμάμαι που ονειρευόταν να παντρευτεί για να αποκτήσει σπίτι, να μη γυρνά απο δω κι απο κει με το τροχόσπιτο, μια οικογένεια, κάτι σταθερό.

Υδροχόος: Χουάνα (Juana la Virgen) Δε φοβόταν να γίνει αντισυμβατική, να ακολουθήσει το δρόμο της, να πει τη γνώμη της και στα επαγγελματικά ιδεαλίστρια.

Ιχθείς: Guillermo από Alguna Vez Tendremos Alas. Παρασυρόταν από τα πάθη του και και το ρόλο του καταθλιπτικού μουσικού συχνά έπαιζε.

mel and paola like this post

Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6610
Join date : 2015-08-11

Ζώδια και ρόλοι.  Empty
PostSubject: Re: Ζώδια και ρόλοι.    Ζώδια και ρόλοι.  EmptyFri Oct 08, 2021 2:24 pm

Νέα λίστα κι από μένα αφού από τότε που έγραψα το πρώτο ποστ έχουμε δει κάμποσες σειρές.

Κριός: Calixto (La mujer de Judas). Αυθόρμητος και με αυτοπεποίθηση. Από την πολύ σιγουριά υπερτιμά τις ικανότητές του (ναι, τέλος πάντωνskeftomai ...).  

Ταύρος: Altagracia (La mujer de Judas). Τα βλέπετε ήσυχα και ζουμπουρλά συχνά τα ταυράκια αλλά είναι να μη γυρίσει το μάτι τους xixi . Η εμφάνιση επίσης ταιριάζει σε Ταύρο αν και στην πραγματικότητα η Astrid Carolina Herrera είναι Καρκίνος (άλλο "εγκληματικό" ζώδιο).

Δίδυμοι: Andrea (Guapas). Δεν άντεχε τον άνδρα της, ήθελε εραστή. Δεν άντεχε ο άνδρας της να κοιτάξει άλλη και τον διεκδικούσε. Έτσι είναι όταν κατά βάθος είσαι δύο άτομα.  

Καρκίνος: Mónica (Guapas). Γκρινιάρα αλλά πολύ δεμένη με την οικογένειά της ειδικά την κόρη που τη βλέπει ακόμα σα μικρό κοριτσάκι.  

Λέων: Chichita (La mujer de Judas). Δεν έχει σημασία που δεν πήγε στη δραματική σχολή και δεν έγινε ηθοποιός. Έδινε παραστάσεις έτσι, αφού ήταν μια σταρ από μόνη της no no y no .

Παρθένος: Επειδή πρέπει κάποιον να βάλω, Débora (Totalmente demais). Μελετηρή και ντροπαλή άφηνε την αδερφή της να της παίρνει τους γκόμενους (ε μίλα κι εσύ χρυσή μου!).

Ζυγός: Leila (Totalmente demais). Οι ζυγοί επιζητούν τη συντροφικότητα, δεν τους αρέσει να μένουν μόνοι. Γι αυτό και αυτή δεν άφησε αγόρι για αγόρι!

Σκορπιός: Carolina (Totalmente demais). Μια γυναίκα παθιασμένη και ιντριγκαδόρισσα.

Τοξότης: Arthur (Totalmente demais). "Πλέι μπόι" με αγάπη στην ποίηση.

Αιγόκερως: Lila (La mujer de Judas). Όμορφη και σοβαρή.

Υδροχόος: Flor (Las estrellas). Βίγκαν, τα φτιάχνει με κοπέλα, υδροχοϊκά πράγματα...

Ιχθύς: Gloria (La mujer de Judas). Ένα κορίτσι με έντονη διαίσθηση (έως και οράματα) που μπλέκεται με δεσμευμένο. Οι ιχθείς είναι λίγο μέντιουμ, το έχουνε με τα μυστικιστικά.

_________________
Ζώδια και ρόλοι.  Oaca_a17

Αλμοδοβαρεμένη and paola like this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Sponsored content





Ζώδια και ρόλοι.  Empty
PostSubject: Re: Ζώδια και ρόλοι.    Ζώδια και ρόλοι.  Empty

Back to top Go down
 
Ζώδια και ρόλοι.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Τηλενουβελοτρέλα :: Γενικού περιεχομένου :: Λάτιν θέματα-
Jump to: