Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Σχόλια για την τηλενουβέλα.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
mel
Admin

Female Posts : 1405

PostSubject: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Sun Jan 03, 2016 10:28 am

Μια νεανική τηλενουβέλα με ωραία ενήλικη ιστορία, καλούς μεγάλους ηθοποιούς και μικρότερους με πολύ ταλέντο. Πολύ ανώτερη από άλλες εφηβικές-νεανικές μέχρι το μισό περίπου της πρώτης σεζόν. Από κει και πέρα από που να το πιάσεις:
-Από την Antonella που Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή ήταν καλή, Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο γινόταν κακιά eleos  eleos ;
-Από την Patty που ανεχόταν τα πάντα από την Antonella eleos ;
-Από τα μαγικά φίλτρα με τα οποία η μία απέκτησε την μορφή της άλλης eleos  eleos  eleos ;
Κρίμα που οι δημιουργοί δεν σεβάστηκαν το έργο τους, ο μεγάλος αριθμός επεισοδίων δεν αιτιολογεί τόση ηλιθιότητα aporripsi .

paola

Female Posts : 230

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Thu Oct 13, 2016 3:03 pm

Την παρακολουθουσα κι εγω για ενα διαστημα οχι ολοκληρη παντως.Οσο ειδα καλη ηταν.
Αυτο με τα φιλτρα δεν το θυμαμαι,αλλα οντως χαζομαρα αν το εκαναν ετσι.
Η Antonella παντως ηταν η αγαπημενη μου! Laughing
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

Female Posts : 1405

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Fri Jan 06, 2017 11:55 am

Εγώ γενικά προτιμώ τους καλούς χαρακτήρες από τους κακούς ακόμα και αν καταντούν θύματα από την πολύ καλοσύνη. Επίσης η Patty σαν ρόλος είχε περισσότερη συνέπεια.
Τα παιδιά όλα ήταν καλά γιατί παίρνουνε από μικρά μαθήματα υποκριτικής, μουσικής και χορού. Η Brenda Asnicar ως Antonella μου άρεσε, είχε ένα νεύρο στα τραγούδια, μια έκρηξη, και σ' αυτό την βοηθούσε το γεγονός ότι ως κακιά οι ερμήνευε στίχους που στάζανε ειρωνεία και δηλητήριο Laughing , ενώ η Natalia Esquivel έπρεπε να αρκεστεί σε πιο ήσυχες ερμηνείες. Γενικά μου είναι συμπαθείς και οι δύο. Η Brenda είναι πιο όμορφη. Το μόνο που δεν "εγκρίνω" είναι κάτι σέξι φωτογραφήσεις που έχει κάνει, όχι πως έχουν τίποτα χυδαίο και δεν είναι πια πολύ μικρή, αλλά επειδή είναι λίγο τσιλιβήθρα βγαίνει κάπως μικρομέγαλο.
Η σειρά δυστυχώς είχε πολλές χαζομάρες. Θυμάμαι που κατηγορούσαν την Patty επειδή φίλησε το αγόρι μιας άλλης κοπέλας, αλλά δεν το είχε κάνει η Patty αλλά η Antonella που είχε μεταμορφωθεί σε Patty aaaaaa aaaaaa aaaaaa . Δεν είναι τυχαίο που ενώ την πρώτη χρονιά είχε έρθει η Natalia και είχε γίνει Ο χαμός, η δεύτερη σεζόν πέρασε αδιάφορη. Ο λόγος δεν ήταν ότι απλώς πέρασε η μόδα της.

Sponsored content

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    

Back to top Go down

Σχόλια για την τηλενουβέλα.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1