Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Διάφορα βίντεο

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Athina

PostSubject: Διάφορα βίντεο   Wed Dec 23, 2015 9:44 pm

Victor-Isabela

Diana-Octavio

Pablo-Carolina

Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

Female Posts : 1401

PostSubject: Re: Διάφορα βίντεο   Thu Dec 24, 2015 9:30 am

Δεν τους πολυβγήκαν τα ζευγάρια. Σε μένα τουλάχιστον δε φαίνονται τόσο ελκυστικά.

Athina

PostSubject: Re: Διάφορα βίντεο   Thu Dec 24, 2015 11:31 am

Εγώ θυμάμαι ότι τότε που το έβλεπα μου άρεσαν ο Victor κι η Isabela, αν και ο αγαπημένος μου χαρακτήρας ήταν η Julia (Eugenia Cauduro). Για μένα ήταν μακράν ο πιο ενδιαφέρον-και ισορροπημένος-γυναικείος χαρακτήρας της σειράς.
Back to top Go down
View user profile
Athina

PostSubject: Re: Διάφορα βίντεο   Wed Dec 30, 2015 10:10 pm

Ένα συγκριτικό βιντεάκι ανάμεσα στο πρωταγωνιστικό ζευγάρι της Niña Amada Mia και σ' αυτό του αυθεντικού Las Amazonas. Νομίζω είναι σαφές το πόσο περισσότερο ταίριαζαν η Hilda Carrero και ο Eduardo Serrano, που ήταν θρυλικό ζευγάρι στη Βενεζουέλα τη δεκαετία του '80 και είχαν κάνει πολλές σειρές μαζί.
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

Female Posts : 1401

PostSubject: Re: Διάφορα βίντεο   Thu Dec 31, 2015 9:50 am

Καλοί είναι, να σου πω πρώτη φορά τους ακούω, από την Βενεζουέλα ήξερα σαν ζευγάρι την Jeanne Rodriguez και τον Jorge Martinez και κάποιους ηθοποιούς όπως την Alba Roversi. Να υποθέσω ότι στο ριμέικ δεν αλλάξανε και πολλά scratch ;

Athina

PostSubject: Re: Διάφορα βίντεο   Thu Dec 31, 2015 7:49 pm

Η Alba Roversi έπαιζε το ρόλο της μικρής αδερφής που στο ορίτζιναλ λεγόταν Eloisa. Και το ζευγάρι που έκανε με τον νεαρό ήταν επίσης πολύ πιο επιτυχημένο απ' αυτό της Niña Amada Mia. Το μόνο ζευγάρι που θα έλεγα ότι ήταν καλύτερο στην Niña ήταν ο Sirgo με τη Villanueva.

Ναι στο ριμέικ άλλαξαν λίγα πράγματα. Γι' αυτό και βγήκε και καλή η σειρά δηλαδή xixixi Όταν η Televisa αρχίζει να κάνει διάφορες αλλαγές είναι γνωστό ότι τα κάνει αχταρμά Laughing
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Διάφορα βίντεο   

Back to top Go down

Διάφορα βίντεο
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1