Τηλενουβελοτρέλα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Τι λέτε να δω;

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
mel
Admin
mel


Female Posts : 6611
Join date : 2015-08-11

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyWed Sep 25, 2019 11:47 am

Έχω υπόψιν μου κάποιες σειρές αλλά δεν έχω αποφασίσει, πιθανόν να βρω κάποια άλλη και την ξεκινήσω.

1. Calle luna calle sol.

Είδα λίγο από το πρώτο επεισόδιο.
Στα συν:
-Η συμπαθέστατη και πανέμορφη Monica Spear. Ποσό κρίμα που αυτή η κοπέλα δολοφονήθηκε τόσο μικρή στα 29 της na ton thymomaste .
-Η Chantal Baudaux κακιά. Πόσο μ' αρέσει να βλέπω ηθοποιούς σε διαφορετικούς ρόλους και από την Gloria του Mujer de Judas που δεν κρατούσε καν χαρακτήρα σε κακιά η αλλαγή είναι μεγάλη.
-Ένα κατάξανθο αγοράκι.
-Όσο είδα δεν ήταν κακό. Αλλά πολύ κλισέ.

Στα πλην:
-Το κλισέ που λέγαμε. Ο τρόπος που γνωρίζονται οι ήρωες, ο κακός (; ) πλούσιος αδερφός, η κακιά αρραβωνιαστικιά, τα μυστικά των πλουσίων nystaaa ...
-Δεν μου αρέσει πολύ ο πρωταγωνιστής. Αλλά εντάξει άντε να βρεις νοβέλα που να σου αρέσουν πολύ και οι δυο πρωταγωνιστές.    
-Είδα μια κριτική που της δίνει 6/10. Όσο να ναι με επηρέασε.

2. Arroz con leche.

Πρέπει να είναι πιο σύγχρονο και έχει συμπαθητικό καστ αλλά τα βίντεο έχουν ένα θεματάκι με τον ήχο. Παίζει και η Astrid Carolina Herrera.

3. La dama de Troya.

Είδα κανα τρίλεπτο-πεντάλεπτο στην αρχή αλλά μου φάνηκε πιο ενδιαφέρουσα σειρά τουλάχιστον απ' το Calle luna calle sol.

Σκόπευα να δώσω μια ευκαιρία και στο Mis tres hermanas (τιμάμε Βενεζουέλα) αλλά μετά από μια εξαιρετικά μελό αρχή είπα "άστο".

Τι λέτε να δω ή να δούμε μαζί; Αν έχετε κι άλλες προτάσεις, δεκτές.

_________________
Τι λέτε να δω;  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyWed Sep 25, 2019 6:07 pm

Δεν τα γνωριζω αλλα απο τα trailer ψηφιζω δαγκωτο την 3η σειρα "La dama de Troya".
Αφου ειδα καουμπουδες αλογα και ραντζα μου ειναι αρκετο. por favor
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6611
Join date : 2015-08-11

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyWed Sep 25, 2019 7:57 pm

Αχ ναι, κι εμένα μου άρεσαν αυτές οι εικόνες και τα κοπάδια των βοδιών amor . Αλλά δεν είχα δει τα τρέιλερ πριν ποστάρω. Γυναίκα που θέλει να εκδικηθεί και ερωτεύεται τον γιο/αδερφό/πατέρα/γαμπρό αυτού που μισεί έχει φορεθεί κι αυτό πάαααρα πολύ.

_________________
Τι λέτε να δω;  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyFri Sep 27, 2019 7:02 pm

paola wrote:
Δεν τα γνωριζω αλλα απο τα trailer ψηφιζω δαγκωτο την 3η σειρα "La dama de Troya".
Αφου ειδα καουμπουδες αλογα και ραντζα μου ειναι αρκετο. por favor
Συμφωνώ απόλυτα! Καουμπόιδες και ράντσα ο,τι ακαλύτερο σε τηλενουβέλα

mel wrote:
Γυναίκα που θέλει να εκδικηθεί και ερωτεύεται τον γιο/αδερφό/πατέρα/γαμπρό αυτού που μισεί έχει φορεθεί κι αυτό πάαααρα πολύ.
Όντως έχει φορεθεί πολύ. Αλλά υπάρχει καμιά τηλενουβέλα με πρωτότυπο σενάριο (που να μην την έχου δει ως τώρα);
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6611
Join date : 2015-08-11

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyFri Sep 27, 2019 9:12 pm

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
mel wrote:
Γυναίκα που θέλει να εκδικηθεί και ερωτεύεται τον γιο/αδερφό/πατέρα/γαμπρό αυτού που μισεί έχει φορεθεί κι αυτό πάαααρα πολύ.
Όντως έχει φορεθεί πολύ. Αλλά υπάρχει καμιά τηλενουβέλα με πρωτότυπο σενάριο (που να μην την έχου δει ως τώρα);

Δεν έχεις άδικο. Πρέπει κάποια στιγμή να μάθουν οι σεναριογράφοι πως για να είναι μια ιστορία ενδιαφέρουσα δεν χρειάζεται πρώτα να ήρωες να βριστούν για ν' αγαπηθούν μετά, να υπάρχει κακιά πεθερά, μια κακιά αρραβωνιστικιά που την ενδιαφέρει μόνο το χρήμα κ.λπ.

Καουμπόικο είναι και αυτό:

Τι έλλειψη galan όμως στην Βενεζουέλα...

_________________
Τι λέτε να δω;  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptySat Sep 28, 2019 12:19 pm

Καουμπόικο με όμορα τοπία, βλέπω. Αλλά ουδέ καινόν υπό τον ήλιον...
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6611
Join date : 2015-08-11

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyFri Nov 01, 2019 8:42 am

Espírito Indomável:

Αυτό αν υπήρχε κάπου με υπότιτλους κι αν είχε έναν πρωταγωνιστή που να μ' αρέσει περισσότερο σίγουρα θα το άρχιζα! Έχει φανταστικά τοπία! Όπως το είδα πίστευα πως θα ήταν ριμέικ κάποια βραζιλιάνικης νοβέλας αλλά όχι, είναι πρωτότυπο πορτογαλέζικο σενάριο. Που κινείται όμως σε γνωστά μοτίβα...

_________________
Τι λέτε να δω;  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptySat Nov 02, 2019 6:19 pm

Ωραίο φαίνεται bravo Ο πρωταγωνιστής γιατί δεν σ'αρέσει, Μελ; Λόγω μύτης; xixi Οι υπότιτλοι είναι απαραίτητοι. Φαντάζομαι καταλαβαίνεις τα πορτογαλικά της Βραζιλίας, αλλά όχι της Πορτογαλίας;
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6611
Join date : 2015-08-11

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptySat Nov 02, 2019 8:24 pm

Τα καταλαβαίνω και της Πορτογαλίας αλλά δεν πρέπει να υπάρχει κάπου ολόκληρη. Ο πρωταγωνιστής είναι ο δεξιά με το γαλάζιο πουκάμισο, είναι μοντέλο και άσχημο δεν τον λες αλλά δεν μου βγάζει κάτι το σέξι!
Τι λέτε να δω;  Ei

_________________
Τι λέτε να δω;  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptySun Nov 03, 2019 8:18 pm

Φέρνει περισσότερο σε αγόρι της διπλανής πόρτας.
Back to top Go down
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyTue Nov 05, 2019 2:24 pm

Έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια για το La Dama de Troya.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6611
Join date : 2015-08-11

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptySun Jan 12, 2020 4:58 pm

Αν και οι σειρές εποχής και ειδικά τα μεσαιωνικά δεν είναι το καλύτερό μου, αυτό μου φάνηκε ενδιαφέρον:

(Πάλι όμως πάσχουμε σε galán, Πορτογάλος ωραίος δεν υπάρχει scratch ; ).

_________________
Τι λέτε να δω;  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyTue Jan 14, 2020 2:02 am

Ένας ωραίος Πορτογάλος είναι αυτός που φαίνεται στο 02:44. Γιατί δεν το έβαλαν για galan;

Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6611
Join date : 2015-08-11

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyMon Jun 15, 2020 1:57 pm

Συνεχίζουμε με σειρές που μπορεί να δω αν απελπιστώ πολύ.

Collar de esmeraldas.

Ναι, η ηρωίδα πρέπει να είναι ό,τι πιο ταπεινό, μια cartonera και ο άλλος επιτυχημένος αρχιτέκτονας! Πάρα πολύ τετριμμένο αλλά και πάρα πολύ όμορφη η Zampini εδώ, δεν την έχω δει τόσο όμορφη όσο σ' αυτόν τον ρόλο της cartonera (περίπου σκουπιδιάρα που θα λέγανε και στη Μαρία της γειτονιάς)! Ο Osvaldo Laport κατά τη γνώμη μου της πέφτει λίγο μεγάλος.

Amantes.

Αν θέλετε να βλέπετε γαιοκτήμονες και φορεματάκια εποχής εδώ είμαστε! O Juan Carlos Alarcón είναι μάλλον ο Juan Carlos που είχε υπόψιν του ο Martín Hahn για Salomón στην Mujer de Judas. Επειδή ποτέ δεν είναι αργά αφού πέρασαν κάποια χρόνια έγινε όντως τηλεοπτικό ζευγάρι με την Chantal Baudaux αλλά σ' αυτή την σειρά. Ωραίο τραγούδι τίτλων.

Και οι δύο σειρές υπάρχουν ολοκληρωμένες στο youtube.

_________________
Τι λέτε να δω;  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyMon Jun 15, 2020 7:44 pm

Χμμμμ δεν ξετρελαθηκα με καποια απο τις δυο,αλλα μαλλον προτιμω την δευτερη. :-)
Back to top Go down
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyTue Jun 16, 2020 12:17 am

Carina Zampini-Osvaldo Laport κάνουν ωραίο ζευγάρι, ας έχουν διαφορά ηλικίας.Η Zampini είναι πράγματι κούκλα, όπου κι αν έπαιξε. Κάποια στιγμή λέω να τους δω στο Franco Buenaventura,el profe. Το Collar de esmeraldas όντως δείχνει τετριμμένο. Αν κρύβει εκπλήξεις ποιος ξέρει...εμένα μου κάνει πολύ προβλέψιμο και δε θα το παρακολουθούσα.

Το Amantes θυμίζει La Inolvidable: αισθητική, ατμόσφαιρα, απαγορευμένος έρωτας ως κεντρικό θέμα. Κι αυτά τα έχουμε ξαναδει, αλλά το μοτίβο του απαγορευμένου έρωτα μπορεί κάθε σεναριογράφος να το διηγηθεί διαφορετικά, με τις δικές του σάλτσες. Κι αν βγει βαρετό, μένουν οι δροσερές εικόνες xixi

Συμφωνώ με την Paola, θα προτιμούσα τη δεύτερη.
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6611
Join date : 2015-08-11

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyWed Jun 17, 2020 9:43 pm

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Carina Zampini-Osvaldo Laport κάνουν ωραίο ζευγάρι, ας έχουν διαφορά ηλικίας.Η Zampini είναι πράγματι κούκλα, όπου κι αν έπαιξε.  Κάποια στιγμή λέω να τους δω στο Franco Buenaventura,el profe. Το Collar de esmeraldas όντως δείχνει τετριμμένο. Αν κρύβει εκπλήξεις ποιος ξέρει...εμένα μου κάνει πολύ προβλέψιμο και δε θα το παρακολουθούσα.

Εν τω μεταξύ απ' ότι είδα ο Laport εμφανίζεται σε κάποιες σκηνές με κάτι μούσια πατέρας Μάξιμος style, πρέπει να της παρουσιάζεται με διαφορετική ταυτότητα για να τον αγαπήσει και για να ερευνήσει για το καταραμένο κολιέ tremw  (όταν βγαίνει ο Φώσκολος από μέσα μου xixi ).

_________________
Τι λέτε να δω;  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyFri Jun 19, 2020 12:41 am

mel wrote:
Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Carina Zampini-Osvaldo Laport κάνουν ωραίο ζευγάρι, ας έχουν διαφορά ηλικίας.Η Zampini είναι πράγματι κούκλα, όπου κι αν έπαιξε.  Κάποια στιγμή λέω να τους δω στο Franco Buenaventura,el profe. Το Collar de esmeraldas όντως δείχνει τετριμμένο. Αν κρύβει εκπλήξεις ποιος ξέρει...εμένα μου κάνει πολύ προβλέψιμο και δε θα το παρακολουθούσα.

Εν τω μεταξύ απ' ότι είδα ο Laport εμφανίζεται σε κάποιες σκηνές με κάτι μούσια πατέρας Μάξιμος style, πρέπει να της παρουσιάζεται με διαφορετική ταυτότητα για να τον αγαπήσει και για να ερευνήσει για το καταραμένο κολιέ tremw  (όταν βγαίνει ο Φώσκολος από μέσα μου xixi ).

Είδα κι εγώ το Λαπόρτ με εμφάνιση εκείνου του τύπου που εκμεταλλευόταν τα παιδιά στη χωματερή (Avenida Brasil) και εκβίαζε μετά τη Νίνα/Ρίτα ότι θα την αποκαλύψει (δε θυμάμαι όνομα) xixi
Βρε μήπως επανεμφανίστηκε στη Zampini ως φτωχός για να τον αγαπήσει για την καρδιά του κι όχι για τα πλούτη του; (Φώσκολος εσύ, μελοδράματα ξανθοπουλικά εγώ)
Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6611
Join date : 2015-08-11

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyFri Jun 19, 2020 9:43 am

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Είδα κι εγώ το Λαπόρτ με εμφάνιση εκείνου του τύπου που εκμεταλλευόταν τα παιδιά στη χωματερή (Avenida Brasil) και εκβίαζε μετά τη Νίνα/Ρίτα ότι θα την αποκαλύψει (δε θυμάμαι όνομα) xixi

Έλα, ξέχασες τον Nilo;

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Βρε μήπως επανεμφανίστηκε στη Zampini ως φτωχός για να τον αγαπήσει για την καρδιά του κι όχι για τα πλούτη του; (Φώσκολος εσύ, μελοδράματα ξανθοπουλικά εγώ)

Θα κάναμε αχτύπητο συγγραφικό δίδυμο risa .

_________________
Τι λέτε να δω;  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
mel
Admin
mel


Female Posts : 6611
Join date : 2015-08-11

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyTue Aug 04, 2020 9:18 am

Ouro Verde: μεγάλη πορτογαλική επιτυχία με κάποιους γνωστούς Βραζιλιάνους ηθοποιούς. Ο πρωταγωνιστής είναι ωραίος, η πρωταγωνίστρια (Joana de Verona) επίσης μου άρεσε, εκτός από όμορφη έχει κάτι το ξεχωριστό. Πήρε το Emmy του 2018. Η υπόθεση λίγο με απογοήτευσε: ο ήρωας θέλει να εκδικηθεί αλλά ερωτεύεται το λάθος άτομο. Πάαααααλι;
Σας αφήνω μερικά όμορφα πλάνα με το τραγούδι των τίτλων:

_________________
Τι λέτε να δω;  Image16

paola likes this post

Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

Αλμοδοβαρεμένη


Posts : 2164
Join date : 2015-08-13

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyWed Aug 05, 2020 1:02 pm

Πραγματικά, πολύ όμορφες εικόνες! Οι Πορτογάλοι σερβίρουν στα έργα τους υπέροχα εξωτικά τοπία, όπως βλέπω. Κάποτε, όμως, πρέπει να αρχίσουν να γράφουν τηλενουβέλες ΧΩΡΙΣ το θέμα της εκδίκησης που είναι πολυφορεμένο (όχι μόνο οι Πορτογάλοι, γενικότερα)

mel likes this post

Back to top Go down
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptySat Aug 15, 2020 5:48 pm

Πω πωω αυτο φαινεται πολυ ωραιο!
Πολυφορεμενο το στορυ με την εκδικηση,αλλα ειναι απο τα αγαπημενα μου.

mel likes this post

Back to top Go down
mel
Admin
mel


Female Posts : 6611
Join date : 2015-08-11

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyFri Dec 11, 2020 3:41 pm

Σ' αυτό το μπλογκ http://hablemosdetelenovelas.blogspot.com/ είδα το εξής τρέιλερ:

Τι συμβαίνει τώρα... Είναι το δεύτερο βίντεο που βλέπω στα καταλανικά και χάρηκα που τελικά καταλαβαίνω πέντε πράγματα. Άκου τώρα, νέο κόλλημα, τα καταλανικά  scratch ... Να φταίει η καραντίνα; Μάλλον αυτή φταίει.
Να πάμε και στην σειρά ως σειρά. Αφορά μια γυναικεία ομάδα χόκεϊ που όταν φεύγει ο Γερμανός προπονητής της ο πρόεδρος αποφασίζει να την κλείσει γιατί δεν πιστεύει στον γυναικείο αθλητισμό και για κάποιους άλλους λόγους.
Μάλλον οι καταλανικές σειρές δεν διαφέρουν πολύ από τις ισπανικές ισπανικές, κι εδώ φεμινιστικό μανιφέστο μου κάνει. Αν θα την έβλεπα; Σίγουρα, φαίνεται καλογυρισμένη, έχει και φρέσκα πρόσωπα οπότε γιατί όχι;
Η απορία μου είναι, γιατί κάθε φορά τόσος χαμός με τα ομοφυλόφιλα ζευγάρια; Ελπίζω αυτό να μην σημαίνει ότι δεν υπάρχει κανένα ετερόφυλο της προκοπής.

_________________
Τι λέτε να δω;  Image16
Back to top Go down
https://thlenouvelotrela.forumgreek.com
paola

paola


Female Posts : 984
Join date : 2016-08-08

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyWed Dec 16, 2020 11:25 am

Χμμμ δεν πιστευω οτι θα την εβλεπα την συγκεκριμενη. Smile
Τωρα για τα ζευγαρια η αληθεια ειναι οτι πλεον δεν υπαρχει ταινια σειρα που να μην εχει μεσα χαρακτηρα η' ζευγαρι ομοφυλοφιλο. Smile
Back to top Go down
Athina

Athina


Posts : 335
Join date : 2015-08-17

Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  EmptyTue Jan 19, 2021 4:16 pm



Τι είδα εγώ τελευταία. Μίνι σειρά τεσσάρων αυτοτελών επεισοδίων της Globo που γυρίστηκε μέσα στην καραντίνα με ηθοποιούς που είναι κλεισμένοι στο πραγματικό τους σπίτι. Κάθε επεισόδιο μας δείχνει τις δυσκολίες που μπορεί να αντιμετωπίζει ο καθένας με την απομόνωση, αλλά έχει και κωμικά στοιχεία και ελπιδοφόρα μηνύματα. Σου φτιάχνει τη διάθεση μέσα στις δυσκολίες που περνάμε.

mel likes this post

Back to top Go down
Sponsored content





Τι λέτε να δω;  Empty
PostSubject: Re: Τι λέτε να δω;    Τι λέτε να δω;  Empty

Back to top Go down
 
Τι λέτε να δω;
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Τηλενουβελοτρέλα :: Γενικού περιεχομένου :: Λάτιν θέματα-
Jump to: