Τηλενουβελοτρέλα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Cristal, privilegio, triunfo

Go down 
5 posters

Ποια σας άρεσε περισσότερο;
Cristal (Κριστάλ).
Cristal, privilegio, triunfo  Vote_lcap25%Cristal, privilegio, triunfo  Vote_rcap
 25% [ 1 ]
El privilegio de amar (Χριστίνα, δικαίωμα στην αγάπη).
Cristal, privilegio, triunfo  Vote_lcap75%Cristal, privilegio, triunfo  Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Triunfo del amor (Ο θρίαμβος της αγάπης).
Cristal, privilegio, triunfo  Vote_lcap0%Cristal, privilegio, triunfo  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 4
 

AuthorMessage
mel
Admin
mel


Female Posts : 6704
Join date : 2015-08-11

Cristal, privilegio, triunfo  Empty
PostSubject: Cristal, privilegio, triunfo    Cristal, privilegio, triunfo  EmptyWed Aug 19, 2015 3:22 pm

Τρεις βερσιόν της ίδιας ιστορίας. Μία επιλογή.
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Cristal, privilegio, triunfo  Empty
PostSubject: Re: Cristal, privilegio, triunfo    Cristal, privilegio, triunfo  EmptyWed Aug 19, 2015 3:49 pm

Την Cristal δεν την έχω δει για να μπορώ να κρίνω αλλά μεταξύ Privilegio και Triunfo εννοείται επιλέγω Privilegio. Είχε μια Helena Rojo, έναν Cesar Evora (τι παπάς ήταν εκείνος amor ), μια Cynthia Klitbo, έναν Enrique Rocha, έναν Andres Garcia, γενικά πολλούς καλούς ηθοποιούς. Και εξαιρετικό τραγούδι τίτλων. Το Triunfo δε θέλω να το σχολιάσω γιατί ήταν ντροπή και μόνο που υπήρξε.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6704
Join date : 2015-08-11

Cristal, privilegio, triunfo  Empty
PostSubject: Re: Cristal, privilegio, triunfo    Cristal, privilegio, triunfo  EmptyWed Aug 19, 2015 5:11 pm

Athina wrote:
Το Triunfo δε θέλω να το σχολιάσω γιατί ήταν ντροπή και μόνο που υπήρξε.

Εννοείται Laughing . Αλλά επειδή δεν βρήκα κάτι το ιδιαίτερο και στο privilegio πέρα απ' τους καλούς ηθοποιούς ψηφίζω Cristal ως original, νοσταλγικό και με καλύτερο galan.
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Cristal, privilegio, triunfo  Empty
PostSubject: Re: Cristal, privilegio, triunfo    Cristal, privilegio, triunfo  EmptyWed Aug 19, 2015 5:13 pm

Έχω δει την περίληψη του Crystal. Η υποκριτική των περισσότερων ηθοποιών είναι παλιάς κοπής, δε μου άρεσε, νομίζω ότι δεν ταιριάζει στην τηλεόραση, καλύτερα στο θέατρο, επειδή ήταν υπερβολικά στυλιζαρισμένοι, στομφώδεις θα έλεγα. Αλλά κι η ιστορία στο El Privilegio de Amar αναπτύχθηκε καλύτερα. Περισσότερες ανατροπές και καλύτεροι χαρακτήρες, οι οποίοι έπεσαν στα χέρια εξαιρετικών ηθοποιών, όπως αναφέρει κι η Athina. Το Triunfo de Amor, απ'την άλλη, παρωδία σκέτη.
Back to top Go down
ioanna

ioanna


Female Horse
Posts : 12
Join date : 2015-08-15
Age : 46

Cristal, privilegio, triunfo  Empty
PostSubject: Re: Cristal, privilegio, triunfo    Cristal, privilegio, triunfo  EmptyThu Aug 20, 2015 10:10 am

Τη σειρά Crystal, δεν θυμάμαι να την έχω δει οπότε, ψηφίζω το privilegio. Όσο για το Triunfo, ξεκίνησα να το βλέπω αλλά στην πορεία το είδα στο fast forward. Τα μόνα που ξεχώρισα είναι η χημεία του πρωταγωνιστικού ζευγαριού και η Daniela Romo. Φοβερή στον ρόλο που κακιάς. Όσο για την Rufo, τα λόγια είναι περιττά!! Μου φαίνεται τόσο ατάλαντη και όταν κλαίει, απλά θέλω να αλλάξω σκηνή!
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6704
Join date : 2015-08-11

Cristal, privilegio, triunfo  Empty
PostSubject: Re: Cristal, privilegio, triunfo    Cristal, privilegio, triunfo  EmptySat Aug 22, 2015 1:13 pm

ioanna wrote:
Όσο για την Rufo, τα λόγια είναι περιττά!! Μου φαίνεται τόσο ατάλαντη και όταν κλαίει, απλά θέλω να αλλάξω σκηνή!

Κι όμως, έχει φοβερό φαν-κλαμπ!
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Cristal, privilegio, triunfo  Empty
PostSubject: Re: Cristal, privilegio, triunfo    Cristal, privilegio, triunfo  EmptySat Aug 22, 2015 1:25 pm

mel wrote:
ioanna wrote:
Όσο για την Rufo, τα λόγια είναι περιττά!! Μου φαίνεται τόσο ατάλαντη και όταν κλαίει, απλά θέλω να αλλάξω σκηνή!

Κι όμως, έχει φοβερό φαν-κλαμπ!

Κοιτάξτε, εμένα στη La Madrastra μου είχε αρέσει, ταιριάζει και πολύ με τον Evora, της πήγαινε και το κλάμα. Το θέμα είναι ότι παίζει συνέχεια τον ίδιο ρόλο. Μιας καλής κυρίας που κλαίει. Ε, αυτό από ένα σημείο και μετά καταντάει κουραστικό. Λες πάλι τα ίδια θα δούμε.
Back to top Go down
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Cristal, privilegio, triunfo  Empty
PostSubject: Re: Cristal, privilegio, triunfo    Cristal, privilegio, triunfo  EmptySun Aug 14, 2016 3:15 pm

Δεν μπορω να ψηφισω,γιατι εχω δει μονο το "Χριστινα,δικαιωμα στην αγαπη". Cool Ωραια σειρα μου αρεσε.
Απο "Triunfo del amor" εχω δει μονο το πρωτο επεισοδιο.Μου ειχε κανει εντυπωση που η Ruffo επαιζε και τον ρολο της σε νεαρη ηλικια mou shkwthhke h trix (οι Μεξικανοι εχουν θεμα με ηλικιες,ηθοποιους κτλ ποτε θα το μαθωWink Σκεφτομουν να το συνεχισω καποια στιγμη,αλλα προεκυψαν αλλα και δεν το εχω δει μεχρι σημερα.Μα ειναι τοσο κακο; Παντα ασχημα σχολια διαβαζω γι'αυτο. Laughing
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6704
Join date : 2015-08-11

Cristal, privilegio, triunfo  Empty
PostSubject: Re: Cristal, privilegio, triunfo    Cristal, privilegio, triunfo  EmptySun Aug 14, 2016 3:20 pm

paola καλώς ήρθες abrazo .

paola wrote:
Μου ειχε κανει εντυπωση που η Ruffo επαιζε και τον ρολο της σε νεαρη ηλικια mou shkwthhke h trix (οι Μεξικανοι εχουν θεμα με ηλικιες,ηθοποιους κτλ ποτε θα το μαθωWink Σκεφτομουν να το συνεχισω καποια στιγμη,αλλα προεκυψαν αλλα και δεν το εχω δει μεχρι σημερα.Μα ειναι τοσο κακο; Παντα ασχημα σχολια διαβαζω γι'αυτο. Laughing

Ναι, συμφωνώ κι εγώ με όλο τον κόσμο, ήταν άθλιο. Η Ruffo έκανε τον εαυτό της πιτσιρίκα με κοτσίδες carcajadas .  Μια γελοιότητα aporripsi .

_________________
Cristal, privilegio, triunfo  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Cristal, privilegio, triunfo  Empty
PostSubject: Re: Cristal, privilegio, triunfo    Cristal, privilegio, triunfo  EmptySun Aug 14, 2016 3:43 pm

Ευχαριστω,καλως σας βρηκα! Χαιρομαι οταν βρισκω φορουμ που αγαπουν τις λατιν σειρες amor
Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Cristal, privilegio, triunfo  Empty
PostSubject: Re: Cristal, privilegio, triunfo    Cristal, privilegio, triunfo  EmptyMon Aug 15, 2016 6:47 pm

paola wrote:
Ευχαριστω,καλως σας βρηκα! Χαιρομαι οταν βρισκω φορουμ  που αγαπουν τις λατιν σειρες amor

Καλωσήρθες κι από εμένα!gia Τώρα που είδα τη φωτό, μου ήρθε φλασιά για το ποια σειρά θα αρχίσω να βλέπω μετά από τόσες που άφησα. Τη Βερόνικα που δεν την είδα ποτέ ολοκληρωμένη όταν παιζόταν στην TV.

To Triunfo del Amor είναι όντως άθλιο. Εκτός ότι κατέστρεψαν τους χαρακτήρες και τους έκαναν καρικατούρες (συν οι άθλιες ερμηνείες) ο σεναριογράφος για να γεμίζει επεισόδια έβαζε τους κακούς να σκοτώνουν αβέρτα. Ενώ το "Χριστίνα, δικαίωμα στην αγάπη" είχε πλοκή, αυτό τίποτα.
Back to top Go down
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Cristal, privilegio, triunfo  Empty
PostSubject: Re: Cristal, privilegio, triunfo    Cristal, privilegio, triunfo  EmptyTue Aug 16, 2016 3:29 pm

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
 

Καλωσήρθες κι από εμένα!gia  Τώρα που είδα τη φωτό, μου ήρθε φλασιά για το ποια σειρά θα αρχίσω να βλέπω μετά από τόσες που άφησα. Τη Βερόνικα που δεν την είδα ποτέ ολοκληρωμένη όταν παιζόταν στην TV.
Σ'ευχαριστω! Smile
Πολυ καλα θα κανεις να την επιλεξεις.Ειναι μια καλη τηλενουβελα. Προσωπικα ειναι η πιο αγαπημενη μου. amor
Back to top Go down
Sponsored content





Cristal, privilegio, triunfo  Empty
PostSubject: Re: Cristal, privilegio, triunfo    Cristal, privilegio, triunfo  Empty

Back to top Go down
 
Cristal, privilegio, triunfo
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Τηλενουβελοτρέλα :: Γενικού περιεχομένου :: Λάτιν θέματα-
Jump to: