Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Ποιά τηλενουβέλα με την Ορέιρο σας άρεσε περισσότερο;

View previous topic View next topic Go down 

Τοπ μόντελς (90 60 90 modelos)
0%
 0% [ 0 ]
Σαμπρίνα το κορίτσι της αγάπης (Ricos y famosos)
0%
 0% [ 0 ]
Μιλάγκρος η ατίθαση (Muñeca brava)
75%
 75% [ 3 ]
Μελίτα το φλογερό κορίτσι (Kachorra)
0%
 0% [ 0 ]
Σαρίτα είσαι η ζωή μου (Sos mi vida)
25%
 25% [ 1 ]
Total Votes : 4

AuthorMessage
mel
Admin

Female Posts : 1429

PostSubject: Ποιά τηλενουβέλα με την Ορέιρο σας άρεσε περισσότερο;   Sat Aug 15, 2015 3:53 pm

Ποιά σειρά απ' αυτές που έχουν προβληθεί στην Ελλάδα σας άρεσε περισσότερο; Επιλέγουμε μόνο μία.
Back to top Go down
View user profile http://thlenouvelotrela.forumgreek.com
ioanna

Female Horse

PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα με την Ορέιρο σας άρεσε περισσότερο;   Sat Aug 15, 2015 6:30 pm

Προσωπικά ψήφισα τη Μιλάγκρος! Ήταν και η πρώτη σειρά της που είδα και είχα φάει τρελό κόλημα!
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα με την Ορέιρο σας άρεσε περισσότερο;   Sat Aug 15, 2015 6:34 pm

Το ίδιο κι εγώ! Αν και εκ των υστέρων μπορώ να βρω κάποια μείον που ίσως δεν υπάρχουν στην Μελίτα π.χ. με αυτήν είχα κολλήσει. Και της ταίριαζε ο Ίβο περισσότερο.
Back to top Go down
View user profile http://thlenouvelotrela.forumgreek.com
ioanna

Female Horse

PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα με την Ορέιρο σας άρεσε περισσότερο;   Sat Aug 15, 2015 6:54 pm

Και η Μελίτα μου άρεσε πολύ!! Αλλά η χημεία που έβγαζε με τον Facundo Arana και στη Μιλάγκρος, αλλά και στην Σαρίτα ήταν το κάτι άλλο!
Back to top Go down
View user profile
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα με την Ορέιρο σας άρεσε περισσότερο;   Mon Dec 28, 2015 4:53 pm

Mε τον Facundo Arana κάνουν το καλύτερο ζευγάρι! Ανάμεσα στη Μιλάγκρος και τη Σαρίτα προτιμώ τη δεύτερη γιατί δεν μου αρέσει η κλασσική ιστορία με τη φτωχιά υπηρέτρια και στο Sos mi Vida μου άρεσαν και οι δεύτεροι ρόλοι.
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα με την Ορέιρο σας άρεσε περισσότερο;   Tue Dec 29, 2015 11:52 am

Γενικά οι δεύτεροι ρόλοι-δεύτερες ιστορίες δεν ήταν το δυνατό σημείο αυτών των σειρών. Στη Muñeca brava ήταν εντελώς αδιάφοροι, στο Sos mi vida ήταν λίγο καλύτερα τα πράγματα αλλά και πάλι δεν με κέντρισε κάποια ιστορία πλην της κεντρικής. Μόνο στην Kachorra ήθελα να δοθεί λίγο περισσότερος χρόνος στην Patricia και τον πρώην της Kachorra.

Άσχετη

PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα με την Ορέιρο σας άρεσε περισσότερο;   Fri Jan 01, 2016 4:39 pm

Ψηφίζω κι εγώ muneca brava παρόλο που από ένα σημείο και μετά με κούρασε. Αν έπρεπε να ψηφίσω τη χειρότερη θα ψήφιζα το "Σαμπρίνα, το κορίτσι της αγάπης" (Ricos y famosos) γιατί ήταν σκέτη κατάθλιψη.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Ποιά τηλενουβέλα με την Ορέιρο σας άρεσε περισσότερο;   

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1