Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Φινάλε σειράς

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Athina

PostSubject: Φινάλε σειράς   Mon Feb 20, 2017 5:57 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ένα πρωταγωνιστικό ζευγάρι άνευρο, βαρετό, στενάχωρο, χωρίς μια πραγματική ιστορία αγάπης, που τελικά κατέληξε να αφήνει αδιάφορο το κοινό για το τι τέλος θα έχει. Δεν ξέρω αν ήταν 100% φταίξιμο των ηθοποιών ή και των σεναριογράφων.

Όταν ένα δευτερεύον ζευγάρι καταλήγει να επισκιάσει τόσο πολύ τους υποτιθέμενους πρωταγωνιστές που τελικά μας δείχνουν το δικό τους γάμο στο φινάλε. Δεν ξέρω αν έχει ξανασυμβεί αυτό στα τηλενουβελικά χρονικά.

Μια από τις εξαιρετικότερες κακιές η Azela Robinson και από τα πολύ δυνατά χαρτιά της σειράς.
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

Female Posts : 1295

PostSubject: Re: Φινάλε σειράς   Mon Feb 20, 2017 8:43 pm

Athina wrote:
Όταν ένα δευτερεύον ζευγάρι καταλήγει να επισκιάσει τόσο πολύ τους υποτιθέμενους πρωταγωνιστές που τελικά μας δείχνουν το δικό τους γάμο στο φινάλε. Δεν ξέρω αν έχει ξανασυμβεί αυτό στα τηλενουβελικά χρονικά.

Εγώ πρώτη φορά το βλέπω αυτό πάντως risa risa risa . Στην Chucara το ατού ήταν η χημεία των πρωταγωνιστών, φοβερή ιστορία δεν είχαν και ο galan σαν χαρακτήρας ήταν αρκετά ξινός. Ίσως οι Μεξικάνοι παρατράβηξαν την κόντρα και την ξινίλα, καλά και αυτά αλλά πάντα πρέπει να υπάρχει μέτρο, ο κόσμος θέλει και χιούμορ, αγκαλίτσες, φιλάκια κ.λπ. Και τελικά είχε ρεύμα ένα ζευγάρι εκτός των μοντελέ προτύπων αλλά με περισσότερη καθώς φαίνεται ζωντάνια, χαρά και τσαχπινιά Wink .

Athina

PostSubject: Re: Φινάλε σειράς   Tue Feb 21, 2017 12:17 am

Το να επισκιάσει ένα δευτερεύον ζευγάρι τους πρωταγωνιστές έχει συμβεί πολλές φορές σε σειρές. Αλλά το να μη δείξουν γάμο, ειδικά στο τελευταίο επεισόδιο, μεταξύ των πρωταγωνιστών για να παντρέψουν δύο δεύτερους χαρακτήρες κι εγώ πρώτη φορά το βλέπω risa Συνήθως αν θέλουν να παντρέψουν κάποιο δεύτερο ζευγάρι το κάνουν σε προηγούμενα επεισόδια.

Quote :
Ίσως οι Μεξικάνοι παρατράβηξαν την κόντρα και την ξινίλα

Όντως. Όλο τους βλέπαμε ή να κλαίνε ή να τσακώνονται ή να λένε ότι δεν μπορούν να είναι μαζί. Κατέληξε πολύ κουραστικό από ένα σημείο και μετά. Αφού να φανταστείς η πρωταγωνίστρια ήταν για περισσότερα επεισόδια ζευγάρι με το δευτεραγωνιστή παρά με τον άντρα που υποτίθεται αγαπούσε.

Quote :
Και τελικά είχε ρεύμα ένα ζευγάρι εκτός των μοντελέ προτύπων αλλά με περισσότερη καθώς φαίνεται ζωντάνια, χαρά και τσαχπινιά

Ναι! Ήταν μια απ' αυτές τις ψιλοπαραμυθένιες ιστορίες που νομίζω έχουν εκλείψει κάπως από τις σημερινές νουβέλες.

Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

PostSubject: Re: Φινάλε σειράς   Tue Feb 21, 2017 10:22 am

Ο ανταγωνιστής ποιος ήταν;

Athina

PostSubject: Re: Φινάλε σειράς   Tue Feb 21, 2017 6:13 pm

mel wrote:
Ο ανταγωνιστής ποιος ήταν;

O Raul Coronado. Νομίζω ήταν δανεικός από το Telemundo αυτός, όπως και η Kimberly Dos Ramos και ο Christian de la Campa που ήταν οι κακοί. Ο Coronado δεν ήταν ανταγωνιστής, ήταν κάτι σαν ας πούμε ο δεύτερος galan που ήθελε την πρωταγωνίστρια.
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

PostSubject: Re: Φινάλε σειράς   Wed Feb 22, 2017 9:19 am

Τσέκαρα λίγο το ανδρικό καστ, δε μ' αρέσει κάποιος ιδιαίτερα, έλεγα μήπως είναι ο Zacharski αλλά αυτός πρέπει να έχει μικρό ρόλο.

Athina

PostSubject: Re: Φινάλε σειράς   Wed Feb 22, 2017 3:44 pm

mel wrote:
Τσέκαρα λίγο το ανδρικό καστ, δε μ' αρέσει κάποιος ιδιαίτερα, έλεγα μήπως είναι ο Zacharski αλλά αυτός πρέπει να έχει μικρό ρόλο.

Ναι, μικρό ρόλο είχε ο Zacharski, είχε ένα ρομαντζάκι με την κόρη του πρωταγωνιστή αλλά τίποτα το ιδιαίτερο.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Φινάλε σειράς   

Back to top Go down

Φινάλε σειράς
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1