Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Σχόλια για την τηλενουβέλα.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
mel
Admin

Female Posts : 1293

PostSubject: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Wed Aug 26, 2015 12:38 pm

Κάτι που σκέφτηκα τελευταία, αν έπρεπε η Julia να αισθάνεται μειονεκτικά (κατά την λογική της γιαγιάς της) γιατί δεν μοιάζει στην πανέμορφη μάνα της, γιατί βάλανε για μάνα την Adriana Estevez κι όχι μια πραγματική καλλονή, ας πούμε σαν την Ana Paola Arosio scratch ; Αλλά η γιαγιά την πετριά την είχε έτσι κι αλλιώς να μου πεις aporripsi .
Back to top Go down
View user profile http://thlenouvelotrela.forumgreek.com
Athina

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Wed Aug 26, 2015 1:09 pm

Χαχαχα αυτό το έχω σκεφτεί κι εγώ, αλλά τότε που πρωτοείδα την σειρά και δεν ήξερα την Esteves σ' εκείνο ειδικά το πορτρέτο που τη δείχνανε μου φαινόταν καλλονή. Ήταν πετυχημένη φωτογραφία. Ο μπαμπάς της Julia πάντως ήταν ο Fabio Assuncao Laughing
Back to top Go down
View user profile
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Sat Jul 08, 2017 3:08 am

Στην ταινία "Zorba the Greek" βασίστηκαν μάλλον για να γράψουν το σενάριο. Ο Νίκος είναι πράος, φιλικός και γλεντζές όπως ο Αλέξης Ζορμπάς ενώ η σκηνή όπου οι νησιώτες κυνηγούν τη χήρα Ζούλια για να φύγει από το νησί (και τη σώζει ο Νίκος) είναι παρμένη από την ταινία. Μια ελαφριά εκδοχή του φόνου της Ειρήνης Παππά από τους συγχωριανούς της. Έχει γούστο να πιστεύουν οι Βραζιλιάνοι ότι έτσι ζούμε στον 21ο αιώνα!
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

Female Posts : 1293

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    Mon Jul 10, 2017 9:28 am

Η αντιγραφή είναι παγκόσμιο φαινόμενο! Μπορεί να ήθελαν να δείξουν κάτι από την Ελλάδα που να είναι οικείο στους Βραζιλιάνους τηλεθεατές ή μπορεί κι εκείνοι να είχαν μείνει εκεί xixi . Ήταν πολύ πριν η οικονομική κρίση μας ξαναφέρει στο επίκεντρο xixi .

Sponsored content

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.    

Back to top Go down

Σχόλια για την τηλενουβέλα.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1