Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Σχόλια για την τηλενουβέλα.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
mel
Admin

Female Posts : 1405

PostSubject: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Wed May 10, 2017 12:44 pm

Την τηλενουβέλα αυτή την είχα κατατάξει στο τοπ 5 των χειρότερων τηλενουβελών. Την έβρισκα απίστευτα βαρετή και υπερβολική. Η πρωταγωνίστρια είχε υποστεί φοβερό... "μπούλινγκ" απ' τους τηλεθεατές. Γιατί όλα τα άλλα ήταν καλά glwssitsa .

Athina

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Wed May 10, 2017 2:16 pm

Καλά ο παππούς που μεταμορφώνεται σε γεράκι έχει μείνει ιστορικός σ' αυτή την σειρά risa xixi Μεγάλη πατάτα, άξιζε μόνο για Rivera-Evora στους ρόλους των κακών.
Back to top Go down
View user profile
paola

Female Posts : 230

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Thu May 11, 2017 2:41 pm

Αχ βρε κοριτσια,ενταξει οχι και απο τις χειροτερες. Smile Smile
Αλλα γουστα ειναι αυτα.Για μενα ηταν καλη.Η Rivera μου αρεσε πολυ.Τοσο που ταπωνε την πρωταγωνιστρια,σε ενα μεγαλο μερος της σειρας.Κι ο Jorje Salinas μου αρεσε πολυ.Αυτο με την μεταμορφωση σε γερακι ηταν υπερβολικο,και σιγουρα οχι κατι που συνανταμε συχνα σε τετοιες σειρες.
Αλλα σε γενικες γραμμες μου αρεσε η σειρα.
Back to top Go down
View user profile
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Thu May 11, 2017 7:11 pm

Τη θεωρώ μέτρια σειρά. Έχει ωραία ατμόσφαιρα, εξωτικά μέρη, τροπικά δάση, ινδιάνικο χωριό... Από αυτήν την άποψη είναι κάργα λάτιν. Και ο γέρος που μεταμορφωνόταν σε γεράκι ήταν, αν θυμάμαι καλά, σαμάνος μάγος. Αλλά το σενάριο είχε άλλες υπερβολές που με ξενέρωναν. Πώς έμεινε έγκυος η Μάρσια από τον Ιγνάσιο; Την πέρασε αυτός για τη Μαριάννα όταν ψηνόταν στον πυρετό mou shkwthhke h trix Απιστία λόγω...παραισθήσεων. Έπειτα, η Μαριάννα έπεσε στο φαράγγι, χτύπησε στο κεφάλι αλλά η κοιλιά δεν έπαθε τίποτα. Αντίθετα, η Μάρσια απέβαλε όταν κουτρουβαλιάστηκε από μια σκάλα στο ορυχείο sorpresa
Θα συμφωνήσω με την paola ότι η πρωταγωνίστρια επισκιάστηκε από τη Μάρσια. Είναι λίγο αγγούρι η Alejandra Barros, όχι πως της λείπουν οι υποκριτικές ικανότητες, αλλά δεν έχει καθόλου χάρη κι αυτό στους ηθοποιούς μετράει πολύ.
Back to top Go down
View user profile
paola

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Mon May 15, 2017 2:10 pm

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Έχει ωραία ατμόσφαιρα, εξωτικά μέρη, τροπικά δάση, ινδιάνικο χωριό... Από αυτήν την άποψη είναι κάργα λάτιν.
Ωραια το περιεγαραψες!! Smile  Smile  Και γι'αυτα τα στοιχεια,μεταξυ αλλων, μου αρεσε η σειρα.

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Θα συμφωνήσω με την paola ότι η πρωταγωνίστρια επισκιάστηκε από τη Μάρσια. Είναι λίγο αγγούρι η Alejandra Barros, όχι πως της λείπουν οι υποκριτικές ικανότητες, αλλά δεν έχει καθόλου χάρη κι αυτό στους ηθοποιούς μετράει πολύ.
Προσωπικα δεν την βρισκω αχαρη.Και μου εβγαζε και αυτο το "ευθραστο" που ηθελε ο ρολος της,ο οποιος ομως την εκανε να φαινεται λιγο υπο.Απ'οτι θυμαμαι δηλαδη,εχουν περασει πολλα χρονια απο τοτε που ειδαμε την σειρα.Ο ρολος της εκανε μεγαλη αντιθεση με την Μαρσια.Ναι ηταν κακια αλλα και γυναικα που εκανε αισθητη την παρουσια της.
Οταν η Μαριαννα  εφυγε απο το χωριο και δουλευε στο Καζινο,μου αρεσε περισσοτερο. Smile
Back to top Go down
View user profile
Xrysovalantis 2@@

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Wed Nov 08, 2017 10:44 pm

Η αγαπημένη μου τηλενοβέλα! Καταπληκτικές ερμηνείες, φοβερό σενάριο (τραβηγμένο σε κάποια σημεία) και πανέμορφα εξωτικά μέρη! Μακάρι να μπορούσα να την παρακολουθήσω ξανά...
Back to top Go down
View user profile
paola

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Fri Nov 10, 2017 3:58 pm

Γεια σου Xrysovalantis 2@@ και καλως ηρθες κι απο μενα.
Ναι μακαρι να μπορουσαμε να ξαναδουμε καποιες απο αυτες τις παλιες σειρες που μας εχουν μεινει τοσο πολυ μεσα μας. por favor
Back to top Go down
View user profile
Xrysovalantis 2@@

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Fri Nov 10, 2017 10:17 pm

Καλώς σας βρήκα. Δεν ξέρεις πόσα χρόνια ψάχνω τα επεισόδια από την Μαριάννα της Νύχτας; Υπάρχει περίπτωση να τα έχει κανείς που ειπ ναι στο φόρουμ;
Back to top Go down
View user profile
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Fri Nov 10, 2017 10:32 pm

Δυστυχώς, μόνο μέχρι το επεισόδιο 41 μπόρεσα να τα βρω ολοκληρωμένα. Και στα ισπανικά. Ελπίζω να την ανεβάσει κάποια στιγμή το κανάλι televisa telenovelas retro στο youtube που είναι επίσημο και βάζει παλιές σειρές.
Back to top Go down
View user profile
Xrysovalantis 2@@

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Fri Nov 10, 2017 11:02 pm

Μεχρι πριν λίγους μήνες υπήρχαν αρκετά επεισόδια στο dailymotion (στα ισπανικά). Τώρα που τα ψάχνω δεν τα βρίσκω. Πιθανόν να τα έχουν σβήσει. Το 2013 στο dailymotion πάλι είχαν ανεβεί όλα τα επεισόδια στα ελληνικά! Ωστόσο τον Δεκέμβριο του ίδιου έτους σβήστηκαν... Θα δημιουργήσω ένα θέμα για να δούμε μήπως κάποιος έχει τα επεισόδια.
Back to top Go down
View user profile
paola

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Sat Nov 11, 2017 3:55 pm

Ναι ειχε ανεβει ολοκληρη η σειρα καποια στιγμη στα ελληνικα.Την ειχα βαλει στο προγραμμα να την δω αλλα λογαριαζα χωρις τον ξενοδοχο.Οταν πηγα να το κανω ειχε σβηστει..Την πατησα. Και αυτη και αλλες παλιες σειρες που υπηρχαν εχουν σβηστει.
Δυστυχως τωρα μονο το πρωτο υπαρχει απο Μαριαννα στα ελληνικα.Το ειδα πριν λιγο καιρο,και  εμεινα με την ορεξη.
Πολυ κριμα πραγματικα.
Ας ελπισουμε οτι το ατομο που την ανεβασε την πρωτη φορα το ξανακανει.
Back to top Go down
View user profile
Xrysovalantis 2@@

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Sun Nov 12, 2017 12:32 am

Εγώ βρήκα στο Facebook την κοπέλα που είχε ανεβάσει τα επεισόδια στο dailymotion. Ωστόσο ποτέ μου δεν της έστειλα μήνυμα γιατί ντρεπόμουν. Μήπως θέλετε να της στείλετε εσείς;
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

Female Posts : 1405

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Sun Nov 12, 2017 10:30 am

Στείλε μήνυμα, αν της μιλήσεις ευγενικά δεν υπάρχει λόγος να σε αποπάρει. Επικοινώνησα κι εγώ με μια κοπέλα αλλά δυστυχώς δεν ήταν η ίδια.

Sponsored content

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    

Back to top Go down

Σχόλια για την τηλενουβέλα.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1