Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Ποια περουβιανική τηλενουβέλα σας άρεσε περισσότερο;

View previous topic View next topic Go down 

Isabella, mujer enamorada (Ισαβέλλα, μια ερωτευμένη γυναίκα)
0%
 0% [ 0 ]
Luz María (Για την καρδιά της Μαρίας)
40%
 40% [ 2 ]
María Emilia, querida (Αιμιλία, μια ακαταμάχητη γυναίκα)
20%
 20% [ 1 ]
Milagros (Λάουρα)
0%
 0% [ 0 ]
Pobre diabla (Σ' αγαπώ Ροζίτα)
40%
 40% [ 2 ]
Total Votes : 5

AuthorMessage
mel
Admin

Female Posts : 1293

PostSubject: Ποια περουβιανική τηλενουβέλα σας άρεσε περισσότερο;    Sun Nov 08, 2015 11:19 am

Πέντε όλες κι όλες έχουν προβληθεί στην Ελλάδα. Μία επιλογή.

Άσχετη

PostSubject: Re: Ποια περουβιανική τηλενουβέλα σας άρεσε περισσότερο;    Sun Nov 08, 2015 12:30 pm

Η Μαρία Αιμιλία απορρίφθηκε χωρίς δεύτερη σκέψη καθώς ο πρωταγωνιστής βίασε την πρωταγωνίστρια.
Η Λάουρα απορρίφθηκε αν και μου άρεσε πολύ το ζευγάρι, σαν σίριαλ ήταν λιγάκι "σκοτεινό" για τα γούστα μου. (και μεταφορικά και κυριολεκτικά, ο φωτισμός ήταν απαίσιος)
Η Ιζαμπέλα δεν ήταν κακή ιστορία αλλά νισάφι πια με την κακιά και την καλή δίδυμη!

Ήμουν ανάμεσα σε Ροζίτα και Μαρία.
Ψηφίζω Luz Maria γιατί μου άρεσε πολύ περισσότερο το ζευγάρι και ο χαρακτήρας του πρωταγωνιστή. Αν και δεν μ' αρέσει στις ιστορίες να χωρίζεται η μάνα απ' το παιδί για πολλά χρόνια μου άρεσε πολύ η προσπάθεια της Μαρίας να έρθει κοντά στην κόρη της και κατακτήσει πάλι τον άνδρα της που είχε αμνησία.
Back to top Go down
View user profile
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Ποια περουβιανική τηλενουβέλα σας άρεσε περισσότερο;    Sun Nov 08, 2015 1:42 pm

Συμφωνώ απόλυτα αναφορικά με τη Μαρία Αιμιλία και την Ιζαμπέλα!
Η Luz Maria είναι υπερπαραγωγή αλλά από ένα σημείο και μετά τη βαρέθηκα.

Ανάμεσα σε Λάουρα (ο πραγματικός τίτλος είναι Milagros, όπως και το όνομα της πρωταγωνίστριας, γιατί το Star τους άλλαζε τα ονόματα; scratch ) και Ροζίτα (Fiorella την έλεγαν κανονικά) προτιμώ το δεύτερο επειδή είχε κέφι. Μια ενδιαφέρουσα ιστορία, συγκινητική και αστεία μαζί.
Back to top Go down
View user profile
Athina

PostSubject: Re: Ποια περουβιανική τηλενουβέλα σας άρεσε περισσότερο;    Sun Nov 08, 2015 2:26 pm

Ψηφίζω Luz Maria ήταν η σειρά που είχα παρακολουθήσει περισσότερο, αν και καμία δεν είχα δει ολόκληρη.
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

Female Posts : 1293

PostSubject: Re: Ποια περουβιανική τηλενουβέλα σας άρεσε περισσότερο;    Sun Nov 08, 2015 7:16 pm

Κι εγώ ψηφίζω Ροζίτα! Ήταν πιο χαρούμενο αν και δε μου άρεσε ιδιαίτερα ο πρωταγωνιστής!

paola

Female Posts : 152

PostSubject: Re: Ποια περουβιανική τηλενουβέλα σας άρεσε περισσότερο;    Sun Aug 14, 2016 3:52 pm

Η σειρα "Luz Maria" ανηκει στις σειρες-απωθημενα,σε αυτες που δεν καταφερα δυστuχως να δω τοτε,εκεινα τα χρονια. llorar
Τις υπολοιπες 4 τις εχω δει ολοκληρες.
Η αγαπημενη μου ειναι  σιγουρα με διαφορα η "Maria Emilia".
Συμφωνω βεβαια οτι η συγκεκριμενη σκηνη ηταν αθλια,θυμαμαι ποσο ειχα ξαφνιαστει οταν την ειδα,δεν περιμενα κατι τετοιο,αλλα γενικα η σειρα μου αρεσε πολυ,δεν μπορω να πω ψεμματα.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Ποια περουβιανική τηλενουβέλα σας άρεσε περισσότερο;    

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1