Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Σχόλια για την τηλενουβέλα.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
mel
Admin

Female Posts : 1293

PostSubject: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Mon Jan 04, 2016 9:43 am

Η τυπική αργεντίνικη νεανική τηλενουβέλα, με ιστορίες που ίσως θα ταίριαζαν σε μεγαλύτερες ηλικίες αλλά ευτυχώς δεν ξέφυγαν πολύ απ' το ρεαλιστικό πλαίσιο (σαν κάτι άλλες egw den eipa tipota ).

Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Wed Jan 06, 2016 7:13 pm

Είχαν όμως και την πλάκα τους οι άλλες που ξέφευγαν, κρατούσαν αμείωτο το ενδιαφέρον του θεατή, επιπλέον εμφανίζονταν νέα πρόσωπα συνεχώς σαν τονωτική ένεση Cool
To Rebelde Wαy το έχω δει ελάχιστα και δεν μου τράβηξε το ενδιαφέρον για να συνεχίσω να το βλέπω. Δεν μου γέμισαν το μάτι οι πρωταγωνιστές από το πρώτο επεισόδιο. Για να λέμε και του στραβού το δίκιο, αφότου πέρασα την παιδική κι εφηβική ηλικία δεν καθόμουν να δω παιδικές-εφηβικές σειρές παρά μόνο αν έκανα παρέα σε άλλους που τις έβλεπαν.
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

Female Posts : 1293

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Thu Jan 07, 2016 10:07 am

Οι πρωταγωνιστές ήταν παιδάκια. Αλλά στο μεξικάνικο ριμέικ που ήταν μεγαλύτεροι νομίζω πως ήταν χειρότεροι Razz , Όντως, είναι για παιδιά παιδικής-εφηβικής ηλικίας. Αλλά καθώς δεν υπήρχαν και άπειρες επιλογές την έβλεπα. Θυμάμαι μια ιστορία με την Λουχάν και τον Μπλας που της φέρεται άσχημα και ήθελα να παίξει κάτι ερωτικό, αλλά αυτός τα φτιάχνει με τη Μία και αποκαλύπτεται πως τον είχε στείλει ο κηδεμόνας της για να την σκληραγωγήσει eleos .

Sponsored content

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    

Back to top Go down

Σχόλια για την τηλενουβέλα.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1