Τηλενουβελοτρέλα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Anti-fan club.

Go down 
4 posters
AuthorMessage
mel
Admin
mel


Female Posts : 6704
Join date : 2015-08-11

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptyWed Aug 19, 2015 11:14 am

Ηθοποιοί που δεν τους πάτε καθόλου ακόμα κι αν είναι όμορφοι και ταλαντούχοι.

_________________
Anti-fan club.  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptyWed Aug 19, 2015 5:45 pm

Genesis Rodriguez. Βγάζει κάτι το ψωνίστικο, λες και πιστεύει πως είναι το κέντρο του σύμπαντος. Η σειρά Dona Barbara θα ήταν πολύ καλύτερη αν ο ρόλος της Μαρισέλα δινόταν σε κάποια άλλη ηθοποιό.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6704
Join date : 2015-08-11

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptyWed Aug 19, 2015 7:15 pm

Και τα είχε με τον Meier αυτό που το πας xixi ;

Λοιπόν, η μαύρη λίστα μου που ενδέχεται αργότερα να συμπληρωθεί είναι:
Thalia: Η αυταρέσκεια και το τόσο νάζι στο παίξιμο μου ήταν πάντα απεχθή (πέρα απ' το ότι δεν έχει ταλέντο).
Sebastian Estevanez:τον είδαμε μια φορά να παίζει το λαϊκό παιδί που μπλέκει με μια κοινωνικά ανώτερή του, τον είδαμε δεύτερη, τον είδαμε τρίτη. Άλλο ρόλο δεν ξέρει να παίζει; (προφανώς όχι xixi ).
Eduardo Yañez: θα φταίει το Amores verdaderos γιατί γενικά δε τον θεωρώ κακό (ούτε και αρκετά καλό).
Οι παλιοί πρωταγωνιστές τότε που οι τηλενουβέλες ήταν στα φόρτε τους δεν μου κάναν μεγάλη αίσθηση (Colunga, Carillo).
Wiliam Levy: Ωραίος αλλά συνήθως δε με πείθει.
Maite Perroni: Καλό κορίτσι φαίνεται αλλά υπερεκτιμημένη και σαν ηθοποιός, και σαν τραγουδίστρια και σαν ομορφιά.


Last edited by mel on Sat Dec 17, 2016 2:56 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Άσχετη

Άσχετη


Posts : 76
Join date : 2015-08-13

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptyMon Nov 16, 2015 4:32 pm

Δεν ξέρω το όνομα του ηθοποιού αλλά θέλω να προσθέσω αυτόν που έπαιζε στο amores verdaderos τον γιο της Οντέτ που τα έφτιαξε με το μάγειρα της Βικτόρια. Ως παρουσιά δεν μου ήταν αντιπαθής αλλά η ερμηνεία του ήταν από τις χειρότερες που έχω δει. Κακές οδηγίες από το σκηνοθέτη; τι να πω... δεν ήταν καθόλου πειστικός, εντελώς "αγγούρι" μου φαινότανε. No
Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptyMon Nov 16, 2015 4:53 pm

Mιλώντας για "αγγούρια", η Aracely Arambula εις διπλούν, δολοφονεί τους γυναικείους πρωταγωνιστικούς ρόλους του Corazon Salvaje:

Στη συγκεκριμένη σειρά όλοι χάλια έπαιζαν, ακόμη και ικανότατοι ηθοποιοί όπως Helena Rojo, Laura Flores, Enrique Rocha, επομένως ο σκηνοθέτης ήταν αυτός που δεν έκανε σωστά τη δουλειά του. Η Arambula όμως και σε άλλες σειρές απέδωσε κακές ερμηνείες (ξεχνιέται το ανεκδιήγητο Abrazame muy fuerte; omg) Δεν το 'χει με την υποκριτική.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6704
Join date : 2015-08-11

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptyFri Nov 20, 2015 10:19 am

Οι πρωταγωνιστές-αγγούρια είναι πιθανόν μια από τις αιτίες των χαμηλών τηλεθεάσεων στο Μεξικό. Θα προσθέσω και την Claudia Alvarez. Την έβλεπα στα πρόμο της Simplemente Maria, άλλη μία αποτυχία της Televisa. Και να θέλει δηλαδή ο άλλος να δει μια τετριμμένη ιστορία πόσο να αντέξει την ατάλαντη;

_________________
Anti-fan club.  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptySat Nov 21, 2015 11:24 pm

Είδα κι εγώ μερικά avances του Simplemente Maria aporripsi eleos Ινδιάνα χωριάτισσα με αέρα εκλεπτυσμένης γυναίκας, η πλεξούδα δε φτάνει για να σώσει το ρόλο!
Κάτι αντίστοιχο έκανε και η Aracely Arambula σε promo της καινούργιας εκδοχής της Dona Barbara. Είδαμε την άγρια αντρογυναίκα Μπάρμπαρα να κινείται σαν ντίβα no no y no Ελπίζω να μη γυριστεί τελικά αυτό το νέο έκτρωμα του Telemundo.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6704
Join date : 2015-08-11

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptySun Nov 22, 2015 2:09 pm

Το έχω δει κι εγώ. Σα να κάνει πασαρέλα Laughing .

_________________
Anti-fan club.  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6704
Join date : 2015-08-11

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptyWed Jan 13, 2016 10:15 am

Eugenio Siller, new entry. Τον είδα λίγο στην Καμαριέρα (πιο γλυκανάλατη δε θα μπορούσε να είναι πραγματικά emetos ). Αλλά κι ο ίδιος γλυκανάλατος, δεν τον βάζω και στους ακατάλληλους για πρωταγωνιστές μόνο γιατί δεν τον έχω δει αλλού. Όπως και να έχει δε μ' αρέσει καθόλου aporripsi .

_________________
Anti-fan club.  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Άσχετη

Άσχετη


Posts : 76
Join date : 2015-08-13

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptyFri Jan 15, 2016 12:20 pm

Σχετικά με τον Eugenio δεν νομίζω ότι φταίει αυτός, φταίει που παραείναι γλυκανάλατη η σειρά όπως είπες. Όλοι οι ήρωες της σειράς λένε συνέχεια τι φοβερός έρωτας είναι αυτός της Μαρίσα και του Κριστόβαλ (μόνο τα πατώματα δεν το λένε, γιατί αν μιλούσαν...) και τι ρομαντικό, τι παραμυθένιο κλπ. Ειδικά οι αναφορές στο παραμύθι της Σταχτοπούτας παραείναι ενοχλητικές.
Και από τη μια θέλουν να παρουσιάζουν τον Κριστόβαλ ως ένα ισχυρό πάμπλουτο άνδρα, που τα βάζει με όλους και με όλα (κάνει τον κατάσκοπο στις εταιρείες που έχει μετοχές, παίζει ξύλο με τους κακούς, είναι τολμηρός, ανακαλύπτει τη διαφθορά και την τιμωρεί) και από την άλλη αυτός εξομολογείται με πόνο στη μαμά του (!) και στην οικονόμο πόσο πληγωμένος είναι και δεν μπορεί να βγάλει τη Μαρίσα από το μυαλό του και την καρδιά του. Όχι ότι δεν θέλουμε έναν ευαίσθητο πρωταγωνιστή αλλά αυτές οι εικόνες είναι λίγο συγκρουόμενες μεταξύ τους με τον τρόπο που δίνονται ή προσπαθούν να δοθούν. Εγώ τουλάχιστον έτσι το αντιλαμβάνομαι. Εξακολουθώ να θεωρώ ότι έπρεπε να διαλέξουν άλλον πρωταγωνιστή λόγω εμφάνισης, με την υποκριτική του δεν έχω κανένα πρόβλημα. Κάποιον πιο "ογκώδη", "ανδροπρεπή" και να φαίνεται μεγαλύτερος σε ηλικία. Εξακολουθεί να μου θυμίζει τον μικρό αδερφό της Μαρίσα παρά τις φιλότιμες προσπάθειες που κάνει. (τι σου κάνουν όμως αυτά τα στερεότυπα, ε; ) scratch
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6704
Join date : 2015-08-11

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptyThu Jan 21, 2016 11:06 am

Εν τω μεταξύ η κακιά έχει έναν ζιγκολό, γκόμενο δεν ξέρω τι είναι, υπέρ-κούκλο και τρέχει πίσω απ' τον Siller ela xriste kai panag ela xriste kai panag ela xriste kai panag .

_________________
Anti-fan club.  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptySun Aug 14, 2016 5:04 pm

Ο Sergio Sendel ειναι ενας ηθοποιος που αντιπαθω απλα και μονο απο την φατσα του.Και δεν εχει να κανει το οτι παιζει τον κακο συνηθως.
Το ιδιο και η Sabine Moussier.
Μπορει να ειναι οι καλυτεροι ανθρωποι αλλα δεν ξερω,μου βγαζουν μια αντιπαθεια. No
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6704
Join date : 2015-08-11

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptySat Dec 17, 2016 2:49 pm

Δεν την αντέχω άλλο, Marta Larralde, πόσο θείτσα xou xou xou .

Μετά από χιλιάδες γυναίκες, ένα ελαφρό άγγιγμα των χειλιών της θειας περίμενε ο Σαλβαδόρ για να συγκλονιστεί omg .
Anti-fan club.  CN0pG7gWgAAZjWf

Ακόμα και με πέτσινο, είναι να το έχεις μέσα σου glwssitsa .
Anti-fan club.  3419180?w=1180&preview=1450807457743

Έλεος παιδιά  xtypw to kefali mou  xtypw to kefali mou  xtypw to kefali mou xtypw to kefali mou xtypw to kefali mou xtypw to kefali mou .

_________________
Anti-fan club.  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6704
Join date : 2015-08-11

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptyTue Mar 05, 2019 11:02 am

Sherlyn: Δεν την είχα βάλει γιατί την είχα ξεχάσει με τόσο έντονη παρουσία που έχει xixi . Την είδα σήμερα σε ένα περιοδικό και την θυμήθηκα xixi . Στο Amores verdaderos έπαιζε την καλή και προτιμούσα χίλιες φορές την Nikki (που δεν τρελαίνομαι κιόλας για την Eisa Gonzalez). Δε μου κάνει, μου βγάζει μια αντιπάθεια όταν παίζει, ίσως κάτι υπερβολικά γλυκανάλατο.
Dulce María: Δεν την έχω δει να παίζει αλλά δεν βρίσκω απολύτως τίποτα σ' αυτή την κοπελιά (μάλλον δεν θα ασχολιόμουν αν δεν την έτρωγα τόσο στην μάπα σ' ένα φόρουμ που έμπαινα). Δεν θα την κοιτούσες ούτε αν σε ανάγκαζαν. Εκτός αν... την σώζει τον ταλέντο αλλά δε νομίζω.
Να πω ότι δεν θεωρώ όσους έχω αναφέρει οπωσδήποτε άχρηστους σε όλα. Καμιά φορά σε επηρεάζει και ο ρόλος ή διάφορα πράγματα. Για παράδειγμα η Thalia είναι καλή τραγουδίστρια με ωραία σκηνική παρουσία. Η Oreiro που χαιρόμουν να την βλέπω σαν ηθοποιό δεν την φτάνει με τίποτα στο τραγούδι. Καταλαβαίνεις πόσο λίγη είναι όταν ακούς τα ίδια τραγούδια από κάποια άλλη. Νομίζω όμως ότι θα είμαι σταθερά αντιφάν αυτών των δύο.

_________________
Anti-fan club.  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6704
Join date : 2015-08-11

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptySun Jul 07, 2019 9:40 am

Μερικές κοπέλες εντάξει, έχουν το κοινό τους αλλά δεν είναι ούτε ωραίες ούτε μοιραίες. Με το ζόρι δηλαδή eleos  eleos  eleos ;
Anti-fan club.  66207190_2287594858225449_998016203337236480_n.png?_nc_cat=102&_nc_oc=AQnjZgzyuvEbfcQcXGrn4Gv8FI6nw_1Y5gVU6LUpTFN-ymZ5pPcjLdTLARhZLs7ZRTo&_nc_ht=scontent.fzco1-1

Anti-fan club.  65451230_2287594718225463_7608129283160014848_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQl3FFkeHutQ2N0pt2xi6qYuw6zb_J_S_0CFo4QEhYV45O4uW5RkDFaKh_kb_-prIKI&_nc_ht=scontent.fzco1-1

_________________
Anti-fan club.  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptyMon Jul 08, 2019 6:46 pm

Ποια ειναι τουτη η μανδαμ καλε; Smile Καποια μου θυμιζει..
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6704
Join date : 2015-08-11

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptyMon Jul 08, 2019 7:05 pm

H Dulce María απ' το μεξικάνικο Rebelde. Αν μπεις σε ξένα φόρουμ θα δεις ότι είναι πολύ δημοφιλής, αλλά δεν ξέρω, ίσως είμαι περίεργη, όταν βρίσκω πως σε ένα πρόσωπο δεν πάει το κόνσεπτ της φωτογράφισης με ενοχλεί. Ακόμα και σε πολύ όμορφες κοπέλες, όταν θέλουν να προβάλλουν έναν αισθησιασμό για παράδειγμα που δεν έχουν, βρίσκω γελοία και αντιαισθητική την φωτογράφιση.

_________________
Anti-fan club.  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptyWed Jul 10, 2019 8:13 pm

A ναι! Ουτε σε εμενα πολυαρεσει αυτη.
Back to top Go down
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  EmptySun Apr 12, 2020 6:15 pm

Αλλη μια ηθοποο που την εχω δει σε αρκετες σειρες αλλα ποτε δεν συμπαθησα ειναι η Ana Martín Razz Razz
Back to top Go down
Sponsored content





Anti-fan club.  Empty
PostSubject: Re: Anti-fan club.    Anti-fan club.  Empty

Back to top Go down
 
Anti-fan club.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Τηλενουβελοτρέλα :: Γενικού περιεχομένου :: Λάτιν θέματα-
Jump to: