Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Καλύτερη εφηβική-νεανική αργεντίνικη σειρά.

View previous topic View next topic Go down 

Ποιά σας άρεσε περισσότερο;
Patito feo
33%
 33% [ 1 ]
Rebelde way
33%
 33% [ 1 ]
Violetta
0%
 0% [ 0 ]
Verano del '98 (Verano eterno)
33%
 33% [ 1 ]
Floricienta
0%
 0% [ 0 ]
Total Votes : 3

AuthorMessage
mel
Admin

Female Posts : 1293

PostSubject: Καλύτερη εφηβική-νεανική αργεντίνικη σειρά.    Sat Aug 29, 2015 2:17 pm

Μία επιλογή.
Back to top Go down
View user profile http://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Καλύτερη εφηβική-νεανική αργεντίνικη σειρά.    Sat Aug 29, 2015 6:45 pm

Verano del 98. Ίσως επειδή το παρακολουθούσα φανατικά στην εφηβεία μου και αν τύχει να δω κανένα βίντεο τώρα μου φέρνει νοσταλγία.
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

PostSubject: Re: Καλύτερη εφηβική-νεανική αργεντίνικη σειρά.    Sun Aug 30, 2015 2:08 pm

Όλες ξέφυγαν αρκετά σεναριακά. Την Violetta την αποκλείω γιατί ήταν μια σειρά πάρα πολύ απλοϊκή, άσε που όοοοοοολοι όσοι γνώριζαν την Violetta την ερωτεύονταν xairekakia xairekakia xairekakia . Το Rebelde way ξέφυγε λιγότερο αλλά κι εκεί ο Manuel και η Mia αποκλείστηκαν σε ένα έρημο νησί (!!!). Στην Floricienta εκτός των άλλων οι βλακεία της Flor και του Fede έσπασε όλα τα κοντέρ glwssitsa aporripsi ! Ψηφίζω Patito feo που μετά το μισό της πρώτης σεζόν ήταν για τα σκουπίδια, μόνο λόγω του Carmen-Leandro, των τραγουδιών και γιατί μέχρι αυτό το σημείο ήταν καλό. Τα άλλα θα κάνω πως δεν τα είδα egw den eipa tipota .

paola

Female Posts : 152

PostSubject: Re: Καλύτερη εφηβική-νεανική αργεντίνικη σειρά.    Sun Aug 14, 2016 5:45 pm

Εκτος απο την Violetta ολες τις αλλες τις εχω παρακολουθησει αρκετα,αλλα οχι ολοκληρες.Και πανω κατω ολες μου αρεσαν.
Αν επιλεξω μια θα πω Rebelde Way.
Υπαρχει κι αλλη μια τετοια  σειρα που μου αρεσε,και δεν υπαρχει στην δημοσκοπηση το
"Romeo y Julieta"
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

PostSubject: Re: Καλύτερη εφηβική-νεανική αργεντίνικη σειρά.    Sun Aug 14, 2016 6:50 pm

paola wrote:
Υπαρχει κι αλλη μια τετοια  σειρα που μου αρεσε,και δεν υπαρχει στην δημοσκοπηση το
"Romeo y Julieta"

Σωστά, το είχα ξεχάσει και το θυμήθηκα πολύ μετά, μάλλον επειδή δεν ήταν και η αδυναμία μου xixi .

Sponsored content

PostSubject: Re: Καλύτερη εφηβική-νεανική αργεντίνικη σειρά.    

Back to top Go down

Καλύτερη εφηβική-νεανική αργεντίνικη σειρά.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1