Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Τι δε σας αρέσει στους αγαπημένους σας ηθοποιούς;

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
mel
Admin

Female Posts : 1293

PostSubject: Τι δε σας αρέσει στους αγαπημένους σας ηθοποιούς;   Sat Aug 29, 2015 2:14 pm

Η Debora μου αρέσει και σαν εμφάνιση αλλά θα ήταν ψέματα να πω πως δεν έχω σκεφτεί ποτέ βλέποντας φωτογραφίες τις "αχ ας την ταΐσει κάποιος, με το ζόρι "  xixixi
Marcello Novaes-Juan Darthes: το εκτιμώ που δεν κρατάνε την συνήθως υποκριτική στάση "μιλάω μόνο για την δουλειά μου" αλλά αγόρια φτάνει, αν μας διαφύγει μια μικρή λεπτομέρεια για την οικογενειακή σας ζωή θα μπορέσουμε να κοιμηθούμε το βράδυ, μην ανησυχείτε xixixi .
Back to top Go down
View user profile http://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Τι δε σας αρέσει στους αγαπημένους σας ηθοποιούς;   Sat Aug 29, 2015 6:50 pm

Έχουν ειπωθεί διάφορα για την συμπεριφορά της Αδέλα Νοριέγα. Ότι είναι ψωνάρα, κοιτάζει συνεργάτες της αφ' υψηλού, χάνει εύκολα την υπομονή της και δημιουργεί σκηνές. ΑΝ αληθεύουν, είναι πάρα πολύ καλή ηθοποιός αφού στους ρόλους της δεν αφήνει το παραμικρό τέτοιο ίχνος.

Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

PostSubject: Re: Τι δε σας αρέσει στους αγαπημένους σας ηθοποιούς;   Mon Sep 19, 2016 8:44 pm

Έβλεπα κάτι βιντεάκια με την Andrea del Boca και άκουγα και την φωνή της στο βάθος. Κρίμα που υπέβαλλαν τους τηλεθεατές σ' αυτό το μαρτύριο, η γυναίκα είναι παράφωνη No . Δεν ξέρω γιατί οι Αργεντινοί βάζουν τις πρωταγωνίστριες να τραγουδάνε, η Oreiro δεν έχει καλή φωνή αλλά αντέχεται, η Andrea αντέχεται μόνο σε χαμηλούς τόνους (όπως στο tonta, pobre tonta). Παρόλα αυτά έβγαλε τρεις δίσκους, που φαντάζομαι αγοράστηκαν μόνο από τους πολύ φαν!

Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Τι δε σας αρέσει στους αγαπημένους σας ηθοποιούς;   Tue Sep 20, 2016 4:55 pm

Είδα κι εγώ μερικά βιντεάκια όπου τραγουδάει. Πολλές τσιρίδες mou shkwthhke h trix Προφανώς οι παραγωγοί αρμέγουν όσο μπορούν τις επιτυχίες των πρωταγωνιστριών, την απήχησή τους στο κοινό. Η μόνη που το έχει με το τραγούδι είναι η Ταλία, πιστεύω. Βέβαια, αυτή δεν το έχει με την υποκριτική. Έβαλαν και τη Βερόνικα Κάστρο να τραγουδήσει...νιαουρίσει...
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

PostSubject: Re: Τι δε σας αρέσει στους αγαπημένους σας ηθοποιούς;   Tue Sep 20, 2016 9:53 pm

Αλμοδοβαρεμένη wrote:
Είδα κι εγώ μερικά βιντεάκια όπου τραγουδάει. Πολλές τσιρίδες mou shkwthhke h trix

Από σειρά; Γιατί να την ακούσει κάποιος σκέτη είναι παρακινδυνευμένο xixi . Η Castro δεν τα πάει κι άσχημα. Δεδομένου ότι δεν είναι τραγουδίστρια και σε σχέση με κάτι άλλες glwssitsa .

Sponsored content

PostSubject: Re: Τι δε σας αρέσει στους αγαπημένους σας ηθοποιούς;   

Back to top Go down

Τι δε σας αρέσει στους αγαπημένους σας ηθοποιούς;
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1