Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Σχόλια για την τηλενουβέλα

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Σχόλια για την τηλενουβέλα   Sun May 22, 2016 1:08 am

Ο χαρακτήρας της Πακίτα είναι κάτι διαφορετικό από τα συνηθισμένα. Μελαγχολική, δεν έκλαιγε ποτέ (όαση ανάμεσα στις κλαψιάρες ηρωίδες xixixi ) μοναχική και με τρελή φαντασία. Η θεία Τσαβέλα μου άρεσε επίσης, είχε πλάκα! Το ζεύγος Πακίτα-Αντρές πάλι δεν μου έλεγε τίποτα, ο Αντρές είχε μια χροιά...φλώρου glwssitsa
Και τι περιπέτειες τράβηξε η Πακίτα! Από τους πατεράδες της μέχρι τον Ανίμπαλ Σεβέρο στο τέλος, άντρα δεν άφησε ζωντανό! Αυτή έπρεπε να ονομάζεται malquerida
Back to top Go down
View user profile
paola

Female Posts : 230

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα   Wed Aug 17, 2016 3:20 pm

Η σειρα αυτη δεν ηταν απο τις πολυ αγαπημενες μου,αλλα με εχει πιασει μια εντονη νοσταλγια τα τελευταια χρονια,και πραγματικα θα την ξαναεβλεπα ευχαριστως αν μπορουσα.Γιατι οπως ειπε και η Αλμοδοβαρεμενη,ειχαμε  μια διαφορετικη ηρωιδα απο αυτες που συνανταμε συνηθως,ειχε ιδιαιτερη πλοκη,γινοταν διαφορα πραματα και θαματα..Τι κριμα που τα καναλια δεν παιζουν πια αυτες τις παλιες σειρες...
Και στο youtube εχει απειροελαχιστα πραγματα απο την σειρα. lygmos
Back to top Go down
View user profile

Σχόλια για την τηλενουβέλα
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1