Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Jade και Lucas (βίντεο)

Go down 
AuthorMessage
mel
Admin

Female Posts : 1974

PostSubject: Jade και Lucas (βίντεο)   Sat Nov 14, 2015 7:38 pm

Εγκαινιάζω το φόρουμ με ένα βιντεάκι δικό μου (ως γνωστή ψωνάρα xixixi ).

Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Jade και Lucas (βίντεο)   Sat Nov 14, 2015 8:12 pm

Πίστεψέ με, το τραγούδι ταιριάζει γάντι. Εγώ στη Δύση κι εσύ στην Ανατολή, στίχοι που δε χώρεσαν μαζί...
Απ'όσο έχω δει μέχρι στιγμής, μου αρέσει η ιστορία της Χάδε και του Λούκας. Τα εμπόδια ανάμεσά τους την κάνουν πιο σφοδρή και καλύτερα οι διαφορές να είναι πολιτισμικές παρά ταξικές (το χιλιοειπωμένο φτωχιά-πλούσιος) Ο Benicio Murillo είναι μανάρι. Και την Giovanna Antonelli την έχουν φτιάξει φυσική ως Μαροκινή- σε αντίθεση με την Sandra Echevarria στο ριμέικ της Telemundo που είναι πολύ επιτηδευμένη- με τις μακριές μπούκλες και τα indie ρούχα είναι κούκλα.
Μέχρι ποιό επεισόδιο το έχεις δει;
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

PostSubject: Re: Jade και Lucas (βίντεο)   Sat Nov 14, 2015 8:26 pm

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Πίστεψέ με, το τραγούδι ταιριάζει γάντι. Εγώ στη Δύση κι εσύ στην Ανατολή, στίχοι που δε χώρεσαν μαζί...

Είδες, σαν να έχει γραφτεί για την συγκεκριμένη ιστορία! Το είχα πετύχει εκεί που άκουγα μουσική από βιντεάκια και αμέσως μου ήρθε το ζευγάρι στο μυαλό!

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Ο Benicio Murillo είναι μανάρι. Και την  Giovanna Antonelli την έχουν φτιάξει φυσική ως Μαροκινή- σε αντίθεση με την Sandra Echevarria στο ριμέικ της Telemundo που είναι πολύ επιτηδευμένη- με τις μακριές μπούκλες και τα indie ρούχα είναι κούκλα.
Μέχρι ποιό επεισόδιο το έχεις δει;

Η Giovanna δείχνει απεριποίητη και κατά την γνώμη μου δεν της πάει. Είναι βέβαια υπέροχη respect respect respect respect respect respect . Είχα δει πολλά επεισόδια, δε θυμάμαι που το σταμάτησα... Να μη σου πω και σπόιλερ.

Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Jade και Lucas (βίντεο)   Sat Nov 14, 2015 8:37 pm

Απεριποίητη σίγουρα αλλά κολλάει περισσότερο με το σκηνικό (έρημος, τσαντίρια, καμήλες κλπ). Εξάλλου, με τόσα κοσμήματα και φουλάρια που έχει να φορέσει, αν είχε έντονο μακιγιάζ ή χτένισμα θα ερχόταν πολύ. Τουλάχιστον, στα πρώτα επεισόδια που είναι 17-18 χρονών, απεριποίητη πείθει. Νομίζω μετά αλλάζει.
Με τη μεταγλώττιση σίγουρα χάνει. Προσπάθησα να δω το πρώτο επεισόδια στα πορτογαλικά, καλύτερη ποιότητα (περιείχε και τις σκηνές που κόπηκαν στο μεταγλωττισμένο) αλλά δεν κατάλαβα τίποτα. Βαριά η πορτογαλική...Επέστρεψα στη μεταγλώττιση, ας είναι και κουτσή.
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

PostSubject: Re: Jade και Lucas (βίντεο)   Mon Jan 11, 2016 11:11 am

Sponsored content

PostSubject: Re: Jade και Lucas (βίντεο)   

Back to top Go down

Jade και Lucas (βίντεο)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» My mini-jade bonsai (Portulacaria Afra)
» Jade (Portulacaria Afra) first styling
» How to shape multiple Jade in one container?
» Browning on Jade
» Need some help - first Bonsai - Jade tree green leaves falling off