Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Σχόλια για τον ηθοποιό.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
mel
Admin

Female Posts : 1295

PostSubject: Σχόλια για τον ηθοποιό.    Sun Feb 07, 2016 12:51 pm

Εδώ δε μιλάμε για έναν πολύ καλό ηθοποιό, αλλά για σπανιότατο ταλέντο. Μπαίνει στο πετσί του κάθε ρόλου (καμιά φορά τόσο που ξεχνά να βγει) και τον αναδεικνύει. Αρκετά ωραίος στα νιάτα του.

Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Σχόλια για τον ηθοποιό.    Sun Feb 07, 2016 4:35 pm

Το O Clone είναι το μοναδικό που έχω παρακολουθήσει μέχρι τώρα και είναι πράγματι υπέροχος! Και σε μεγαλύτερη ηλικία τον λες γοητευτικό (από τις φωτογραφίες του)
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

Female Posts : 1295

PostSubject: Re: Σχόλια για τον ηθοποιό.    Sun Feb 07, 2016 8:11 pm

Οι μεγάλοι ηθοποιοί δεν χρειάζεται να μιλήσουν για να περάσουν για να περάσουν τα συναισθήματα του ρόλου στον τηλεθεατή. Στον Κλώνο και μόνο που κοίταζε την Mel καταλάβαινες όλη την αγάπη και τον θαυμασμό του, ήταν σα να της έλεγε "είσαι ο θησαυρός μου" χωρίς να πει μια λέξη. Αλλά στην Avenida έσκισε, σε μερικούς δεν άρεσε η τηλενουβέλα, εγώ θα έλεγα πως και μόνο για τον Max άξιζε να την δει κανείς. Χάρη και στην ερμηνεία κέρδισε την συμπάθεια των τηλεθεατών, πρώτη φορά αισθάνθηκα λύπη και συμπόνια για ένα σίχαμα, που εγώ τα σιχάματα δύσκολα τα συμπαθώ!

Sponsored content

PostSubject: Re: Σχόλια για τον ηθοποιό.    

Back to top Go down

Σχόλια για τον ηθοποιό.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1