Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Σχόλια για την τηλενουβέλα

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Σχόλια για την τηλενουβέλα   Tue May 03, 2016 9:48 am

Φρέσκος άνεμος στις τηλενουβέλες! Το σενάριο έχει μερικά πρωτότυπα στοιχεία: η αντίζηλος της Νόρα δεν είναι καθόλου κακιά, δεν πλέκει ίντριγκες για να κρατήσει τον πρωταγωνιστή, το αντίθετο μάλιστα! Βέβαια, η ερωτική ιστορία της Νόρα και του Αρτούρο δε μου άρεσε, ο πρωταγωνιστής ήταν αρραβωνιασμένος, ευτυχισμένος στη σχέση του και διέπραξε ένα "στιγμιαίο λάθος" as kaghasw pote xana Ξενέρωσα. Άλλη μια πρωτοτυπία ήταν η τιμωρία της κακιάς στο τέλος eovageo Μου άρεσε ιδιαίτερα που ο χαρακτήρας της ηρωίδας στη σειρά εξελίχθηκε ικανοποιητικά. Όχι όπως σε άλλες σειρές που κοιμούνται αθώες και ξυπνούν Άλ Καπόνε! Εδώ η αλλαγή είχε μια βάση από την αρχή και δικαιολογήθηκε από τα γεγονότα. Το μόνο που δε μου άρεσε ήταν η τύχη της Κασίλντα.
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

Female Posts : 1254

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα   Fri May 27, 2016 7:19 pm

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Βέβαια, η ερωτική ιστορία της Νόρα και του Αρτούρο δε μου άρεσε, ο πρωταγωνιστής ήταν αρραβωνιασμένος, ευτυχισμένος στη σχέση του και διέπραξε ένα "στιγμιαίο λάθος" as kaghasw pote xana Ξενέρωσα.

Συμφωνώ. Όσο πρωτότυπη και να είναι μια σειρά κάτι τέτοια συνήθως ξενερώνουν τους τηλεθεατές καθώς οι περισσότεροι θέλουμε να προβάλλεται ο απόλυτος ρομαντικός έρωτας  amor !

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Το μόνο που δε μου άρεσε ήταν η τύχη της Κασίλντα.

Αυτό που θυμάμαι απ' αυτήν είναι ότι έβλεπε τσόντες sh... . Και το μπλέξιμό της με τον Ayala αλλά κυρίως τις τσόντες xixixi . Ήταν δίκαιη εξέλιξη αν και καθόλου ευχάριστη για εκείνη υποθέτω.

Σχόλια για την τηλενουβέλα
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1