Τηλενουβελοτρέλα

Φόρουμ για τους φαν των τηλενουβελών.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Σχόλια για την τηλενουβέλα.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Αλμοδοβαρεμένη

PostSubject: Σχόλια για την τηλενουβέλα.   Wed Aug 26, 2015 2:56 am

Φιλόδοξη παραγωγή με πρωτοκλασάτους ηθοποιούς και όμορφα σκηνικά/κοστούμια. Το σενάριο μόνο έπασχε και ήταν παρατραβηγμένο. Είδα πρόσφατα κάποια επεισόδια στο youtube για να τη θυμηθώ. Μα είναι δυνατό η Μαρία να λιποθυμά και να κείται αναίσθητη επί τρία συνεχόμενα επεισόδια ενώ η κακιά δρούσε να της κλέψει τον άντρα και το παιδί; Αυτό θα πει "κοιμάσαι κι η τύχη σου δουλεύει"
Back to top Go down
View user profile
mel
Admin

Female Posts : 1254

PostSubject: Re: Σχόλια για την τηλενουβέλα.   Mon Sep 14, 2015 9:34 am

Έχω δει πολύ λίγο απ' αυτή την τηλενουβέλα και ο Meier δε μου άρεσε, με αυτά τα κοστούμια της εποχής έδειχνε λίγο πως να το πω, μπούλης, φλούφλης (έγινα σαφής νομίζω Razz ), βέβαια από την Luna, la heredera, όπου στα 3/4 της σειράς εμφανιζόταν ημίγυμνος άρχισα να εκτιμώ καλύτερα Wink . Ταιριαστό ζευγάρι πάντως με την Cepeda, υπήρχαν φήμες πως τα είχαν και στην πραγματικότητα (όπως και για όλες τις συμπρωταγωνίστριές του φυσικά Razz ).
Back to top Go down
View user profile http://thlenouvelotrela.forumgreek.com

Σχόλια για την τηλενουβέλα.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1