Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Σχόλια για την τηλενουβέλα

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Σχόλια για την τηλενουβέλα   Sun Nov 29, 2015 12:00 pm

Μια πανέμορφη και ταλαντούχα ηθοποιός σ' έναν υπέροχο ρόλο. Μου άρεσε ο χαρακτήρας της Αλόντρα γιατί ήταν ανεξάρτητο πνεύμα, παθιασμένη και μπροστά για την εποχή της. Η σειρά έχει μια ατμόσφαιρα ρομαντική, νοσταλγική και μου άρεσε επίσης η φιλία της πρωταγωνίστριας με την ηλικιωμένη ηθοποιό που τη βοήθησε να αναπτύξει την προσωπικότητά της, καθώς και με την ξαδέρφη της, όπως στήριζαν η μια την άλλη.
Δε μου άρεσε ούτε ο Μπρούνο ούτε ο Κάρλος. Δεν μπορώ να χωνέψω πώς στο καλό στραβώθηκε η Αλόντρα κι ερωτεύτηκε τον Μπρούνο! Δεν έφτανε που ήταν παντρεμένος με παιδιά, δεν ξεκαθάριζε τη θέση του. Όταν δεν κυνηγούσε την Αλόντρα, επέστρεφε στη γυναίκα του σα να μην έτρεχε τίποτα. Ο Κάρλος από την άλλη, ήταν κεφάτος, ευγενικός αλλά ο ηθοποιός που τον έπαιζε δεν είναι από τους αγαπημένους μου. Παρότι δεν μπορώ να αμφισβητήσω το ταλέντο του, μου βγάζει κάτι το αντιπαθητικό.
Back to top Go down
View user profile
Άσχετη

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα   Wed Mar 09, 2016 10:14 pm

Έχουν περάσει και τόσα χρόνια από τότε που παίχτηκε η Αλόντρα στην τηλεόραση, ούτε που θυμάμαι πόσο χρονών ήμουν. Και επειδή τότε ήμουν μικρή και αθώα καταρχάς μου ήταν ανήκουστο η πρωταγωνίστρια να τα φτιάχνει με παντρεμένο (βέβαια στην αρχή παρέλειψε να της πει ότι είναι παντρεμένος με παιδιά), μετά να παντρεύεται άλλον, μετά να κάνει παιδί με τον παντρεμένο και μετά να επιστρέφει (οριστικά) στον άνδρα της!! ela xriste kai panag Πάντως μου άρεσε η ηθοποιός και τα κόκκινα κατσαρά μαλλιά της (έχω ένα θέμα με τα μαλλιά), τα ωραία φορέματα εποχής όπως και το τραγούδι των τίτλων και δεν μου άρεσαν εμφανισιακά ούτε ο Μπρούνο ούτε ο Κάρλος (ειδικά ο Κάρλος με τη χωρίστρα, τη φαβορίτα και το μουστάκι). Ξενέρωσα λίγο με το τέλος, κατά βάθος ήθελα να παρατήσει ο παντρεμένος τη γυναίκα του και να ζήσει με την Αλόντρα και το παιδί τους.
Back to top Go down
View user profile

Σχόλια για την τηλενουβέλα
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1