Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Εξώφυλλα-δημοσιεύματα.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
mel
Admin

Female Posts : 1405

PostSubject: Εξώφυλλα-δημοσιεύματα.    Wed Jan 04, 2017 4:32 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Πηγή: [You must be registered and logged in to see this link.]

Athina

PostSubject: Re: Εξώφυλλα-δημοσιεύματα.    Wed Jan 04, 2017 11:13 pm

Από ποιό περιοδικό είναι αυτό και ποιός δίνει την συνέντευξη καλέ; Από σχόλια που διαβάζω εγώ το αντίθετο συμβαίνει, ο κόσμος θέλει τους πρωταγωνιστές μαζί και είναι πολύ εκνευρισμένος γιατί από την αρχή της σειράς περισσότερο τσακώνονται παρά έχουν ρομαντικές σκηνές μαζί. Κι επειδή ενώ πάμε για το επεισόδιο 110 έχουν υπάρξει ως ζευγάρι μόνο για 20. Για την Irina υπάρχουν κάποια σχόλια ότι δεν παίζει πολύ καλά, αλλά γενικά πάλι έχω την εντύπωση ότι αρέσει. Εγώ θεωρώ ότι έχει το πακέτο, απλά είναι λίγο άπειρη ακόμα.

Η Cynthia και η Azela εννοείται ότι είναι θεές και αρέσουν πολύ, και το τρίγωνο με τον Juan Vidal επίσης ισχύει ότι αρέσει, αλλά εμένα η αλήθεια είναι ότι με ξενερώνει, γιατί έχουν γίνει πολλά άσχημα πράγματα ανάμεσά τους και δεν μπορώ να το δω και πολύ ρομαντικά.
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

Female Posts : 1405

PostSubject: Re: Εξώφυλλα-δημοσιεύματα.    Thu Jan 05, 2017 12:23 pm

Athina wrote:
Από ποιό περιοδικό είναι αυτό και ποιός δίνει την συνέντευξη καλέ; Από σχόλια που διαβάζω εγώ το αντίθετο συμβαίνει, ο κόσμος θέλει τους πρωταγωνιστές μαζί και είναι πολύ εκνευρισμένος γιατί από την αρχή της σειράς περισσότερο τσακώνονται παρά έχουν ρομαντικές σκηνές μαζί. Κι επειδή ενώ πάμε για το επεισόδιο 110 έχουν υπάρξει ως ζευγάρι μόνο για 20. Για την Irina υπάρχουν κάποια σχόλια ότι δεν παίζει πολύ καλά, αλλά γενικά πάλι έχω την εντύπωση ότι αρέσει. Εγώ θεωρώ ότι έχει το πακέτο, απλά είναι λίγο άπειρη ακόμα.

Δεν ξέρω ποιο περιοδικό είναι και ποιος απαντά, πιθανόν το TvyNovelas όπως το βλέπω. Τα ίδια περίπου λέει, με κάποια υπερβολή, το αναφέρει ότι το κοινό θέλει τους πρωταγωνιστές περισσότερο μαζί αλλά και πως τα άλλα ζευγάρια αρέσουν περισσότερο (φυσικό αν μαλώνουν συνέχεια και τα φτιάχνουν στο 90ο επεισόδιο!).

Sponsored content

PostSubject: Re: Εξώφυλλα-δημοσιεύματα.    

Back to top Go down

Εξώφυλλα-δημοσιεύματα.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1