Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Αγαπημένη Βενεζουαλανή πρωταγωνίστρια.

View previous topic View next topic Go down 

Claudia Venturini
0%
 0% [ 0 ]
Coraima Torres
40%
 40% [ 2 ]
Daniela Alvarado
40%
 40% [ 2 ]
Eileen Abad
20%
 20% [ 1 ]
Emma Rabbe
0%
 0% [ 0 ]
Grecia Colmenares
0%
 0% [ 0 ]
Jeannette Rodriguez
0%
 0% [ 0 ]
Mariela Alcalá
0%
 0% [ 0 ]
Natalia Streignard
0%
 0% [ 0 ]
Nohely Arteaga
0%
 0% [ 0 ]
Total Votes : 5

AuthorMessage
mel
Admin

Female Posts : 1293

PostSubject: Αγαπημένη Βενεζουαλανή πρωταγωνίστρια.    Wed Mar 15, 2017 2:35 pm

Τρεις επιλογές.

paola

Female Posts : 152

PostSubject: Re: Αγαπημένη Βενεζουαλανή πρωταγωνίστρια.    Wed Mar 15, 2017 6:50 pm

Η πρωτη μου επιλογη ειναι η Coraima Torres, βεβαιως-βεβαιως. amor
Δευτερη η Daniela Alvarado. Παλια την εβρισκα πολυ συνηθισμενη για πρωταγωνιστρια,αλλα μου αρεσει τελικα. por favor
Δεν ψηφισα αλλη γιατι ειμαι αναμεσα σε Natalia Streignard και Eileen Abad και μου αρεσουν και οι δυο. agwnia
Back to top Go down
View user profile
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Αγαπημένη Βενεζουαλανή πρωταγωνίστρια.    Wed Mar 15, 2017 9:25 pm

paola wrote:
Η πρωτη μου επιλογη ειναι η Coraima Torres, βεβαιως-βεβαιως

Συμφωνώ κι επαυξάνω. Σε τρεις σειρές την είδα όλες κι όλες, τελευταία στη La Pola που έχει μικρό ρόλο στα πρώτα επεισόδια, αλλά ήταν και στις τρεις φοβερή. Πάολα, παρακολουθούσες την Kassandra;

paola wrote:
Δευτερη η Daniela Alvarado. Παλια την εβρισκα πολυ συνηθισμενη για πρωταγωνιστρια,αλλα μου αρεσει τελικα

Την εκτίμησα από τη σειρά "Αντζέλικα, το κορίτσι του πάθους". Είναι γλυκούλα και αστεία ταυτόχρονα. Βέβαια, στη "Χουάνα, η παρθένα" δεν μου άρεσε, ίσως φταίει που δε μου άρεσε και η σειρά.

paola wrote:
Δεν ψηφισα αλλη γιατι ειμαι αναμεσα σε Natalia Streignard και Eileen Abad και μου αρεσουν και οι δυο.

Έβαλα την Eileen Abad. Παλιότερα καθόμουν κι έβλεπα την "Άννα, η κυρίαρχος του παιχνιδιού" επειδή ήταν πρωταγωνίστρια. Και ως αντίζηλος της Natalia Streignard στο "La Tormenta" ήταν υπέροχη.

Αγαπημένη μου ηθοποιός από Βενεζουέλα, εκείνη που μ'αρέσει περισσότερο από όλες, είναι η Norkys Batista. Από τις πιο όμορφες Λατίνες κι επιπλέον ταλαντούχα σε δράμα και κωμωδία. Απλά δεν έχει πρωταγωνιστήσει σε δημοφιλή σειρά, καταλαβαίνω που δεν βρίσκεται στις επιλογές.
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

Female Posts : 1293

PostSubject: Re: Αγαπημένη Βενεζουαλανή πρωταγωνίστρια.    Wed Mar 15, 2017 10:18 pm

Είναι πανέμορφη και έχει πάρει πρωταγωνιστικούς ρόλους στην χώρα της, δεν την έβαλα γιατί εδώ την είδαμε μόνο ως δευτεραγωνίστρια. Δεν ψήφισα ακόμα, θα ήθελα να τις έχω δει πιο πολύ για να αποφασίσω (πέρα από κάποιες που μου είναι εντελώς άγνωστες xixi ).

paola

Female Posts : 152

PostSubject: Re: Αγαπημένη Βενεζουαλανή πρωταγωνίστρια.    Thu Mar 16, 2017 2:21 pm

Αλμοδοβαρεμένη wrote:

Συμφωνώ κι επαυξάνω. Σε τρεις σειρές την είδα όλες κι όλες, τελευταία στη La Pola που έχει μικρό ρόλο στα πρώτα επεισόδια, αλλά ήταν και στις τρεις φοβερή. Πάολα, παρακολουθούσες την Kassandra;
Αν παρακολουθουσα;;;bravo Ααααχχ ειναι στις 5-6 πιο αγαπημενες μου λατιν σειρες.Και ηταν περιπτωση κεραυνοβολου ερωτα.Χροοοονια πριν εκει που εκανα ζαπινγκ πετυχαινω το ζευγαρι Κασσανδρα-Λουις Νταβιδ και μενω!xefoglyfomai  Ηταν τοσο ομορφοι και η ολη ιστορια με την τσιγγανα κοπελα και το τσιρκο..Μετα δεν εχασα επεισοδιο.Κολλησα! Πολυ ωραια σειρα!Μετα την εβαλε επαναληψη νομιζω και την ειδα παλι απο την αρχη.amor2 amor2  amor
Επισης συμφωνω για την Norkys Batista.Και σε μενα αρεσει πολυ! amor
Back to top Go down
View user profile
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Αγαπημένη Βενεζουαλανή πρωταγωνίστρια.    Fri Mar 17, 2017 8:48 am

Έχει υπέροχη ατμόσφαιρα η Κασσάνδρα και γερό σενάριο. Η Τόρρες ήταν κιόλας μικρή όταν πήρε το ρόλο, 17-18 νομίζω, κι έλαμψε κανονικά. Αλλά κι αυτήν την έκαναν ριμέικ οι Μεξικανοί, το Peregrina του 2000 και την κατέστρεψαν.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Αγαπημένη Βενεζουαλανή πρωταγωνίστρια.    

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1